Skocz do zawartości
kill

Call Of Duty 5 - World At War - Poradnik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z trophy ;/ Dzisiaj przeszedłem wszystkie misje na veteranie a trophy nie wpadło ;/ Powie mi ktoś jak przesyłać save żeby gry od nowa nie iść ?

A trofiki za poszczególne misje na Veteranie wpadały ?

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i z tego co mi wiadomo to sejwy działają tylko na jednej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nie mam tego trophy Hardened War Hero a nie wiem której planszy mi nie zaliczyło bo na wszystkich mam pucharki ;/

Dzisiaj zrobiłem 2 misje które mi zostały a trophy ze złotem się nie pojawiło ;/

A wczoraj zainstalowałem jakiś update ma to może związek z trophy ? Może będę mógł to odinstalować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE raczej nie zepsuje trofeów... Ja bym tą opcje wykluczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakiś pomysł co z tym zrobić ? Bo skąd mogę wiedzieć jakiej misji mi nie zaliczyło skoro wszędzie jest trophy ? Od nowa wszystko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj zainstalowałem jakiś update ma to może związek z trophy ? Może będę mógł to odinstalować ?

UPDATE raczej nie zepsuje trofeów... Ja bym tą opcje wykluczył.

Kill tu już chyba pisał że jest coś takiego że jak robi się update gry to coś psuje się z sejvami. Przechodzisz wszystkie misje na veteranie, pucharki za poszczególne plansze wpadają ale w międzyczasie robisz update gry. Jak wejdziesz w wybór misji to tam widzisz głowę żołnieża przy każdej zaliczonej, pewnie masz tak że tylko przy kilku ostatnich masz tą głowę trupa w hełmie. W takiej sytuacji musisz wszystkie brakujące przejśc jeszcze raz (nie musisz już na weteranie wystarczy na tym niższym). Trophy wpada dopiero wtedy gdy masz wszystkie w grze zaznaczone jako zaliczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już wiem :) Mam 2 zaliczone tylko no i jutro zabieram się ale już tylko na hardzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wlasnie skonczylem COD-a :D to moja pierwsza platynka :> szczerze :> to super uczucie hehe :D polecam kazdemu. Fakt ze trzeba sie troche natrudzic ale satysfakcja ze zdobycia upragnionego pucharku, rekompensuje wszystko :DD

pozdrawiam i thx dla autora poradnika :D przydaje sie w 100 % <piwo>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!Szukam chętnych do zrobienia ustawki na trophy "blue ribbon". Jak coś mój PSN ID:Ryudo_PL. Chętny jest również użytkownik PSN ID:hacik ,ale potrzebujemy jeszcze 2 osób.Pomóżcie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!Szukam chętnych do zrobienia ustawki na trophy "blue ribbon". Jak coś mój PSN ID:Ryudo_PL. Chętny jest również użytkownik PSN ID:hacik ,ale potrzebujemy jeszcze 2 osób.Pomóżcie:)

Ja jestem chętny jak coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny jak coś ;)

Super.To jeszcze tylko jedna:) Pasuje Ci dzisiaj gdzieś tak o 21:15? Bo wiem,że hacikowi ta godzina pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super.To jeszcze tylko jedna:) Pasuje Ci dzisiaj gdzieś tak o 21:15? Bo wiem,że hacikowi ta godzina pasuje.

Pasuje :smile: A macie headsety ? Bo jak nie to trzeba najpierw kolejność ustalić...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat headseta przy sobie nie mam bo pożyczyłem koledze;/ Jeśli chodzi o kolejność to proponuję taką jak dochodziły kolejne osoby do tej 4-osobowej grupy.Czyli 1.Ryudo_PL 2.hacik 3.Wronator i 4. Tricker20PL. Ja dodam wszystkich do friendlisty i założę każda z 4(chyba, że ktoś już ma to trophy;) ) gier i pozapraszam wszystkich.OK?

Jasne,że możesz Tricker:) To już mamy wszystkich. :)

Przypominam,że zaczynamy koło 21:15.

Edytowane przez Ryudo_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff! W końcu dzisiaj przeszedłem CoD5 na Veteranie. Ostatnie 2 misje dały mi solennie w kość. Ostatni raz byłem taki zadowolony po przejściu gry na najwyższym poziomie przy okazji Killzone 2.

Ale do rzeczy... Przeczytałem powyżej, że zbieraliście się na trophy w co-op. Jest szansa na zgranie się w najbliższym czasie? Będę wdzięczny za rychłe stawienie się 3 żołnierzy ;)

PS. Wielkie dzięki dla Wronatora za support i duchowe wsparcie przy okazji przedostatniej misji. :ok:

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wpadła platynka :biggrin: Zajęło mi to 2 tygodnie (3 jeżeli licząc odkąd dostałem grę ale tydzień byłem poza chatą) i muszę przyznać, że poszło łatwiej niż myślałem. No cóż pora szukać innych wyzwań...

Edytowane przez Wronator
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe , wronator trzaskasz te platyny jak najety ;p . Ja skoncze coja na 100 % to zabieram sie do world at war bo wypadalo by przejsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Wronator platyny, jest satysfakcja co :P A zrobiłeś te z MP2? Przy nich też można się chyba namęczyć (ja jeszcze nie robiłem) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Wronator platyny, jest satysfakcja co :P A zrobiłeś te z MP2? Przy nich też można się chyba namęczyć (ja jeszcze nie robiłem) :)

Ja też męczę się z tymi z Map Packa 2 i narazie wpadły tylko 4 trophy : te za insta killa, za budowanie desek, nuka i telefon. Jak masz jakąś dobrą strategię to pisz albo ustaw się ze mną to może coś nam się uda wycisnąć ;)

Edytowane przez Tarnorwor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, jak będziesz chciał pograć to pisz do mnie :) niże uda się wycisnąć wspólnie 100% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem chętny na zrobienie trofełów z Map Pack'ów,

Może mnie ktoś podesłac save z COD5? Obojętnie jaki poziom ponieważ Przeszedłem grę na veteranie i mi cos save wcielo 0.0 (chyba przez map pack 3) i nie chce mi sie odnowa przechodzic gry zeby zrobic inne trofea takie jak black cats itp.

Edit, Save nie potrzebny, znalazłem na necie :)

Edytowane przez Mlody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zeby zdobyc puchar za przejscie gry na jakims tam z wyzszych poziomów to moge wziac sobie pojedyncze poziomy czy koniecznie new game zeby mi zaliczyło? Chodzi mi o ten złoty za przejscie całej gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zeby zdobyc puchar za przejscie gry na jakims tam z wyzszych poziomów to moge wziac sobie pojedyncze poziomy czy koniecznie new game zeby mi zaliczyło? Chodzi mi o ten złoty za przejscie całej gry...

Możesz pojedynczo zaliczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×