Skocz do zawartości
kill

Najciekawsze, najtrudniejsze i najgłupsze Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

a grałeś w jakiekolwiek inne gry?? ;) Ani one ciekawe ani jakieś nadzwyczajne (mówię o pucharkach) - zresztą trophy w fpsach to raczej nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

wymagające/czasochłonne - wipeout hd, gt5, yakzua 3,4, disgaea3, silent hill 2 hd, demons/dark souls

najgłupsze - resident evil 4 hd (taka gra a pucharki 3 na krzyż i to jeszcze bezsensowne), final fantasy XIII (bardzo czasochłonne ;/ )

najciekawsze - seria mgs, rdr, nier, heavy rain, flower

Edytowane przez zdun1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze w KZ2 i BC2, no ciekawe :D Z KZ2 akurat sam platyny nie mam, ale tam przecież wszystko z online można na prywatnej sesji zrobić... Są 10 razy bardziej wymagające gry, WipeOut HD, czy Demon's Souls chociażby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a grałeś w jakiekolwiek inne gry?? ;) Ani one ciekawe ani jakieś nadzwyczajne (mówię o pucharkach) - zresztą trophy w fpsach to raczej nuda, nuda i jeszcze raz nuda.

wymagające/czasochłonne - wipeout hd, gt5, yakzua 3,4, disgaea3, silent hill 2 hd, demons/dark souls

najgłupsze - resident evil 4 hd (taka gra a pucharki 3 na krzyż i to jeszcze bezsensowne), final fantasy XIII (bardzo czasochłonne ;/ )

najciekawsze - seria mgs, rdr, nier, heavy rain, flower

Co do RE4 HD to się nie do końca zgodzę. Takie trofki są w prawie kazdej remasterowanej grze na PS3. Bo Sony ma wymóg aby każda nowo wydawana gra miała pucharki. RE4 HD ma 12 trofków z czego 8 związanych z fabułą niemożliwych do pominięcia. Największy ból to jednak brak platyny.

A od siebie dodam, że najłatwiejsza z moich platyn to Alone in the Dark.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze w KZ2 i BC2, no ciekawe :biggrin: Z KZ2 akurat sam platyny nie mam, ale tam przecież wszystko z online można na prywatnej sesji zrobić... Są 10 razy bardziej wymagające gry, WipeOut HD, czy Demon's Souls chociażby.

Tylko, że tam mody banują za boosta. Gdyby się dało zrobić we dwóch platynę to by ludzie nie narzekali że taka trudna.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę dać sobie rady w ACB seria 10 likwidacji, W KZ3 jest trofeum zabij 1 pociskiem snajperki jednego Helghasta (magazynek ma 6 pocisków) bez zmiany broni i przeładowania. A w ACB było też trofeum wrzuć forsę do studni (trochę bez sensu) ale chociaż łatwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze COD:MW3

Najłatwiejsze Killzone 3

Najtrudniejsze Battlefield 3

Najgłupsze Start The party za zagranie w czasie bożego narodzenia :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsze Start The party za zagranie w czasie bożego narodzenia :P

Przestawienie daty w konsoli w trybie offline powinno załatwić sprawę ;) Testował ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Przestawienie daty w konsoli w trybie offline powinno załatwić sprawę ;) Testował ktoś?

Działa.

Tak się złożyło, że wpadły mi wczoraj 2 platynki; jedna w GH5 a druga w Knights Contract. Jeżeli chodzi o tą drugą to trofeum Legendary Executioner (Ukończ grę na poziomie Witchslayer) może nieźle wkurzyć i to nie przez jakiś wydumany Ai przeciwników, ale przez zwykły system QTE, który pojawia sie podczas walk z boss`ami (kto grał ten wie o co chodzi). Dwóch ostatnich to była lekka paranoja. :shok:

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze: wszystkie trofiki z Heavy Rain

najgłupsze i najtrudniejsze: XXL z Fight Night Round 4 kto to wogóle wymyślił...

