Skocz do zawartości
kill

Call Of Duty 5 - World At War - Poradnik

Rekomendowane odpowiedzi

tekst by Skillz0r, drobne poprawki kill

Bronze Trophies

* Get Your Hands Dirty - Ukończ 'Semper Fi' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

Wszystko tutaj chyba jasne. Kończymy pierwszą misję na najwyższym poziomie trudności i trofeum nasze.

* Bloody Peleliu - Ukończ 'Little Resistance' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

* The Sword Is Broken - Ukończ 'Hard Landing' ona poziomie trudności Veteran. (Solo)

* Architect - Ukończ 'Vendetta' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

* The Hammer Strikes - Ukończ 'Their Land, Their Blood' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

* Scorched Earth - Ukończ 'Burn 'em Out' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

* Fearless - Ukończ 'Relentless' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

* Hell on Wheels - Ukończ 'Blood and Iron' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

* No Return - Ukończ 'Ring of Steel' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

* When It Rains, It Pours - Ukończ 'Eviction' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

* One Bad Gato - Ukończ 'Blackcats' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

* Blowtorch and Corkscrew - Ukończ 'Blowtorch and Corkscrew' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

* The Sun Sets - Ukończ 'Breaking Point' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

* Get Your Hands Dirty - Ukończ Semper Fi na poziomie Veteran. (Solo)

* For the Motherland - Ukończ 'Heart of the Reich' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

Heart Of The Reich to jest przysłowiowy “pain in the ass”. Naprawdę można postrzelić się w kolano grając na poziomie veteran. Taktyka drobnych kroków, ucieczek do tyłu, padnięć i odrzucanie granatów. Po rozwaleniu pierwszych dwóch dział, następne dwa to nie lada wyzwanie. Proponuję wbiegać za linię swojego oddziału. Od razu padać na glebę za najbliższą przeszkodą i czekać do momentu aż wrzucą Ci granaty. Wtedy w tył zwrot, a twój oddział najprawdopodobniej będzie już parę metrów dalej. Najgorsze są schody. Tutaj liczy się wytrwałość i umiejętności survivalowe. Proponuję na początek ruszyć oddział tak, żeby na nie wszedł parę metrów, wycofać się do budynku z tyłu, wejść po drabinie, wyeliminować snajperką ludzi na schodach i czekać cierpliwie.

* Bearing the Burden - Ukończ 'Downfall' na poziomie trudności Veteran. (Solo)

Jak wyżej. (ta misja też jest trudna, aczkolwiek nie aż tak jak poprzednia)

* Saved Private Ryan - Uratuj żołnierza zanim spłonie żywcem

Pierwsza misja(Semper fi). Praktycznie na samym początku z jednej chatki wybiegnie płonący Japończyk i będzie próbował zabić naszego kompana z drużyny. Należy go oczywiście zastrzelić. Ważne jest zatem, żeby trzymać się swojego składu, bo możemy ten moment przegapić czając się po kątach.

* Weapon of Mass Destruction - Przyzwij przez radio ostrzał z floty morskiej, który zabije co najmniej 4 japońskich żołnierzy.

Najlepiej się nadaje do tego druga misja(„Little Resistance”). Mamy tam nieograniczone możliwości w przyzywaniu bombardowania pozycji japońskich, więc z tego korzystajmy. Udało mi się to za pierwszym razem w momencie bombardowania okopów tuż przed wejściem do bunkra. Należy dobrze wycelować w miejsce największego zagęszczenia masą ludzką i czekać na deszcz z nieba;-) , jak nie wyjdzie to zginąć i powtórzyć.

* Lights Out! - W 'Black Cats', wysadź wszystkie światła wskazujące w Japońskim konwoju towarowym. (Solo)

Na każdym statku są dwa „spoty”. Przelatujemy kilkakrotnie nad nimi i dookoła nich, więc nie powinno to nikomu sprawić problemu. Ważne, żeby celować trochę z wyprzedzeniem, bo jak wiadomo samolot jest w ruchu.

