Jump to content

Followers

No followers

Information

Group

Użytkownicy

Content Count

3,498

Birthday

03/27/1972

Last visited


Joined

 1. malpka

  Game Of Thrones

  Nie samą akcją dobry serial stoi. Mad Man czy Better Call Saul pokazały że nie trzeba wybijać pół kontynentu by serial trzymał w napięciu. Wystarczą dobre dialogi, dobrzy aktorzy mający co grać a od ekranu będą mnie odrywać traktorem. Przynajmniej wiem jak skończy Cersei. Zagadają ją na śmierć.
 2. malpka

  Game Of Thrones

  W GoT większość odcinków to zapychacze. Jak pisałem wcześniej w tym serialu albo gadają, albo chodzą, albo gadają gdzie by tu pójść. Bardzo przepraszam ale kompletnie nie rozumiem fenomenu GoT.
 3. Nowego Predatora najzwyczajniej w świecie nie da się oglądać. Ktoś powinien siedzieć za nakręcenie takiego gówna.
 4. malpka

  Game Of Thrones

  Jak się to robi pokazał Jackson w Dwóch Wieżach.
 5. malpka

  Game Of Thrones

  Wyobraź sobie orgię w dowolnym pornosie gdzie każdy musi dymać się z każdym. W nowym sezonie w pewnym sensie jest podobnie. Otóż tutaj przez dwa odcinki każdy musi pogadać z każdym. Dosłownie tak jest. W trakcie tych rozmów wyjaśniają sobie dlaczego postąpili tak a nie inaczej a gdy sobie już wyjaśnią wszystkie wątpliwości następuje pojednanie i każdy może iść w swoją stronę szukać kolejnej osoby do rozmowy.
 6. malpka

  Seriale

  1 i 2 sezon The Killing to jedna historia. Trzeci sezon bazuje na wątkach z poprzednich dwóch sezonów i jest od nich słabszy. 4 sezon zrobiony pod skrzydłami Natflixa szczerze radzę omijać szerokim łukiem.
 7. malpka

  Seriale

  The Killing.
 8. malpka

  Game Of Thrones

  Jak tak się zastanowię to doskwiera mi brak mniejszości etnicznych w Krzyżakach, Trędowatej, Nad Niemnem i Światłach Wielkiego Miasta.
 9. malpka

  Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

  Kupiłem nowe Goldy na Amazonie w promo za 280zl i jestem bardzo zadowolony.
 10. malpka

  Seriale

  Czy mówiłem że w Kingdom zombie zjadają dzieci? W innych kinematografiach nie do pomyślenia.
 11. malpka

  Seriale

  Sorry, ale doskonale cię rozumiem. Dodam tylko że w 2016 r., wtedy królował Walking Dead, Koreańczycy popełnili genialny Zombie Express a w tym roku miał premierę Kingdom. Koreańce mają jakiś gen który pozwala im świetnie orientować się w tematyce żywych trupów lepiej od innych nacji. A ja odkryłem Ucieczkę z Dannemory. Duet Del Toro - Arquette kradnie serial. Zwłaszcza ta ostatnia która dla roli przeszła ogromną metamorfozę że pierwszego dnia na planie nikt jej nie rozpoznał. No i kto by pomyślał ze Ben Stiller, tak ten pan od durnych kreacji w smutnych filmach (choć Jaja w Tropikach wymiatają) jest świetnym reżyserem?
 12. malpka

  Seriale

  Sorry ale jeśli chodzi o tematykę zombie to tylko Kingdom.
 13. malpka

  Star Wars

 14. malpka

  Borderlands 3

  Pre order na Komunię jak znalazł.
 15. malpka

  PS4 a SIEĆ

  Nie będę tu streszczał mojej 4h walki z routerami, PC i PS4. Ważne jest to że Box od UPC chodzi jako router a PS4 z NATem 2 i DNSami 0.0.0.0 ściąga gry z prędkością 256 mb/s na łączu 500 mb/s. I na tym poprzestanę. Wielkie dzięki Panowie.

Community Reputation

malpka last won the day on December 15 2018

malpka had the most liked content!

871 Konkretna

Informacje o profilu

 • Wiek
  45
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Gdańsk

Kontakt

 • PSN
  eternit_pl

Recent Profile Visitors

14,637 profile views
×