żeby zdobyć ten trofik trzeba być najlepszym graczem multiplayer na świecie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze - RDR, pewnie złote trofi ukryte =)

Najgłupsze - wszystkie które wymagają multi

Najtrudniejsze - Imo trofki z Killzone 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie do najtrudniejszych trofek, dołączyły pucharki : "Payne in the ass", "The Shadows Rushed Me". Zaprawdę masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie trofea z Marvel Pinball. Tam to jest dopiero hardkor. Nie wiem jakich trzeba sprawnych palców, żeby zaliczyć co niektóre. Aż dziwne, że w tej grze nie ma platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Just Super" z Rocksmitha jest prawie niemożliwe do zdobycia...150,000,000 pkt trzeba nawalić w minigierce :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgłupsze

Warhammer space marine : zabić 40 000 wrogów

Crysis 2: granie online 6 miesięcy od pierwszego włączenia

Najtrudniejsze

Killzone 2: zdobyć odznaczenie 1% najlepszych graczy w tygodniu(udało mi się jedynie zdobyć to dla 2-5% najlepszych :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze

Killzone 2: zdobyć odznaczenie 1% najlepszych graczy w tygodniu(udało mi się jedynie zdobyć to dla 2-5% najlepszych :/)

Czy ja wiem, czy takie najtrudniejsze? Jak grałem codziennie po około 3 godziny (przez tydzień) to zmieściłem się w 6% najlepszych graczy (czarna wstęga), a nie zawsze byłem w czołówce wyników. Gdyby tak przysiąść po 4-5 godzinek dziennie to spokojnie wbijemy ten 1%. Minusem tego jest fakt, że trzeba wyjąć sobie tydzień z wieczornego życia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze: Lego Batman (np. zabij Catwoman 9 razy ip.)

Najtrudniejsze: inFamous (zbierz wszystkie odłamki z wybuchu), Spider-Man SD (a konkretnie to pucharek " Manifest Destiny", ponieważ do jego wykonania między innymi potrzeba było znaleźć i wskoczyć na hełm Juggernaut'a podczas finałowej walki z Sandmanem, dla niektórych jest to łatwe a dla innych nie, gdyż czasem można to zrobić przypadkowo a czasem trzeba się naprawdę naszukać ), LBP ("Play", trofeum polega na tym aby przejsć wszystkie levele bez straty życia - masakra <szczególniew ostatnim levelu oraz w levelu the Bunker>! )

Najgłupsze: inFamous 2 ( "Don't Fence Me In" / "Podejdź no do płota", trofik polegający na wejściu na płot)

I to chyba tyle. :) Jeśłi coś mi się przypomni to dam znać.

Edytowane przez Cole McGrath
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najtrudniejsze było rzucanie podkową w RDR. Udało się po miesiącu prób i studiowaniu filmów na YT.

Najwięcej przyjemności dały mi trofea w Podróży. Żal że brak platyny.

Nie cierpię wszelkiej maści trofeów sieciowych wymagających boostowania i łutu szczęścia, zbieractwa i przechodzenia gier więcej niż raz. To sztuczne wydłużanie czasu gry. Mam nawet teorię mówiącą że większość tego typu trofeów posiadają słabe gry. Patrz Warhammer SP i 40k killi.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flower ma chyba jedne z najgłupszych trofików ever...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze - RDR - zwłaszcza masakra kobiety na torach ;)

Najgłupsze - Wszystkie wymagające dłuższej zabawy w multi, dodatkowo wymagające zaaranżowania "ustawki"...

Najtrudniejsze - Pure z Flowera - ilość podejść nie liczę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze- wszystkie związane z killami np zabij 50 osób ze snajperki, 100 z shotguna itp

Najgłupsze- wszystkie multi

Najtrudniejsze- nie wiem nie robię takich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze i jednocześnie najgłupsze - EA Sports Active 2: trzy puchary za przebycie dystansu 1000km rowerem, biegiem, na desce. Toć in real life przebycie takiego dystansu jest niezłym wyczynem, a co dopiero w grze. Powinno być to zredukowane do jakichś 100km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×