* Rough Economy - Zabij 3 przeciwników jednym pociskiem

Najlepsza misją do tego jest „Vendetta”. Po ucieczce przed Niemcami podpalającymi dom w którym się znajdujemy trafiamy na oddział naszych radzieckich towarzyszy. Razem z Reznovem udajemy się po drabince na piętro i tam mamy panoramę na stacjonujący oddział niemiecki wyposażony w miotacze ognia. Najlepiej jest wyjść z budynku, wrócić na elewację koło drabinki, położyć się i poczekać chwilę aż jeden ze spacerujących żołnierzy(NIE koleś z miotaczem-trafisz go, to wszystko wybuchnie, a zginie tylko dwóch), zrówna się ze stojącymi dwoma nazistami. Strzelamy mu w głowę, a kula przechodząc przez jego wypełnioną myślami o fuhrerze głowę roztrzaskuje kręgosłupy jego dwóch towarzyszy.

* Guardian Angel - W ostatecznej walce o Okinawę, uratuj Sierżanta Roebucka

Przed nami praktycznie cała misja „Breaking point”. Pod sam koniec Polonsky i Roebuck (ksiądz Robak?) przetrząsają trzech poddających się żołnierzy japońskich. Najlepiej ustawić się za barierkami(bo wybuch może was zabić-na poziomie veteran) celujemy w dwóch samurajów stojących przy Roebucku i czekamy aż się rzuca na niego. W tym momencie strzelamy. I dostajemy nagrodę.

* Close Shave - Przeżyj atak banzai. (Solo)

Praktycznie w każdej misji w Japonii można tego dokonać. Ja zdobyłem w „Hard landing”, w miejscu gdzie dostajemy w łapy miotacz ognia. Pierwszy raz trafiamy na Japończyków na drzewach i tam właśnie dopadł mnie Banzai lezący wcześniej w trawie. Dajmy się złapać takiemu kolesiowi, po czym szybko wciskamy R3 i nóż ląduje w jego szyi.

* Snake in the Grass - Zdejmij Japońskiego żołnierza leżącego w trawie.

Tak jak wyżej: praktycznie każda misja w Japonii. Mi udało się w „Little resistance”. Po prostu należy ustrzelić Japończyka w trawie. „Hard landing” też się do tego nadaje. Właśnie moment kiedy mamy miotacz ognia i pierwszych Japończyków na palmach. Pod palmami w trawie leżą banzai. Można ich spokojnie zastrzelić i trophy nasze.

* No Safe Place - Spal przeciwnika na drzewie przy pomocy miotacza ognia w 'Hard Landing'

Ponownie kłania nam się misja „Hard landing”. Po prostu podpalamy drzewa na którym siedzą japońscy żołnierze. Nic trudnego

* Purple Heart - W czasie patrzenia się na twarz wroga, pokaż odwagę i opanowanie.

Dosyć śmieszne i nietypowe trophy. Mając małą ilość energii(czerwona obwódka wokół ekranu, bicie serca itp.) czyli tuż przed zgonem, nie chowamy się za osłonami tylko z dumną piersią atakujemy wrogów i najprawdopodobniej giniemy w końcu. Musimy powtórzyć to z 10-25 razy. Veteran nadaje się do tego idealnie;-) Trophy w końcu trafia na nasza pierś. Tylko niestety nie odsyłają nas do domu.

* Ruthless - Zabij 15 przeciwników podczas jazdy na czołgu w 'Ring of Steel'

Po wydostaniu się z Asylum, kiedy będzie taka możliwość to ładujcie się do pierwszego czołgu. Podczas jazdy likwidujemy uciekających Niemców. Musimy zlinczować ich 15. Nie jest to specjalnie skomplikowane, aczkolwiek nie polecam tego w trybie veteran.

* Mortar-dom - Zabij 8 Japończyków przy pomocy mortara w 'Breaking Point’

Kiedy będzie tylko taka możliwość to bierzemy do łapy moździerze i rzucamy w Japończyków w okopach. Będą w sumie dwa stanowiska z moździerzami, więc nie będzie z tym trophy absolutnie żadnego problemu. Wszystko w misji „Breaking point” gdzieś tak w połowie.

* Shot in the Dark - Zabij 10 przeciwników w czasie gdy światła w kolei gasną w 'Eviction'

Po zejściu do podziemnego tunelu z pociągami. Są momenty, gdy bomby walą i na chwilę gasną światła na dole. Wtedy walimy w Niemców. Oni nas bardziej nie widzą, niż my ich, więc spokojnie w tym momencie możemy iść coraz dalej wzdłuż rampy likwidując ich z ciemności.

