Skocz do zawartości
imatix

Akcja: Opiszmy Xboxa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ostatnio wertując jakże niezawodną nonsensopedię znalazłem artykuł o Xboxie(wiem, wiem). Jako że nonsernsopedia jest encyklopedią od wolnego użytku i każdy może ją edytować, to wpadłem na pomysł, abyśmy my, użytkownicy największego w Polsce serwisu o PS3 napisali jakąś notatkę dotyczącą X-a. Co wy na to ?Niech każdy coś wymyśli i opublikuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

x-pudło jest do dupy hehe no i ten ich pad wygląda jak g........

jednym słowem największa porażka XXI wieku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największe zakały ludzkości :

3 miejsce - Stalin

2 miejsce - Hitler

1 miejsce - Gates

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kawałek z historii: Początkowym założeniem twórców x' boxa była możliwośc smarzenia kotletów i podgrzewania herbaty przez to "urządzenie". Ponoc początkowa wersja spaliła włosy pod pachami Billowi Gatesowi. Tak na szybko wymyśliłem ale może się nada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opiszmy jaki to glupi pomysl caly ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś kompleksy? Nigdy nie zrozumiem wojny konsol, posiadam tylko PS3, a z chęcią postawiłbym obok Xa 360. To tylko sprzęt. Liczy się fun a nie marka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox daje z pewnością mniej "fun'u", bo nie ma wszystkich możliwości jakie posiada PS3. No oczywiście zależy dla kogo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chodzi o żarty. Jakby był taki sam temat o PS3 też bym coś próbował wyskrobac.

Edytowane przez michciu237

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox kojarzy mi się z zabawką z PRL-u, taką przywiezioną z ZSRR. Taki sam plastik. I pewnie tak samo skrzypi, bo to , że się zaraz psuje to wiemy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Największe zakały ludzkości :

3 miejsce - Stalin

2 miejsce - Hitler

1 miejsce - Gates

ostro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem - większość uważa ps3 za badziew. Heh. Gdy ja ładnie zargumentowałem niszowość konsoli na forum neło goł, to wrog (admin OC) napisał o mnie posta "nie karmcie trolla, to moze sobie pójdzie". Za to wielki zeratul i reszta odpowiadali na moje pytania "bo tak". Nie skomentuję, ale prosze - nie róbcie tutaj takiego bałaganu. Bo jeszcze fanboje iksa wejdą i zaczną się naśmiewać i dawać linki do topicu. Pismo zareklamowane w PE - obśmiechiwane i opluwane ? WTF !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiden

Ludzie z Xem so po prostu dobzi. Jak się im powie kupuję grę na ps3 za np. sto złotych to oni na to ohahahahihihihi ja moge to mniec za tydzien za darmo (przykład najczęszczy prawda?)

Oszczędni, co tu dużo mówić, ale nie mogą grać w sieci.

Konsola jest tylko tańsza, ale śmierdzi kupą i moczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie oszczędni... Nawet za bardzo. Co się wogóle dziwić sprzedaży. Wystarczy poczytać pewien artykuł o iksboksie. Jaka to polityka m$a. Eh, do tego dla nich piracenie to plus. Świat schodzi na psy. ( ah sory, psy głupie nie są ;/ )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do oszczednosci to od kiedy mam Ps3 i musze placic za gry to gry mnie bardziej wciagaja. Na PC przez noc moge sciagnac 2 gry i czasami nawet nie zainstaluje a jak juz to pogram 10 min i gra sie nudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam posiadam obie konsole ale X jest praktycznie od exclusivow ktorych juz praktycznie fajnych nie ma, a tak to tylko stoi i sie kurzy, nie mam zamiaru placic za XBL zeby pograc na necie. Tak samo z forum, nie wchodze na fora o Xboxie bo tam 1/2 to niedorobione dzieci ktore swiata poza tym pudlem nie widza, i niewazne co napiszesz o ps3, to jest zlo konieczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka fajnych gierek dla ktorych warto miec X np Gears of war Test Drive Unlimited lub Fable 2 pogralbym w to chetnie ale coz cos za cos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest kilka fajnych gierek dla ktorych warto miec X np Gears of war Test Drive Unlimited lub Fable 2 pogralbym w to chetnie ale coz cos za cos ;)

Gear of War - moim zdaniem nic specjalnego. W dobie gier które kopiują tą pozycję nawet na PS3 każdy znajdzie coś gearsopodobnego.

TSU - jest wersja na PS2 która może grafą nie grzeszy ale jak ktoś trzyma się od pudła najdalej jak tylko może (ja) to i tym się powinien zadowolić.

Fable 2 - chyba jedyny tytuł który z chęcią zobaczyłbym na PS3 bo tego typu gier u nas mało (być może WNC coś zmieni).

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No moze i racja ze sa gry podobne do Gears of War ale mi sie podoba wlasnie ta :)

A co do TDU to i jest wersja na PC w ktora gralem troche. Mam 40gb PS3 wiec odpada granie w gry z ps2 a ps2 nie posaiadam:( Ale z tego co wiem to gry na ps2 na duzych TV plazmowych wygladaj jak shit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm może skleje jakieś zdania...

Taka mała rzecz... a brzęczy jak duża rzecz...

Dzieci B. Gatesa chciały mieć konsole, ale miały zbyt zdeformowane ręce na pad od PS3...

X'box 360 to kolejna wersja beta nowej serii klozetów made by Microsoft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem ze chcialbym miec xboxa, stalby po drugiej stronie telewizora na miejscu mniej honorowym niz ps3 ale stalby i mialbym wiecej gier do wyboru, fable, mass effect i inne kusza. tak tak mass jest na pc ale co z tego skoro mam laptopa i nie mam ochoty grac na niskich detalach, od kiedy mam konsole to nie ma kompromisow, pc jako platforma do grani poszedl w odstawke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam z X'a kusi tylko Fable i Gearsy.

Reasumując: PS3 lepsze xD

Chciałbym czasem mieć za to taki wypasiony pecet do grania, z ogromnym monitorem, fotelem, głosnikami i półką dobrych gierek. Ehhh, dziecięce wspomnienia xD

Edytowane przez adrianek274

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie offtopować. Piszcie dalej swoje pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×