Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

Przejżałem kilka stron ale nie znalazłem odpowiedzi, więc pisze z prośbą o pomoc. Za którą z góry dziękuję.

Gram na Multi w RDR i zbieram tam $-kasę, z którą nie wiem co robić, bo nie ma sklepów, gdzie mógłbym kupić strój, czy broń lub inną interesującą mnie rzecz, więc po co mi ona. I przy okazji, jak to jest że ja strzelam w gościa serią, a on nie dość że nie ginie, to mnie kasuje jednym strzałem?

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fernandos - nie wiem do czego są pieniądze, być może do zdobycia większej ilości punktów jednorazowo ale mogę się mylić. Natomiast to, że Ty musisz strzelić kilka razy w kogoś, a on w Ciebie raz i to z większej odległości, to przez to, że on ma złote strzelby aktywowane kodem. Od siebie dodam, że jak Ty zdobędziesz złote guny, to niestety dalej będzie tak samo-przynajmniej w moim przypadku tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, mam pytanie odnośnie FPS w grze. Przeszedłem ją prawie całą i nie żałuję wydanej kasy ale ciekawi mnie to czy wy też macie spadki FPS w rejonie chociażby Tall Trees, Blackwater? Jest wiele więcej miejsc gdzie FPS spada tak, że aż to czuć, np. w mieście Armadillo.

Wiem, że ogólnie RDR miało wyglądać gorzej na PS3 ale to co ujrzałem zraziło mnie bardzo do gier Rockstar na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie to dziwi no ale trudno, ja bym nigdy nie dał wypuścić swojego produktu z takim problemem choć jakoś znacznie rozgrywki on nie psuje.

Mam nadzieję, że w LA Noire będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli także wyjdzie na silniku graficznym(a raczej na 100% wyjdzie) RAGE(Rockstar Advanced Game Engine) to możemy spodziewać się kolejnej zwycięskiej potyczki dla XBOX360 po Red Dead Redemption i GTA IV.

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj to trochę mnie zmartwiliście w tym momencie Koledzy, po spadkach w AC II i niewielkich spadkach w GTA jestem dość mocno na tym punkcie przewrażliwiony i mnie osobiście bardzo one przeszkadzają. Sam dziwię się dlaczego wypuszczają takie produkty na rynek wiedząc, że gra nie będzie działać płynnie. W niektórych momentach gry w Assassina miałem ochotę rzucić padem o ścianę, tak zwalniała animacja.

Poczekam więc chyba jeszcze trochę, nadrobię inne zaległości i może potem skuszę się na RDR, choć nie ukrywam, że mam na tę grę ogromną ochotę confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem z doświadczenia, że FPS spada w miejscach gdzie naprawdę dużo się dzieje ale są takie dni, gdy w tych samych miejscach nie spada prawie wcale. Nie wiem od czego to zależy ale raczej aż tak to nie przeszkadza podczas gry, generalnie nie ma chyba żadnej misji w grze, w której brak płynności by przeszkadzał bo jak się śmiga po łąkach, w okolicach kanionów to tam wszystko działa płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie są to pocieszające wiadomości. Kurwa specjalnie przesiadłem się po kilkunastu latach grania w PCowe gry, na konsolę, aby nie było podobnych problemów,

a tu takie niemiłe rzeczy wyczytuję. Oj nie fajnie... A miało być tak pięknie. Mam nadzieję, że nie trafię grając w moją wersję na żadne widoczne spadki :tongue:. Jeśli nie spada poniżej

25klatek na sekundę, to jeszcze da się wytrzymać, ale jeśli mowa o spadkach poniżej, to na prawdę nie jest dobrze.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem i jakoś nie narzekałem. Gra i tak chodzi o niebo lepiej niż GTA4 w którym również za specjalnie nie marudziłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam wszystko chodzi dokładnie tak jak użytkownikowi wyżej tongue.gif tylko na koniu trochę zamula czasami confused.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście takie produkcje jak GTA IV czy RDR są "must have" i nieważne czy występują spadki FPS-ów czy nie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbing w Red Dead Rdemption? Przesadził Pan. Choćby nie wiem jak byłby mocny polski dubbing i tak zepsuje całkowicie klimat gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, nie ma takich polskich aktorów/głosów, które wpasowałyby się w klimat dzikiego zachodu.