* Blue Ribbon - Ukończ mecz w trybie 4-player Competitive Co-Op na pierwszym miejscu. (Online co-op)

Trophy zależne od naszych umiejętności jak i od umiejętności(bądź uprzejmości innych graczy). Musimy w trybie competitive na czterech graczy zdobyć najwięcej punktów. Najgorzej jest, kiedy pod koniec misji przodujemy w punktach, a jeden z graczy wyjdzie z gry. Nic tylko zabić. Oto najlepsza taktyka: Poziom trudności easy. Misja obojętnie jaka (Ja osobiście najwięcej punktów robię w „Blood and iron”). Nawołujemy poprzez headset graczy do których dołączamy, że chcemy zdobyć trophy i żeby nam pomogli w tym i nie grali mega zajebiście;-) Oczywiście, kiedy ktoś nas o to poprosi to też tak robimy. Taki savoir-vivre. Najważniejsze jest, żeby zabijać przeciwników w jak najkrótszych odstępach czasu (dostajemy multipliery) i najlepiej robić to nożem, bądź miotaczem ognia. Wybiegamy zatem na czoło pochodu i zarzynamy wszystkich dookoła. Ważne, żeby przeć do przodu cały czas. Jeżeli któryś z naszych towarzyszy padnie, to lecimy go „ożywić”. Za to też są punkty, plus dostaniemy bonus na koniec gry. W końcu po paru próbach powinno nam się udać. Trzeba mieć po prostu fuksa i trafić na skorych do pomocy i nie najlepszych graczy.

* Get Your Left Foot Wet - Ukończ mecz w trybie Campaign Co-Op. (Online co-op)

Żadna filozofia. Obojętnie ilu graczy, obojętnie jaki poziom. Po prostu musimy ukończyć i tyle.

* Get Your Right Foot Wet - Ukończ mecz w trybie Competitive Co-Op. (Online co-op)

Tak jak wyżej.

Silver Trophies

* The Last Stand - Przeżyj konflikt na Okinawie na dowolnym poziomie trudności. (Solo)

Dostajemy automatycznie po przejściu misji „Breaking point”. Żadna filozofia.

* Carlson's Raiders - Ukończ 'Semper Fi' na dowolnym poziomie trudności. (Solo)

Po pierwszej misji na dowolnym poziomie trudności jest już nasze.

* Stormed Peleliu - Zdobądź przyczółek na Peleliu Island na dowolnym poziomie trudności. (Solo)

Zdobywamy automatycznie po misji „Relentless”

* Stabbed in the Heart - Ukończ wszystkie misje na Wschodnim Froncie na dowolnym poziomie trudności. (Solo)

Kończymy ostatnią misję i trophy nasze. Nie do przegapienia.

* The Professional - Zastrzel wszystkich pomagierów Amsela, włączając w to psa, bez przeładowywania. (Solo)

Nie takie trudne na jakie wygląda. W Misji „Vendetta” jak tylko dostaniemy karabin do ręki, to strzelamy najpierw w parkę przy czołgu i jednym strzałem ich rozwalamy, potem parka Niemców na schodach, którzy też padają za jednym strzałem. Przy samochodzie najpierw ściągamy tego, który pali, a potem tego, który kuca. Na środek wbiegnie teraz jeden z Niemiaszków. Idziemy naszym bohaterem w lewo i czekamy, aż pojawi się z nim pies. (to wszystko to szybka piłka) Wtedy pies zrówna się z Niemcem. Niestety w COD nie mogą grać obrońcy praw zwierząt bo musimy ich trafić jednym strzałem. Pamiętajmy, że mamy tylko 5 strzałów więc nie spudłujcie ani razu. Parę razy pewnie to powtórzycie.

