Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Targeting mode chyba sie to nazywało, a w multi tak czy inaczej ustawia się automatycznie w zależności jaki roam wybieramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki panowie , już wszystko działa jak powinno ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko,

zastanawiam się nad zakupem od razu z paczką dlc. Jak wygląda sprawa liczby osób które grają w multi ? czy z perspektywy coda ktos jeszcze pyka na serwerach w rdr ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

jeśli ktoś chciał by zagrać online to chętne tylko że młodszy brat gra często :P

P.S mam problemy z połączeniami ponieważ mam nat3 :( a nie wiem jak zmienić na inny ale po jakimś czasie czasami mozna sie polaczyc ;p

psn: aleksDKL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem świeżo upieczonym właścicielem PS3 i RDR'a.

Szukam kompanów do grania (brak headsetu). Pozdrawiam i piszcie na PSN ID: thepyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nareszcie mam w czytniku grę :) Pierwsze wrażenia takie jak pisali inni, gra jest świetna. Ku mojemu zdziwieniu mam na płytce dodatek undead nightmare (gra z Kanady kupiona pod koniec stycznia za 50 pare dolarów kanadyjskich) więc nie muszę się martwić, że musiałbym go ściągać z amerykańskiego psn :) Trochę nawyki z gta 4 w kwesti sterowania jeśli chodzi o jazdę konną (w końcu to nie samochód), ale wszystko wskazuje na tym, że przede mną kawał dobrej zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie gra jest świetna, nie mogłem się od niej oderwać aż do samego końca. Świetna fabuła, dobrze zarysowani bohaterzy, dobra grafika, zróżnicowane misje. Dodatek UN nie za bardzo mi podszedł, coś ostatnio nie podchodzą mi zombi w żadnej grze. Poczekam do wakacji jak nie będzie w co grać i jeszcze raz sobie przejdę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razem z "thepyrko" obczajalismy dzisiaj multi, nawet mi pomógł zmienić z nat3 na nat2 pozytywny gość polecam gre z nim

btw : kto by chciał do bandy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z aleksDKL dopiero zaczynamy zabawę z multi więc szału nie ma ale wszyscy są mile widziani. Dodam Cie dzisiaj. Mile widziana klawiaturka bo korzystamy z Chata playstation'owego (brak HS)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mogę pograć mam wszystkie DLC grę mam obczajoną na max wiec problemu z konsultacja w grze nie będzie mój nick na psn Szymon-1996 niestety klawiaturki nie mam :( ale mam hs jak by ktoś miał ale w miarę szybko pisze na padzie :) Jakby co przyjmę zaproszenia w piątek

Pozdrawiam ;) miłej gry

A jak mogę spytać co robicie w RDR na multi gracie mecze FFA czy Gang Meach czy coś innego np. Free Roam albo może Zombi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem Ci już na gg ale napisze jeszcze tutaj. Meczy na razie nie gramy bo jest nas za mało. ze 4 osoby to max jak pobiegają dla tego chcę jak najszybciej zebrać jeszcze kilka osób i zrobić miejsce na neutralnym gruncie gdzie będziemy mogli się ustawiać na takiego typu rzeczy. Ja osobiście czekam już na zamówioną paczkę dodatków ale reszta nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro będę o 20:00 powysyłam wam zaproszenia na psn ;) pozdrawiam i miłego bicia lvl dziś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przeszedłem fabułe i zająłem się trofkami ale mam problem z kostiumem: Bollard Twins Outfit, krok 1 czyli gdzies w skrzyni jest ukryty jeden z elementów w Thieves Landing, ale gdzie dokładniej? Pilnie potrzebna pomoc !! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie przypadkiem trzeba kupić w sklepie element tego stroju ale nie jestem pewien na 100 % ale spróbuj zobacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przeszedłem fabułe i zająłem się trofkami ale mam problem z kostiumem: Bollard Twins Outfit, krok 1 czyli gdzies w skrzyni jest ukryty jeden z elementów w Thieves Landing, ale gdzie dokładniej? Pilnie potrzebna pomoc !! :(

Jak napisał kolega wyżej. Musisz udać się do krawca(Tailor) w TL, tam kupisz materiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o "przeszukaj thieve's landing" to jest to tam gdzie robiłeś misje dla tego co napadał na zakonnice ;d no tam gdzie shakyego przetrzymywali w tamtym biurze jest skrzynia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w magazynie na piętrze.

Z tego co wiem tam jest chyba opcja oznaczania na mapie gdzie to jest przy wyborze stroju klikasz kwadrat i powinno zaznaczyć. Ja jednak nie korzystałem z tego i wolałem przeszukać całe miasto ^_^

BTW: zgrałem dzisiaj wszystkie dlc z PSStore i jak by ktoś miał chętkę pograć w rzeczy z dodatków to ja chętny.

Edytowane przez thepyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thepryrko i aleksDL ja chętnie z wami pogram bo będe kupował RDR tylko jeszczcze muszę zmienić nat 3 na nat 2 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś o kontynuacji Red Dead Redemption? Najwyższy czas by coś ogłosili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś coś o kontynuacji Red Dead Redemption? Najwyższy czas by coś ogłosili.

To rockstar. Oni sa najmniej chetni do oglaszania czegokolwiek. O GTA 5 do tej pory malo wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to i lepiej, że siedzą w studio i pracują, a nie gwiazdorzą przed kamerami o powiadają jaka to ich nowa produkcja będzie zaje*ista.

:thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy jeżeli chodzi o PS3 , więc proszę mnie nie wyzywać :). Chodzi mi o dodatki , które pobrałem z PS Store. Główną fabułę RDR przeszedłem , Undead Nightmare jest przy tym single player (w menu) , a nie wiem jak zagrac w inne dodatki : Outlaws To The End , Legends and Killers, Liars an Cheats. Dodatki są tylko w menu główne zakładka downloadable content , dodam że konsola jest cały czas podłączona do Internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×