Jeśli już, to napisy, te nigdy nie przeszkadzają, a zawsze możne je wyłączyć.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne zdanie ;p ja bym się ucieszył gdyby dodali chociaż te napisy, bo angielskiego się dopiero uczę i nie zawsze wszystko rozumiem ;/ pewnie nie tylko ja mam taki problem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne zdanie ;p ja bym się ucieszył gdyby dodali chociaż te napisy, bo angielskiego się dopiero uczę i nie zawsze wszystko rozumiem ;/ pewnie nie tylko ja mam taki problem ;)

Ja w sumie też bym był szczęśliwy gdyby była ta wersja kinowa.Dubbingi bee ale kinówka spoko:).Przyznaje się...też się uczę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że spadki FPSów mogą nie być upierdliwe, ale podobnie jak użytkownik xenomorph nie po to zdecydowałem się na zakup nowej konsoli i nowego telewizora zamiast dobrego peceta, żeby oglądać takie rzeczy, które na przykład mnie bardzo denerwują. Ale cóż zrobić, skoro mówicie, że RDR działa lepiej niż GTA to może nie jest tak źle.

Co do dubbingu w grach to jestem zdecydowanie na nie, to co zrobili z Madison w Heavy Rain to jakaś żenada, sceny które mają być tragiczne, tudzież lekko przerażające wypadają wręcz komicznie. Ale jeśli chodzi o napisy to jestem jak najbardziej za. Umiem angielski na średnim poziomie i pomagają mi w rozgrywce dość znacząco. W niektórych momentach bardzo żałowałem, że nie ma ich w GTA, bo niektóre kwestie były dla mnie niezrozumiałe, ratowałem się napisami angielskimi - bez nich nie byłbym chyba w stanie zrozumieć co mówi Jacob biggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

John Marston mówiący po polsku, pozbawiony swojego wspaniałego akcentu?!?! :blink: Mówię stanowcze NIEE!!! Wtedy byłaby to zupełnie inna gra. Mnie o ile tak bardzo nie denerwują spadki FPS-ów(nie mówię w tym wypadku o Undead Nightmare bo to już zupełnie inna bajka) to strasznie rzuca mi się w oczy słaba oprawa graficzna w niektórych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubbing w Red Dead Rdemption? Przesadził Pan. Choćby nie wiem jak byłby mocny polski dubbing i tak zepsuje całkowicie klimat gry.

Dokładnie. Aktorzy w RDR mają genialny akcent. Najlepszy jest angielski mówiony przez meksykanów, bądź Irish, no cud miód malina :D .Koleś z reklam leków ( ten co shepardowi głos podkładał), sonia bochosiewicz czy inne popularne gwiazdy dubbingu praktycznie przekreśliłyby tą gre.

Edytowane przez Gregorius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(nie mówię w tym wypadku o Undead Nightmare bo to już zupełnie inna bajka) to strasznie rzuca mi się w oczy słaba oprawa graficzna w niektórych miejscach.

To znaczy, że w 'dodatku' jest jeszcze gorzej? To już przegięcie. A jeszcze do tego mówisz, że grafika do dupy.

To na prawdę jakaś porażka, bo rozumiem takie rzeczy na PC, ale konsole podobno mają być bezproblemowe,

bez spadkowe (odnośnie fps) i tym bardziej na stałym ich poziomie przez calutką grę.

A tu takie numery. Nie powinno tak być.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupując PS3 myślałem, że coś takiego na konsolach jak spadki FPS (znaczne) po prostu nie ma ale jednak są wyjątki, pamiętajcie że RDR to jednak gra typowo Xboxowa chociaż czytałem tak na szybko po necie, że i tam potrafi spaść nieźle.

Ale zakupu PS3 i tak nie żałuję, gry exclusive wgniatają i tam nie ma żadnych spadków a Rockstarowi daruje bo oni zawsze nadrabiali klimatem, w końcu grałem w ich gry odkąd pamiętam ;-) i nigdy na żadnej się nie zawiodłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no nie powiedziałem, że żałuję zakupu PS3, bo i tak kupiłem ja tylko dla GT5. Reszta gier, to tak przy okazji. Pomijam, że są to świetne i mocne gry.

Ale nie powinno być czegoś takiego na konsolach. Takie było przecież założenie konsol, maszynki do gier, do niczego więcej. Miały się sprawdzać w 100% tylko

w tym, a teraz na konsolach można zrobić wszystko, a wiadomo jak coś jest do wszystkiego, to jest do bani....

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry typowo xboksowe czy nie, to i tak bugów najwięcej jest właśnie na xboksie i w RDR jest tak samo. Co do grafiki, to u mnie było na odwrót, czyli ogólnie stabilniejsza była w GTA niż w RDR. A multi też chyba lepiej działa w GTA. Internet mam 1mb/s i w RDR jak gram z kimś kto ma np. 6mb/s, to obraz mam spóźniony o przynajmniej 1sekundę. W GTA nie mam takiego czegoś, wszystko śmiga jak należy, a grałem o wiele więcej niż RDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Undead Nightmare spadki występują jedynie przy dużych(b.dużych) grupach zombi, ale niestety są wtedy dość mocno odczuwalne(szczególnie w Jorge`s Gap). A graficznie to przede wszystkim ta trawa mnie denerwuje i brak wygładzania krawędzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×