* Gunslinger - Zamorduj Generała Amsela przy pomocy pistoletu. (Solo)

Trudne, ale nie niewykonalne. Poziom easy oczywiście. Misja „Vendetta”. Podczas pojedynku ze snajperem z budynku naprzeciwko czołgamy się pod stół najbliżej okna, niedaleko stanowiska gdzie chowa się Reznov. Tam leży pistolet, który musimy sobie wziąć.(jeżeli nie weźmiemy go tutaj, to mamy jeszcze szansę raniąc śmiertelnie jakiegoś przeciwnika, tak żeby go zmusić do „last stand”. Wtedy go zabijamy a on zostawia nam pistolet). Następnie przechodzimy całą misje i dochodzimy do samego końca do pomieszczenia z którego mamy zastrzelić Amsela czającego się za różnymi rzeczami i ogólnie uciekającego do ciężarówki. Na początku śledzimy jego tor lunetą z karabinka snajperskiego i jak wiemy, że będzie już wybiegał zza przeszkody to zmieniamy na pistolet i próbujemy go trafić. Mi udało się zastrzelić go jak wsiadł już do ciężarówki i zaczął jechać. Próbować, próbować, próbować.

* Grave Robber - Zbierz wszystkie Death Cards w grze. (Solo)

Do zebrania 13 kart. W każdym levelu jest jedna. Lokalizację wszystkich kart znajdziecie tutaj:

http://pl.youtube.com/watch?v=5W0oFbpBlmo

* Throw a Six and a Half - Na poziomie trudności Hardened lub Veteran, ukończ poziom bez umierania. (Solo)

Nie umierać! Najlepiej do tego nadają się dwie plansze: „Blood and iron” i „Blackcats”. W jednej zasuwamy czołgiem, w drugiej samolotem. Najmniej prawdopodobne, że nas zabiją. Jednak trzeba się trochę postarać. Oczywiście polecam bardziej tryb hardened, niż veteran.

* Firestarter - Ukończ poziom używając tylko miotacza ognia. Możesz używać noża, materiałów wybuchowych i granatów.

Najlepiej nadaje się do tego misja „Burn’em out”. Zaczynamy tam z miotaczem i na tym skończmy. Włączamy tryb easy i jedziemy. Nie sprawi to nikomu większego problemu. Niech was zatem nie kusi zmienianie miotacza na jakikolwiek pistolet. Granaty i nóż jak najbardziej ok. ale i tak miotacz tu jest najlepszy. Po przejściu misji dostajemy trophy.

* Kamikaze - Ukończ poziom na poziomie trudności Regular lub wyższym używając tylko pieści lub granatów. (Solo)

(Wydaje mi się, że przeszedłem tą misję na easy, ale nie jestem pewien. Dla pewności jednak uruchomcie w trybie regular) najlepsza misja, to „Little resistance”. Mamy tam nieograniczony dostęp do wzywania bombardowania, które nie liczy się jako używanie broni. Oprócz tego możemy rzucać granatami i zabijać nożem(bądź bagnetem). Taktyka prosta: Pojawia się wróg – chowamy się za zasłoną i wzywamy bombardowanie. Może być przez to troszkę dłużej(bo trzeba odczekać 45 sekund na następne załadowanie okrętów z rakietami), ale wpada dosyć łatwo.

* Iron Fist - Zniszcz wszystkie wieże i bunkry w 'Blood and Iron'.

Tutaj trochę pozjadałem nerwów, bo przeszedłem misje 4 razy myśląc, że wszystko co trzeba rozwaliłem, a tu guzik. Należy rozwalić KAŻDY bunkier i KAŻDĄ wieżę. Łącznie z wieżami z wodą. Bunkier rozwalamy, aż wybuchnie. W jednym segmencie planszy (po rozwaleniu masztu radiowego) jest podwójny bunkier więc pamiętajmy o tym, żeby zniszczyć jego prawą, jak i lewa część. I teraz rzecz najważniejsza: Jedna z wież z wodą jest ukryta we mgle. Po rozwaleniu wszystkich dział nasza kolejna misja to zniszczenie masztu radiowego. Tuż przed wjazdem na teren gdzie ten maszt leży, patrzymy w prawo. Tam widzimy najazd naszych wojsk lądowych na polu, na które wjechać nie możemy. Wszystko spowite dymem i właśnie tam w dosyć dużej oddali znajduje się wieża z wodą. Pamiętajmy o niej, bo właśnie przez nią musiałem misję powtarzać tyle razy. Jeżeli po wybiciu wszystkich i wszystkiego nie dostaliśmy jeszcze trophy, to NIE wjeżdżajcie w okolice stacji kolejowej bo się skończy misja. Przejedźcie jeszcze parę razy i sprawdźcie czy nie pominęliście żadnej wieży i bunkra.

