Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem fajne. Klimat Dzikiego Zachodu jest wyczuwalny. Dobre, solidne zwieńczenie historii.

Synek ma do wykonania jedną misję, która wieńczy wątek fabularny. To po niej ukazuje się napis THE END.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie miałem okazji zagrać ale już niedługo mam nadzieję być szczęśliwym posiadaczem tegoż tytułu i jeśli okaże się to takie gta na dzikim zachodzie (tylko odpicowane pod odpowiedni klimat ) to będzie to chyba mój najlepszy zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajne. Klimat Dzikiego Zachodu jest wyczuwalny. Dobre, solidne zwieńczenie historii.

Synek ma do wykonania jedną misję, która wieńczy wątek fabularny. To po niej ukazuje się napis THE END.

Ja nie pytam o podstawową wersję gry tylko o dodatek Undead Nightmare.

Ponawiam więc pytanie, czy po "zmartwychwstaniu Marstona i filmiku jak Seth kradnie ponownie tą maskę, mamy jakąś misję do wykonania, bo w tym momencie nie pokazują się jeszcze napisy końcowe.

Edytowane przez kruszon4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pewien problem, mianowicie zakupiłem na allegro Red Dead Redemption (używaną). Ściągnąłem darmowy dodatek Outlaws to the end z PSN. Wszystko ładnie się pobrało i zainstalowało.

Tylko gdy odpalam grę i wciskam jak dobrze pamiętam trójkąt, mam napisany komunikat że nie mam zainstalowanego żadnego dodatku. (nie mogę w niego zagrać, tak jakby go nie było, pustka) Miał ktoś podobny problem? Czy to wina używanej gry?

Edytowane przez Arctik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, Czy to normalne, że gdy jadę na koniu przez miasto (obojętnie jakie) to fps'y strasznie spadają i gra zaczyna lekko klatkować ? :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, Czy to normalne, że gdy jadę na koniu przez miasto (obojętnie jakie) to fps'y strasznie spadają i gra zaczyna lekko klatkować ? :sad:

Normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pewien problem, mianowicie zakupiłem na allegro Red Dead Redemption (używaną). Ściągnąłem darmowy dodatek Outlaws to the end z PSN. Wszystko ładnie się pobrało i zainstalowało.

Tylko gdy odpalam grę i wciskam jak dobrze pamiętam trójkąt, mam napisany komunikat że nie mam zainstalowanego żadnego dodatku. (nie mogę w niego zagrać, tak jakby go nie było, pustka)  Miał ktoś podobny problem? Czy to wina używanej gry?

Bo to dodatek do Multi, kooperacje jak się nie myle (kilka stron wcześniej jest link do opisów wszystkich dodatków).

@kruszon nie ma już więcej misji, a napisów nie ma, bo to się działo tak jakby w trakcie podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ceneo.pl/9670470s o co chodzi z SPECIAL EDITION ?

Głowy nie dam ale może chodzić o tą wersję która kiedyś miała być dodawana w amazonowskim preorderze, a niedawno pojawiła się w mediamarkt, zawiera odrazu odblokowane wszytkie złote bronie w multi oraz dostajesz bojowego konia... ale nie powiem nic więcej bo nie widziałem tego na oczy, tylko o tym czytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje dla Red Dead Redemption za tytuł roku chociaż jeżeli chodzi o wersję PS3 to różni się znacznie od Xbox'owej wersji niestety na niekorzyść, mam nadzieje, że kolejna gra roku jednak będzie wyglądała tak samo na czarnulce jak i na klocku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do multi. Ci co mają wszystkie złote strzelby, mają lepszego cela albo mocniejsze te pistolety czy co? Za każdym razem jak wchodzi taki, to strzelam do niego 3-4 razy i nic, a on do mnie raz ewentualnie dwa razy i leże. Na początku myślałem OK ma 40 czy 50 lvl, sporo już gra i wie co i jak. Ale wczoraj dołączył do nas gość, z 3 lvl i biegał na "pałę" strzelając do nas jak do kaczek nie starając się nawet unikać strzałów. Ktoś wie jak to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna ale w moim przypadku zbytnio w nia nie pogram gdyz niestety nie znam na tyle nagielskiego zeby ogarnac do konca o co w tym wszystkim chodzi. Jestem zawiedziony iz owa gra nie zostala spolonizowana wtedy napewno byla by o wiele wiele lepsza .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do multi. Ci co mają wszystkie złote strzelby, mają lepszego cela albo mocniejsze te pistolety czy co? Za każdym razem jak wchodzi taki, to strzelam do niego 3-4 razy i nic, a on do mnie raz ewentualnie dwa razy i leże. Na początku myślałem OK ma 40 czy 50 lvl, sporo już gra i wie co i jak. Ale wczoraj dołączył do nas gość, z 3 lvl i biegał na "pałę" strzelając do nas jak do kaczek nie starając się nawet unikać strzałów. Ktoś wie jak to jest?

