Skocz do zawartości
kill

Najciekawsze, najtrudniejsze i najgłupsze Trofea

Rekomendowane odpowiedzi

Najciekawsze : MGS4 (wspaniała gra)

Najłatwiejsze : WWE 2011, PoP : TSoT, Borderlands

Najgłupsze : Wszystkie trofea ze zdobywaniem poziomów online np. Cryssis 2 ( zdobądz 50 poziom ) lub Dirt 2 ( ukończ 4 turnieje online, ja mam 3/4 i już mi to nie wpadnie, ponieważ je skasowali i z platynką można się pożegnać ) :pinch:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Trofea trudne nie są. Chociażby Superżołmierz to pikuś, ale multi to lekka przesada, zwykły przedłużacz żywotności gry :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie przedłużanie to akurat popularna praktyka twórców gier teraz ;) W przypadku Crysis 2 najbardziej wku*&%ają bugujące się trofea -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze - Batman Arkham Asylum , uwielbiam tą grę :) czekam aż dojdzie Batman AC :)

Najłatwiejsze - Burnout Paradise - przejechanie przez warsztat...

Najgłupsze - definitywnie online, Mortal Kombat vs. DC Uniersve, serwery wyłączone i tyle, platyna baju baju

Edytowane przez Grzywa666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze - Dante's Inferno (gierka wymiata)

Najłatwiejsze - Dante's Inferno (no i szczególnie wymagająca nie była :P)

Najgłupsze - wszystkie online jw. albo wyłączone serwery (EA MMA), albo niemożliwe do zdobycia (Fight Night Champion!!!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA STEETm najgłupsze trofeum WYGRAJ 9 PUCHARÓW ONLINE, przy czym puchar jest raz na 10 dni, wybierany losowo, a nad grą nie ma się prawie żadnej kontroli :D poddałem się po 3 pucharach:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsza Battlefield Bad Company 2 ( Ach te kampinie z C4 w krzakach)

Najłatwiejsza Infamous 2 Hard beznadziejnie łatwy

Najgłupsza Crysis2 9 ranga i gre wyjebałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsze: Terminator Salvation : przejście gry na hardzie :D czuje sie jak bym grał na level pussy...

Najgłupsze: MUD : uruchomić grę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych co grałem to tak:

Najciekawsze : Sports Champions (1 i 2). Szczególnie 1 część ma ciekawy zestaw trofików.

Najłatwiejsze : Detuned (bardzo prosty calak), Start the Party 2 (platynka w 2h), Hannah Montana (w 3h platynka...)

Najgłupsze : Detuned (obejrzeć filmik, wejść do menu pomocy :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiejsze i najszybsze trophy 100%:

Virtua Fighter 2 zrobiłem trofea w 1 godz. (cena 16zł)

Virtua Fighter 5 Final Showdown

Daytona USA (1 godz lub 30 minut)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze:

Tactical Challenger - Vanquish

W ostatniej fali w Challange 6 raz udało mi się przeżyć 20 sekund :biggrin: , ale w końcu to przejdę :happy:

Wipeout HD - wszystko na złoto na Fantomie - dla mnie niewykonalne :confused:

Najłatwiejsze:

Bijatyki Namco, ogólnie.

God of War III

Final Fantasy XIII-2

Most Wanted

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem... The Walking Dead wystarczy przejść grę trofea same wpadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze : Seria CoD: MW i BO, Batman Arkham Asylum

Najłatwiejsze : Terminator Salvation

Najgłupsze: Trofea online w grach, które nie powinny mieć multi np. Far Cry 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze: Deus Ex: Human Revolution. Wszystką są ultra ciekawe, a zwłaszcza Pacifist i Foxiest of the Hounds

Najgłupsze: Wszystkie w stylu - Uruchom grę po raz pierwszy

Najtrudniejsze: Może to głupie, ale znalezienie wszystkich nabojów w Metro 2033. Jednego gdzieś nie zauważysz i koniec zabawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Najciekawsze: Far Cry 3 (szczególnie "Hejka dla internautów" :yes: )

Najgłupsze: Przeszedłeś 1 rozdział itp.

Najtrudniejsze: To samo co wyżej Metro 2033.