* Sum of All Zeros - Zestrzel 45 Japońskich Zero w 'Black Cats'. (Solo)

Jak dla mnie najtrudniejsze i najbardziej nerwowe trophy. Musimy zestrzelić 45 samolotów japońskich. Więc tak: poziom oczywiście easy i lecimy. Na początek trzeba niestety przejść cały level z rozwalaniem staków. Ok. no problem. Tuż po tym bądźmy już czujni. Kiedy pojawią się pierwsze japońskie samoloty to od razu walimy w kolumnę. Lepiej jest walić z R1, niż R2(jest za wolne na samoloty moim zdaniem). Oczywiście strzelamy z wyprzedzeniem bo samoloty lecą dosyć szybko. Osobiście nie używałem L1 do celowania bo zmniejszało to sterowność karabinem i skracało pole wiedzenia. NIE ratujcie nikogo. Olejcie łódki i rozbitków. Koncentrujcie się tylko na samolotach. Dosyć dużo można ich nabić tuz przed tym jak się nam amunicja kończy. Jest nerwówka, ale trzeba próbować.

Gold Trophies

* War Hero - Ukończ grę na dowolnym poziomie trudności. (Solo)

Wpada od razu po przejściu gry

* Hardened War Hero - Ukończ grę na poziomie trudności Hardened lub Veteran. (Solo)

Wpada od razu po przejściu gry na odpowiednim poziomie. Proponuję wszystkim od razu przechodzić na poziomie Veteran, gdyż dostajemy wówczas trophy dotyczące każdego levelu. Bezsensowne jest przechodzenie gry 2 razy, tylko dlatego, że wcześniej grało się na poziomie hardened. Parę wskazówek zatem:

- Waszym ulubionym przyciskiem będzie L3 i przytrzymane kółko. Czyli Sprint i Padnięcie. Najczęściej to wygląda tak: pojawiają się nowi przeciwnicy, dobiegamy do najbliższej osłony, padamy na glebę i czekamy na rozwój sytuacji.

- Druga rzecz to granaty. Na poziomie veteran są ich setki! Jest to przejebane!(wybaczcie, musiałem odreagować;-) Dobrze jest nauczyć się je łapać R2 i odrzucać. Jednakże, kiedy tylko się pojawiają to radzę uciekać do tyłu i schować się za czymś dalej.

- Często przeładowywać. Kwadrat po każdym oddaniu serii to odruch uwarunkowany powinien być.

- Bywa tak, że akcja nie posunie się do przodu jeżeli was tam nie będzie. Czasem wystarczy tylko przebiec parę metrów przed swój oddział i zawrócić, żeby ruszyć swoich towarzyszy.

- Twoi kamraci są totalnymi miernotami. Niestety większość Japończyków, bądź Niemców musisz sam wybić. Headshoty mile widziane. Kiedy oczyścisz trochę kawałek pola z przeciwników to jak najszybciej biegnij do przodu, chowaj się za osłoną i czekaj na rozwój wydarzeń.

- Stanowiska z karabinem. Podczas misji w Japonii używaj granatów dymnych. Są prawdziwym zbawieniem. Dzięki temu przejdziesz przez pole, które jest absolutnie niedostępne ze względu na CKM.

- Nie wsiadaj za sterami karabinu na czołgu, działa itp. Jesteś wolny, odsłonięty, praktycznie od razu Cię zdejmą.

- Posuwaj się powoli.

- Bądź cierpliwy i się nie poddawaj!;-)

Platinium Trophy

post-4812-1240567883.jpg

* Platinum - Zdobądź wszystkie inne trofea

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby więcej tak dobrych poradników... Przyda się bo dopiero zaczynam przygodę z COD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Skillz0r! Brawo! Gratuluję! Więcej poradniki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh dzięki. Narazie to oglądam filmiki i będę próbował napisać następny poradnik do Burnout'a... Czekam na więcej komentarzy ;)

Edytowane przez Skillz0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam do burnouta - przecież to łatwe jest :D

Edytowane przez johny_85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie załamałem nie zabiłem 45 black Catsow czy cuś takiego i oczywiście 2 ostatnie misje na veteranie poprostu to nie jest możliwe!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiden
będę próbował napisać następny poradnik do Burnout'a

Ależ tą platynke to się robi lekko łatwo i przyjemnie :)

Ja sie załamałem... (CoD-veteran)
Można się łatwo załamać - setki dedów, prawdziwa nerwówka - człowiek czasem nie panuje nad sobą i to robienie misijek trwa i trwa. Najlepsza Vendetta i sniper na veteranku.

