Skocz do zawartości
Emir

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Licze ze koles ma troche helpow wlaczonych by nie wyglada to za trudno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no, tylko ze na poczatku filmiku gosc wchodzi w ustawienia i wszystkie helpy ma wylaczone....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że on jedzie time-trial, a od razu mówię, że Time Trial ma trochę inne zasady, bo tam od razu to jest nagumowany na 100% i masz największą przyczepność.

W przypadku normalnego wyścigu startujemy od zerowego nagumowania i wtedy mogą być problemy z utrzymanie bolidu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie w tym widze cala moc tego tytuly, bo na full symulatora nie mamy co liczyc. Mam nadzieje ze przed kazdym startem bede borykal sie z nastepujacymi dylematami: "Cisnac ile sie da i zjechac raz wiecej do pitu? A moze z glowa bede dbal o gumy zeby zjechac raz mniej i tym sposobem miec przewage nad innymi? O kruca, zaczyna kropic, moze przejade jeszcze pare kolek liczac ze przejdzie mrzawka? A moze od razu zjade, tylko co jesli okaze sie o kolko za wczesnie? Wtedy moje gumy beda do kosza..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coraz większą ochotę na tę grę :D Szkoda, że ceny nowych gier na konsolę trochę odstraszają xD No cóż będą się musiał uzbroić w cierpliwość i poczekać aż cena trochę opadnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że sterowanie przy pomocy kierownicy będzie fajne i nasze ruchy przekazywane bez opóźnień. Ale takm jak mówiesz Patricko - przekonamy się za tydzień. Może troche się czepiam, ale brakuje mi widoku "z maski". W formula dallara w gridzie to był mój ulubiony widok. Przecież kierownicę mamy przed nosem u siebie w domu, po co 2ga na ekranie? Wiem, jest widok ze zderzaka, ale to nie to samo. Tak czy inaczej zapowiada się świetny tytuł. Dla tej gry zrezygnowałem z zakupu mova.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna bylaby opcja wylaczenia wirtualnej kierownicy w kokpicie, tak jak w rF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Licze ze koles ma troche helpow wlaczonych by nie wyglada to za trudno ;)

Bo ta gra trudna nie będzie. Jest zrobiona na podobnym silniku co Grid, więc na jakąś symulacje nie ma co liczyć. W Gridzie nawet przy wyłączonych wszystkich "helpach" spokojnie można było grać na padzie i myślę, że tu będzie podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza recenzja F1 2010 w sieci:

http://uk.xbox360.ign.com/articles/112/1120745p1.html

Co prawda wersja Xbox360, ale można poczytać :)

PS.

Codemaster nigdy nigdzie nie powiedziało, że F1 2010 będzie symulatorem, także wybujała fantazja zawiedzie co poniektórych.

To wciąż jest Codemasters, u nich priorytet jest taki, żeby jak najwięcej ludzi dobrze się bawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na IGN daja 8,5 to ja jestem spokojny... kazdy kto czuje ten sport moze sobie dodac punkcik od siebie wiec za tydzien przyjdzie do nas kurier z najlepsza scigalka swiata :)

Mój odnośnik recka na PS3 ( ale chyba to to samo co kolega wyzej tylko znaczkiem konsoli sie rozni ...)

Edytowane przez celticmurano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.5 punkcika jeśli mamy być już dokładni :P Hehe :)

Na szybką jazdę i pokonywanie zakrętów z ogromnymi prędkościami F1 2010, a na trzepanie kasy, tuningowanie fur i robienie kariery na 100% Gran Turismo 5 :D

Ahhh...piękne czasy dla wielbicieli 4 kółek.

EDIT:

Tak, dokładnie to samo :)

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to kupujac w Polsce masz do wyboru jezyk polski i rosyjski

Dzieki .Ale zamierzam kupic w uk i nie jestem pewny czy j.polski jest w tym wypadku dostepny.

Bede wdzieczny za konkretna odpowiedz.

P.s: nie bede pytal czy komentuje Małrycy i Soloł & Boro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, wersja UK ma standardowe języki podobno, czyli angielski, niemiecki, itd.

Wersja polska posiada tylko polski i rosyjski i jak można się domyślić jest dostępna tylko u nas i u rusków.

Jest to pełne spolszczenie, łącznie z dubbingiem. Ale w grze nie ma komentatorów, także nie usłyszysz Borówy.