Edytowane przez Camille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze: Batman Arkham City -Storyteller

Najgłupsze: Wszelkie trofea online

Najtrudniejsze: Yakuza 3 - Minigame Master

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze:  Battlefield 3 (Odznaczony) Ciekawie się gra jak wpadają coraz to nowsze beretki 

Najgłupsze:      Gran Turismo 5 (Kolekcjoner aut) Trzeba posiadać 1000 aut, gdzie z wyścigów może 150 dostaniesz reszta to siedzenie i kupowanie

Najtrudniejsze: Fifa 13 (Początek kolekcji) Zdobycie pucharu w trybie sezony. Puchary są raz na jakiś czas dostępne i każdy o to walczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze: Hallowed by thy name i Corrupted World (Oba w terrari)

Najłatwiejsze:Skończ samouczka itp.

Najgłupsze:Zgiń pierwszy raz ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtrudniejsze: MGS4 (przejść grę poniżej 5 h bez alarmu tip), Max Payne 3 -The Shadows Rushed Me - przejść grę ani razu nie ginąc za jednym podejściem bez zapisu... hardcore

Najciekawsze: Wszystkie RPG (Dark Souls, Skyrim, Dragons Dogma, Fallout itp) - jakoś w RPG trofki najbardziej mnie kręcą, no i to mój ulubiony gatunek gier.

Najgłupsze: Trofea Online (ps3 nabyłem późno, bo rok temu i nadrabiam zaległości, ale jak mam wbić platynę w Alien vs Predator skoro w multi nikogo nie mogę znaleźć :/), trofea online powinny być dodatkowe aby wbić 100% ale platyna powinna wpadać po singlu, coś ala DLC. Wyjątkiem mogą być gry typowo nastawione na multi - vide Battlefield 3 itp.

 

 

 

 

Cuki1984.png

Edytowane przez Cuki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto późno przychodzi, sam sobie szkodzi ;) Platyny na szczęście nie są przymusowe, puste serwery to znacznie mniejszy problem niż np: wyłączone serwery. W pierwszym przyadku możesz się jeszcze skrzyknąć z forumowymi platynożercami na ustawkę, w drugim co najwyżej palcem w nosie podłubać :) Taki np: EA Sports Active ma jeden pucharek wymagany do platyny który można było wbić w 1 minutę, wystarczyło dołączyć do kogoś on-line do jego grupy, teraz choćbyś się skichał to nic nie wskurasz bo EA wygasiło serwery do tej gry, akcji tej podobnych jest pewnie znacznie więcej. Pozostaje więc odpuścić wbijanie platyny w takich tytułach albo w ogóle ich nie tykać - proste :)

 

I ciut ode mnie bardziej ogólnie;

 

Najtrudniejsze; wymagające osiągnięcia high-skilla w danej grze, pełnego opanowanie postaci, ekwipunku i umiejętności szybkiej reakcji odpowiednim asortymentem z prędnością światła np: wyzwania w Batmanie AA,

Najciekawsze: pucharki związane z przechodzeniem gry stanowiące coś w rodzaju checkpointu lub ważnego przełomowego momentu w fabule,

Najgłupsze: wszystkie z gatunu zabij lub zrób coś x razy,

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najgłupsze trofeum to zrobienie foty w Burnout Paradise, do której niestety trzeba mieć kamerę.

Dodam jeszcze trofeum które lekko irytuje. Mianowicie te z Diablo 3 i podniesieniem 5000000 sztuk złota. Co się człowiek nabiegał po tych samych lokacjach to nikt mu tego nie zwróci. Dodatkowo po czterech melonach straciłem zapis i musiałem spiąć poślady i zacząć od nowa.

Jeżeli chodzi o trudne trofea, to nie ukrywam że trochę włosów straciłem na przejściu Dead Nation w trybie mrocznym. Kto grał, ten wie że cmentarz potrafi zatrzymać na długo.

Na koniec dodam jeszcze jedno dość głupie trofeum z Demons Souls. Chodzi o Chunk of Bladestone, konkretnie o jego wyfarmienie. Trzeba było dobiec i trzepać jednego gościa w kółko kilkanaście a nawet kilkadziesiąt godzin a i tak szanse na drop były niewielkie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT5

najtrudniesze zloty standart - odpuszcze sobie. 

Glupie - to ukryte trofiki ze zdjeciami... (rozumiem ukryte bo fabula jak w HR) ale tutaj... 

Najglupsze - Doprowadz kierowce na szczyt kariery - niestety po pelnym ukonczeniu Bspec zadnen z moich kierowcow nie byl nawet bliski polowy kariery.... mam 179 wyscigow przejechanych jednym Bobem i ledwie zbliza sie do polowy kariery... nie dosc ze farmienie to jeszcze nudne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×