Na prawdziwą załamkę oferuję poprawę humoru (muzyczną). :thumbsup:

@Kar0 Wiem wiem <V :D

Edytowane przez Raiden

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kozacz tak bo waszka Cię znajdzie :P "Wchodzi Niemiec, Rusek i Waszka G do baru. Niemiec bierze piwo, Rusek wode a Waszka G to pierdoli i zdejmuje kominiare. "

Edytowane przez Kar0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie zakładać nowego tematu napisze tu.

Ciekawiło mnie czy gdybym dał komuś moje hasło do konta, to dało by rade żeby on nabijał na mnie trofea?

Sam niemam zamiaru z tego kożystać, ale myśle, że warto wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że istnieje taka możliwość, ale nic nie wiem dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poradnik jest "w pyte" zacząłem cod 5 tydzień temu od razu na veteranie i powiem że gra nie się nie nudzi chociaż rzucają granatami jak kartoflami- obecnie stanąłem na dłużej przy oblężeniu Reichstagu ale myślę że dam radę-a pucharki lecą...

Polecam jak powyżej rozpoczęcie gry na najwyższym poziomie chociaż potrafi czasami ....wić to satysfakcja z przejścia kolejnej misji jest niesamowita.

hamaman76.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę, że istnieje taka możliwość, ale nic nie wiem dokładnie.

Dombro to jestem , i skad znasz moj nick, ale fife z wami nie grałem >.<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :D Znalazłem taki sam poradnik na innej stronce i był podpisany Dombro :P A wczoraj grał koleś w FIFE (10vs10) o nicku Dombro :D

BTW. Świetny poradnik chyba wrócę do Veterana ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dałem poradnik na kilka stron, i dzięki za komenty , teraz przechodzę od nowa CoD'a na platynke, ale ciężko idzie bo jakoś grac sie niechce na weteranie xD

Edytowane przez Skillz0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Raiden

Dzięki Skillz0r, odwaliłeś kawał dobrej roboty :wink: .

Mi najlepiej pomagają filmiki z youtube,

pozostało mi z 6 misji na veteranie do zrobienia.

Cierpliwości :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zrobilem swoją platynke ale tym co dopiero zaczynają to Polecam WAM ten PORADNIK XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z wiekszoscia misji na veteranie nie mialem problemow dopiero 2 ostatnie misje mnie dobily tylko tych mi brakuje do platyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje kilku uprzejmych osób, które pomogą mi zdobyć trofeum "Blue Ribbon"!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje kilku uprzejmych osób, które pomogą mi zdobyć trofeum "Blue Ribbon"!

"Uprzejmie donoszę..." ;) że mogę się dołączyć - właśnie skończyłem kampanie i też brakuje mi tego trophy...

ID :hamaman76

hamaman76.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może sie kiedyś wezmę za przechodzenie tych 2 ostatnich misji na veteranie dlatego mam pytanie.

Jak rozwalić 45 BLACK CATÓW mój rekord to z 30 więcej nie wycisne jak to robiliście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może sie kiedyś wezmę za przechodzenie tych 2 ostatnich misji na veteranie dlatego mam pytanie.

Jak rozwalić 45 BLACK CATÓW mój rekord to z 30 więcej nie wycisne jak to robiliście

Ja zmniejszyłem poziom trudności na średni i jakoś poszło. Rekord 48. Prawda nie jest to łatwe, ale poradzisz sobie. Najlepiej zestrzeliwywać je gdy lecą po 3 sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu udalo sie zrobic to (...) trofeum "Blue Ribbon" - za pomoc dziekuje Panom miLook oraz Benek_14PL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja już mam platynke najtrudniejsze jest zestrzelenie 45 japońskich zero za drugim razem mi wpadło a miałem zledwie 47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×