Jest dokładnie tak jak napisałeś złote pistolety mają większą siłę rażenia. Jedyne co mogę doradzić to graj na hardcore, wtedy przynajmniej będą musieli się pomęczyć żeby cię namierzyć. Zawsze możesz też potrzelać trochę i samemu uzbierać na złote guny, ale to wymaga 100 Headshotów daną bronią

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na poziomie 40 i mam pytanie czy broń sie resetuje jak wejde do poziomu legendarnego ( prestige ) oj wiecie o co chodzi

Mam pytanie co do multi. Ci co mają wszystkie złote strzelby, mają lepszego cela albo mocniejsze te pistolety czy co? Za każdym razem jak wchodzi taki, to strzelam do niego 3-4 razy i nic, a on do mnie raz ewentualnie dwa razy i leże. Na początku myślałem OK ma 40 czy 50 lvl, sporo już gra i wie co i jak. Ale wczoraj dołączył do nas gość, z 3 lvl i biegał na "pałę" strzelając do nas jak do kaczek nie starając się nawet unikać strzałów. Ktoś wie jak to jest?

disiaj miałem to samo koleś był na poziomie 50 i miał ten sam pistolet co ja tylko jego był złoty , koleś padł po 2 strzałach w głowe i 1 w klate a on zabił mnie 1 stżałem w głowe z więkrzej, odległości, dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na poziomie 40 i mam pytanie czy broń sie resetuje jak wejde do poziomu legendarnego ( prestige ) oj wiecie o co chodzi

Jeśli przejdziesz w tryb "Prestiż" to będziesz musiał znowu latać z "Revolver pastuch", dopóki nie awansujesz na lepszy poziom(czyli kolejne 50 = Broń: Karabin Buffalo).

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś chce porobić hedy żeby zdobyć złote pistolety bo ja jestem chętny psn id MICHKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś chce porobić hedy żeby zdobyć złote pistolety bo ja jestem chętny psn id MICHKI

bez wałków szefie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko do moderatora- czy czasem pisanie postów jednego pod drugim nie jest niedozwolone? Z tego co wiem, część osób otrzymywała za to ostrzeżenia, a tu (i nie tylko tu) robi to moderator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem w trakcie przechodzenia gry i chyba juz koncze bo wykonalem juz kilka zadan (kolo 3zadan) w Blackwater (?) i mam jakos chyba w granicach 70% gry nabite.. i sie troche zaskoczylem bo o ile pamietam to GTA4 konczylem majac kolo 68% chyba a tutaj 70% mam i jeszcze troche przedemna.. (chyba ze sie myle ? :P)

a co do gry.. sama gra w sobie b. dobra.. swietny klimat i system walki.. ale fabula w grze na moje lezy.. bohater biega jak glupi przez wiekszosc czasu zabijajac setki ludzi by znalesc odpowiedz na pytanie ktorej i tak zazwyczaj nie dostaje tylko odsylaja go gdzie indziej albo calkowicie robia go w balona..

ogolnie GTA4 mi sie nie podobalo... RDR o wiele lepsze i gra ogolnie b. dobra.. klimat i sama rozgrywka to duze plusy gry.. fabula i czesto dluzace sie czesci rozgrywki (np. dlugie jazdy na koniku za przewodnikiem) to minusy.. ale gra jest dluga moze dlatego zaczela meczyc.. sadze ze do DLC jesli usiade to nie w najblizszym czasie..

tak podsumowujac dalbym grze 9-/10 .. ;P (z doswiadczen z singla.. multi jeszcze przedemna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×