Skocz do zawartości
Emir

Turnieje Fifa09

Rekomendowane odpowiedzi

oddalem mecz walkowerem ze wzgledu na lagi jakie mialem, ale i tak w sumie w dupe dostawalem.

ps powinno byc cos w regulaminie odnosnie zlego polaczenia... Powodzenia dalej Kolejarz...(i naucz sie pisac grzeczniej :)

Ale co napisac w regulaminie? I tak nikt nie sprawdzi czy ktos mial lagi czy uciekl. A ja nie bede sie z kazdym klucil bo jeden powie ze to przeciwnik i drugi powie to samo. I komu wtedy wierzyc? Nie wiem co w takiej sytuacji robic bo chcem byc uczciwy dla kazdego. Nikt nie lubi przegrywac ale kazdy odbiera to inaczej jedni uciekaja inni sie bawia i szczelaja sobie samobuje itp. a jeszcze inni graja do konca. Liczy sie zabawa i tak za to nie ma nagrod. Ten punkt regulaminu ustalacie sobie sami po przez gre uczciwia i do konca. Licze ze jak organizuje turniej to zapisza sie do niego osoby co beda potrafily wygrywac i zarazem przegrywac z godnoscia. Ja nie wyszedlem z grupy a i tak prowadze ten turniej a mogl bym go olac tak jak to robia czesto ludzie na forum x-boxa. Ok skonczylem i tak wiem ze wiekszos z was tego do konca nie przeczyta :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oddalem mecz walkowerem ze wzgledu na lagi jakie mialem, ale i tak w sumie w dupe dostawalem.

ps powinno byc cos w regulaminie odnosnie zlego polaczenia... Powodzenia dalej Kolejarz...(i naucz sie pisac grzeczniej :)

Oddales walkowerem i ja go przyjmuje. Sorry kolejarz nie dam twojego wyniku byla ucieczka i jest walkower. Ale final i tak masz. Gratulacje :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przemek racja, nikt nikomu nie udowodnil jak nie dokaczyli meczu, jaki byl wynik, nie wiadomo, szkoda z tak sie stalo, mozemy liczyc tylko na uczciwosc grajacych, liczy sie zabawa, nie gramy o tak zwane zlote kalesony, nie jest to zaden prestizowy turniej, pierwszy organizowany turniej i napewno nie ostatni, uczymy sie na bledach, proponuje gdy sa lagi a jeszcze nie ma bramki to zakonczyc mecz wyjsciem i zagrac jeszcze raz, ale gdy mecz jest grany normalnie i gdy ktos strzeli bramke, zrobic pauze i trzasnac fotke z wynikiem, wtedy nie bedzie sytuacji i zbednego klucenia sie o wynik, bedzie wszystko udokumentowane i gdy przeciwnik przegrywajacy wyjdzie to bedzie biale na czarnym jak bylo, a wiec paluch i kolejorz proponuje rozejm i zapraszam do nastepnej edycji turnieju, zrobie wszystko z przemkiem zeby byly uczciwe zasady i dobra zabawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Półfinał:

Niemcy 3:0 Chorwacja

Ballack, Podolski, Pletikosa (sam.)

Mecz rozegrany był tylko do 20 min. po czym kolega zrezygnował z dalszej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oddalem mecz walkowerem ze wzgledu na lagi jakie mialem, ale i tak w sumie w dupe dostawalem.

ps powinno byc cos w regulaminie odnosnie zlego polaczenia... Powodzenia dalej Kolejarz...(i naucz sie pisac grzeczniej :)

Ja mialem to samo grajac cwiercfinal z krzywym Wlochy - Chorwacja, lagi takie ze masakra, wiadomo ze sa z obydwu stron ale ja pierwszy raz w fifie takie mialem i nie umialem tak grac. No ale trudno klocic sie nie bede bo to wkoncu zabawa, ale trzeba cos pomyslec o tym, moze faktycznie fotke robic z wynikiem meczu i wtedy sie rozlaczac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mamy finalistow :biggrin: ARGENTYNA i NIEMCY zapowiada sie ciekawy pojedynek :biggrin: To powodzenia panowie i niech wygra lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Final:

ARGENTYNA 2:3 NIEMCY (po dogrywce)

ARG: Aguero 2x

NIE: Podolski, Klose, Frings

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turniej zakonczony! Zwyciezca zostal Dazidek (Niemcy) gratuluje! Ciesze sie ze moj pierwszy turniej zostal zakonczony :biggrin: . Mam nadzieje ze sie podobalo. Juz mysle nad nastepnym turniejem i mam nadzieje ze bedzie jeszcze wiecej osob. Pozdrawiam wszystkich fanow wirtualnej pilki :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuję za udział w tym turnieju i z niecierpliwością czekam na następny... :) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może teraz klubowe mistrzostwa ?

ja mysle ze wszyscy woleli by grac dowolnymi zespolami, nikt nie lubi wybierac zespolu ktorego za bardzo nie chce, ze wzgledu na to ze jego ulubiona druzyna jest juz wybrana przez innego uzytkownika turnieju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za, żeby zaczynać następny turniej, czy to będzie klubami czy reprezentacją nie ma znaczenia. Liczy się zabawa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Jestem jak najbardziej za, żeby zaczynać następny turniej, czy to będzie klubami czy reprezentacją nie ma znaczenia. Liczy się zabawa:D

Zdecydowanie w 100% się zgadzam z przedmówcą...

Edytowane przez Dazidek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno na dniach jest jakis turniej Fify z forum - prawda? Gdzie sa jakies konkretne info?

Aha, oczywiscie pisze sie na te zabawe.

PSN: WengrzynV12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dzisiaj juz wystawie zasady i napisze termin kiedy zapisy itp. podejrzewam ze ruszymy od soboty tak jak ostatnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowy turniej!!!

Witam wszystkich zainteresowanych (Prosze przeczytac zasady)

Zapisy rozpoczna sie od 03.05.09(niedziela) do 08.05.09 (piatek) do godz. 22.

w poscie zapisy (Odpisywac na ten post)

Terminy rozgrywania meczy:

Caly turniej rozegramy od 09.05.09 do 16.05.09.

Zasady roznia sie od wczesniejszych.

ZASADY:

1: Przy zapisywaniu podawac Fifa09 ID, nr Gadu-gadu- do ustawiania sie na mecze.

2: Gramy zespolami jakimi chcemy teraz liczy sie tylko ID nie trzeba wybierac zespolu.

3: Prosze o zapiski ludzi ktorzy beda mieli czas na rozegranie meczy w terminie i

o normalny kontakt przez Gadu-Gadu.

4: 4 grupy po 5 zespolow wychodza najlepsze 2 potem obowiazuje system pucharowy mecz i rewanz

wygrany przechodzi oczywiscie dalej:)

5: Mecze gramy po 5min na polowe

6: Po rozegranym meczu prosze napisac w poscie ,psn ID, wynik, strzelcow.

7: Prosze o mila atmosfere.

8: Grajcie uczciwie zeby nie bylo ze ktos ucieka tak jak w ostatnim turnieju. Kto ucieknie

z miejsca dostaje walkowera.

9: W razie lagow juz na poczatku meczu przerywamy go i rozgrywamy w innym terminie.

10:Kazdy zawodnik bierze udzial w turnieju

Tabela zajmie sie Zizikus ktory pomoze mi w organizacji turnieju:)

W razie mojego odpadniecia bede ciagle prowadzil turniej razem z zizikusem.

Ok to chyba na tyle:) pytania prosze pisac na GG.

Moje dane

GG : 6239458

ps. Mam nadzieje ze ten turniej bedzie jeszcze lepszy:)

Powodzenia dla wszystkich!

Edytowane przez Przemek120187

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thugz79

gg 6008465

witam wszystkich :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×