Jedynie Zientarski użyczył głosu dziennikarzowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym filmiku AI hamują chyba dwa razy wczesniej niż ten koleś. Ale to pikuś, na większym poziomie trudnosci bedzie ciężej, ale wyprzedzanie Kubicy po tym krawężniku przy takiej prędkości to przesada :P Koleś by stracił kontrole nad bolidem i pospinował hen daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam coraz większą ochotę na tę grę :D Szkoda, że ceny nowych gier na konsolę trochę odstraszają xD No cóż będą się musiał uzbroić w cierpliwość i poczekać aż cena trochę opadnie :)

Zastanów się. Teraz cena jest przedpremierowa. W dniu premiery cena może wynieść przykładowo 220zł. Jak myślisz, ile czasu minie, by cena spadła do tej przedpremierowej? :)

Zanim cena wyniesie 130zł, to będzie już po nowym roku, a Ty kupując ją będziesz maruderem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, to wyprzedzenie Kubiczka po tarce niezbyt mi się podobało.

Ale fakt faktem, nie wiemy na jakich ustawieniach AI on gra.

Mimo wszystko jazda w deszczu wygląda na dość wymagającą, trzeba będzie uważać z gazem na każdym zakręcie :)

Zwróćmy też uwagę, że on jedzie tylko 3 okrążenia, a jak ustawimy dłuższy dystans toru, tym wyprzedzać będzie trudniej, jako że stawka się rozciąga, nie będzie takiej zbitej kupy jak na 3 okrążeniach.

A AI na poziomie trudności Legend zapewne będzie takie, że jeden błąd równy będzie odrabianiu start przez kolejne kilka okrążeń, a przynajmniej mam taką nadzieję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie realizm ale nie bede siebie katowal jak Patricko, ja tam chce biegac i wrzeszczec po mieszkaniu ze jestem Mistrzem Swiata F1:P a nie sie denerwowac typu "znow 21, jeszcze 20 i bede pierwszy :/" wiec mysle ze sobie zrobie srednio trudne AI :P Pewnie i tak odpukutuje to sobie pozniej w gt5 probujac sie zalapac z czasami na zadaniach:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ta jest obowiazkowa aby ja przejsc na platynowo. Jednak faktycznym mistrzem bedziesz jesli wygrasz swoja lige....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie tam katowanie :D To czysta przyjemność zagrać w końcu w F1, gdzie naprawdę trzeba powalczyć, a nie, że na jednym zakręcie wyprzedzam 10 bolidów, do tego ścinając i nic mi się nie dzieje :)

Oj, weekend jakoś przeleci, ale od poniedziałku będzie już siedzenie jak na szpilkach normalnie i czekanie na telefon/dzwonek od kuriera :sweat:

W ogóle to miałem fazę w pewnym momencie, żeby swoją kominiareczkę pod kask zakładać jak gram XD Ale to już by w domu mnie wzięli za zupełnego idiotę XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to miałem fazę w pewnym momencie, żeby swoją kominiareczkę pod kask zakładać jak gram XD Ale to już by w domu mnie wzięli za zupełnego idiotę XD

mialem kiedys taka faze jak gralem w motoracer:P w kasku siedzialem i sie wychylalem:P

no nie mowie o poziomie dla laikow by na jednym okrazeniu wszystkich brac, ale tez by sie nie zachetac, a co do ligi... z mila checia wzialbym udzial ale ze wzgledu na dzienne studia pracuje weekendami :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra odpowiedz, wiesz ze mozesz nie podolac zatem nie zapisujesz sie. Bardzo madra decyzja. dzieki ze zaoszczedzasz nam niepotrzebnych komplikacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siekier nawet nie zdajesz sobie sprawy jak z tego powodu cierpi moje ego wyscigowca, ale bede obserwowal wyniki jak Wam idzie :P zastanawia mnie tylko zdobywanie poziomow online jak to bedzie, bo ze wzgledu na moje zboczenie w kazdej samochodowce chce miec platynke:P reszta mnie nie obchodzi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne w prywatnych pokojach punkty nie będą naliczane, ale przecież ile razy będzie się grało normalnie po sieci.

Ja z Errorem na pewno sporo razy się nagramy ze sobą, zresztą jak w każdą inną samochodówkę :)

Także jak coś to możesz do nas dołączyć...tylko że to po prostu będą losowe spotkania, typu info na PSN "grasz?" no i gramy :)

W tą grę będę grał baaaardzo długo. Nawet wyjście GT nie zmieni tego, chociaż wtedy będę grał już na zmianę, w zależności od nastroju...czy szybka jazda, czy potrzepanie troszkę creditsów na nowe fury i części w GT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×