Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Uncle też w podstawce zginął w tym samym dniu co John, a w UN był jako zombie... Fabuła UN raczej była zrobiona bardziej humorystycznie i nie powiązywałbym ją z podstawką.

Ale Undead Nightmare to alternatywne wydarzenia po tym, jak John wrócił na farmę, a Uncle wtedy jeszcze żył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikt nie wątpił w jego istnienie. Madrok chyba tylko z przekory tak napisał. (bo chyba nie z głupoty).

Dziękuję, że zapodaliście 'spoiler', bo w undead jeszcze nie miałem przyjemności. Ale już niedługo. Ogólnie w RDR zostało mi 6 trofików

z czego 5 niestety online, co nie jest takie proste, tym bardziej nie posiadając zbyt dużo czasu i head seta.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikt nie wątpił w jego istnienie. Madrok chyba tylko z przekory tak napisał. (bo chyba nie z głupoty).

Dziękuję, że zapodaliście 'spoiler', bo w undead jeszcze nie miałem przyjemności. Ale już niedługo. Ogólnie w RDR zostało mi 6 trofików

z czego 5 niestety online, co nie jest takie proste, tym bardziej nie posiadając zbyt dużo czasu i head seta.

Pozdrawiam B)

Które ci trofea zostały? Mogę ci pomóc, mi zostały 3 trofea online (za bycie 3x pod rząd najlepszym graczem, za 4x pod rząd wygraną teamu i za 50 lvl), brak headseta nie przeszkadza, ja będę ci mówił co masz robić, jakos się dogadamy. Jakby co: PSN ID: komornik96.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Undead Nightmare to alternatywne wydarzenia po tym, jak John wrócił na farmę, a Uncle wtedy jeszcze żył.

Czyli błędu nie popełnili, bo tak jak napisałeś są to alternatywne wydarzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które ci trofea zostały? Mogę ci pomóc, mi zostały 3 trofea online (za bycie 3x pod rząd najlepszym graczem, za 4x pod rząd wygraną teamu i za 50 lvl), brak headseta nie przeszkadza, ja będę ci mówił co masz robić, jakos się dogadamy. Jakby co: PSN ID: komornik96.

Z trofików, które nie wymagają online, zostało mi Mowing Them down.

A z online:

Slow On The Draw

Posse Up!

The Quick And Everyone else...

How The West Was Won

Go Team!

Tylko będziemy musieli się na jakiś dzień umówić, bo teraz dwa dni nie będę miał czasu. Dzięki z góry.

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z trofików, które nie wymagają online, zostało mi Mowing Them down.

A z online:

Slow On The Draw

Posse Up!

The Quick And Everyone else...

How The West Was Won

Go Team!

Tylko będziemy musieli się na jakiś dzień umówić, bo teraz dwa dni nie będę miał czasu. Dzięki z góry.

Pozdrawiam B)

Moving Them Down najlepiej zrobić w Undead Nightmare, w El Presido. A jeśli nie masz Undead Nightmare, to w podstawce założ ten strój, dzięki któremu nie ściga cię policja i w jakieś wiosce chyba na południe od El Presido jest taki karabin.

A co do tych trofeow z multi może być w czwartek tak pod wieczór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją dla nieznajomego "Eva in Peril", a dokładniej już z samą końcówką. Próbowałem chyba jakieś 10 razy i nadal nie mogę wygrać pojedynku z tym gościem niby zaznaczam na nim te "punkciki" ale mój niebieski pasek praktycznie się nie podnosi, i nagle bum gość strzela nie wiadomo kiedy i DEAD. Obejrzałem różne filmy na youtube i nadal mi to nie pomogło. Dodam, że wszystkie inne pojedynki w grze wygrywam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją dla nieznajomego "Eva in Peril", a dokładniej już z samą końcówką. Próbowałem chyba jakieś 10 razy i nadal nie mogę wygrać pojedynku z tym gościem niby zaznaczam na nim te "punkciki" ale mój niebieski pasek praktycznie się nie podnosi, i nagle bum gość strzela nie wiadomo kiedy i DEAD. Obejrzałem różne filmy na youtube i nadal mi to nie pomogło. Dodam, że wszystkie inne pojedynki w grze wygrywam.

A próbowałeś strzelić mu w broń? Chyba nawet tak trzeba zrobić, ale nie pamiętam dokładnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją dla nieznajomego "Eva in Peril", a dokładniej już z samą końcówką. Próbowałem chyba jakieś 10 razy i nadal nie mogę wygrać pojedynku z tym gościem niby zaznaczam na nim te "punkciki" ale mój niebieski pasek praktycznie się nie podnosi, i nagle bum gość strzela nie wiadomo kiedy i DEAD. Obejrzałem różne filmy na youtube i nadal mi to nie pomogło. Dodam, że wszystkie inne pojedynki w grze wygrywam.

wyjmuj broń dopiero PO tym jak zrobi to przeciwnik i zaznaczaj trafienia gdy celownik zmieni kolor na biały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyjmuj broń dopiero PO tym jak zrobi to przeciwnik i zaznaczaj trafienia gdy celownik zmieni kolor na biały

ok dzisiaj spróbuje. A tak w ogóle podobno miał być dzisiaj 3x exp, ale nie jestem pewien, gdzieś na jakimś angielskim forum wyczytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tych trofeow z multi może być w czwartek tak pod wieczór?

Mi w multi równiez brakuje tych samych trofeów. Chętnie dołącze dziś wieczorem do ich zaliczenia, PSN id: Jeez_PS

Edytowane przez Jeez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w multi równiez brakuje tych samych trofeów. Chętnie dołącze dziś wieczorem do ich zaliczenia, PSN id: Jeez_PS

Jak naprawią PSN to możemy pograć. A masz dodatki? Bo tam też chętnie powbijałbym trofea.

A co do tego pojedynku to wreszcie mi się udało :D. Naciskałem :r1: tylko kiedy były te białe "punkciki". :D

Fajny filmik:

Edytowane przez komornik_michael-jackson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wszystkie dodatki. Kiedy PSN odżyje, dodaj mnie do znajmomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez moge pomoc w trofeach czy ktos wie co sie dzieje z psn zeby normalnie nie mozna bylo pograc na multi pewnie znowu chackerzy zaatakowali sony jak miesiac temu ale to bylko na 5 godzin a tu juz od wczoraj rano nie mozna sie wbic na psn :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez moge pomoc w trofeach czy ktos wie co sie dzieje z psn zeby normalnie nie mozna bylo pograc na multi pewnie znowu chackerzy zaatakowali sony jak miesiac temu ale to bylko na 5 godzin a tu juz od wczoraj rano nie mozna sie wbic na psn :(

Naprawa potrwa dzień lub dwa

Drugi news

Trzeba czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem RDR i gra pobrała jakaś łatkę , zainstalowała następnie wyrzuciła jakiś błąd ( wrong game data czy cos takiego ) i rozpoczęła się reinstalacja. Gra działa ale mam pytanie. Jaka jest najnowsza wersja RDR ? Posiadam wersje 1.06 ale na ang. Wikipedii wyczytałem że najnowsza to 1,07. W takim razie jak to pobrać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zakupiłem RDR i gra pobrała jakaś łatkę , zainstalowała następnie wyrzuciła jakiś błąd ( wrong game data czy cos takiego ) i rozpoczęła się reinstalacja. Gra działa ale mam pytanie. Jaka jest najnowsza wersja RDR ? Posiadam wersje 1.06 ale na ang. Wikipedii wyczytałem że najnowsza to 1,07. W takim razie jak to pobrać ?

Aktualnie PSN nie działa , pewnie dlatego nie można pobrać. Jak będziesz się mógł zalogować , to ją pobierzesz włączjąc grę...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za pomoc. Rozumiem że jeżeli teraz rozpocznę grę na 1.06 to save będzie działać po wgraniu latki 1.07 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Rozpoczynam przygodę z RDR i zastanawiam się czy walczyć o platynę.

Wyczytałem na jakimś forum, że obecnie zdobycie pucharku The Quick and Everyone Else... jest prawie niemożliwe.

Jak to wygląda w praktyce? Da radę się ustawić na ten puchar?

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Moze nawet kilka. Od wczoraj gram w RDR. Pobralem dzis patch (nie wiem jakim cudem skoro psn wylaczone), no i juz polowa mapy za mna. Powiedzcie mi czy szukanie skarbow jest tak ciezkie na jakie wyglada? Czy sa tam jakies dodatkowe zadania oprocz strangers i randomowych eventow? Mam 8h na liczniku, 34% gry za mna i nie chce zeby ta gra sie konczyla za szybko :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Moze nawet kilka. Od wczoraj gram w RDR. Pobralem dzis patch (nie wiem jakim cudem skoro psn wylaczone), no i juz polowa mapy za mna. Powiedzcie mi czy szukanie skarbow jest tak ciezkie na jakie wyglada? Czy sa tam jakies dodatkowe zadania oprocz strangers i randomowych eventow? Mam 8h na liczniku, 34% gry za mna i nie chce zeby ta gra sie konczyla za szybko :rolleyes:

To zwolnij trochę z fabułą i zajmnij się pobocznymi zadaniami. Jeśli chcesz wbić 100% , to taka taktyka będzie dobra , bo tych misji na boku jest dość sporo i zrobienie ich na końcu , może stać się nudne. Szukanie skarbów nie jest aż takie trudne , najgorzej znaleść ten pierwszy , ale później idzie z górki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×