Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

@kyron snajperka jest pomiedzy strzelba a shotgunem. Jesli nadal nie mozesz strzelac to wybierz ja z menu weapons.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki załapałem już wcześniej (Bolt rifle czy jakoś tak) ale po iluś godzinach grania miałem już pomroczność jasną (nigdy jej nie używałem tylko rewolwery i shotgun). +

E: żeby nie nabijać daremnie to do postu niżej ,snajperka czy nie chodzi o to z celownikiem co do tej 1 misji było potrzebne żeby zdązyć gościa uwolnić zanim go zastrzelą.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki załapałem już wcześniej (Bolt rifle czy jakoś tak) ale po iluś godzinach grania miałem już pomroczność jasną (nigdy jej nie używałem tylko rewolwery i shotgun). +

Bolt rifle to nie snajperka.... to zwykły karabin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kyron tak snajperka to ta bron z celownikiem, troche dziwnym jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kyron tak snajperka to ta bron z celownikiem, troche dziwnym jak dla mnie.

Z Tą długą lunetą i jest też z normalnej wielkości i nazywa się Carcano Rifle

Edytowane przez premko_pl5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam zwykłą wersje Red Dead Redemption i mam pytanie czy moge do kupić do tego Red Dead Redemption Undead Nightmare ale wersje pudełkową i czy potem z wersji zwykłej RDR będe mógł odpalić RDR UN czy będe musiał zmieniać płyte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam zwykłą wersje Red Dead Redemption i mam pytanie czy moge do kupić do tego Red Dead Redemption Undead Nightmare ale wersje pudełkową i czy potem z wersji zwykłej RDR będe mógł odpalić RDR UN czy będe musiał zmieniać płyte ?

O ile się orientuję, będziesz musiał zmieniać płytę. Pamiętaj, że kupując wersję pudełkową zapłacisz więcej. To mimo wszystko "tylko" DLC, więc chyba nie ma co przesadzać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki ale chyba mniej zapłace bo w wersji pudełkowej są wszystkie dodatki za 99 zł.A na ps store widziałem 2 dodatki do UN jeden kosztował chyba 69 a drugi 39

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym zakupić Red Dead Redemption ale mam dylemat ponieważ gdybym miał kupować RDR za 130 zł + 50 zł dodatek UNDEAD NIGHTMARE to wyszło by mnie drogo ale dowiedziałem się o Red Dead Redemption Undead Nightmare (Ps3). I teraz pytanko do was ;

- czy to posiada to samo co ta podstawowa wersja ( chodzi mi czy posiada pełnego singla)

- czy to jest tylko dodatek w wersji pudełkowej ( podobno nie potrzeba 1 wersji i posiada kilka dodatków ale przybrał nazwę akurat tego)

- cenowo się różnią Red Dead Redemption Undead Nightmare (Ps3) około 100 zł a zwykłe RDR 130 zł- 150 zł {z 3 dodatkami}

Myślę że cenowo to Red Dead Redemption Undead Nightmare (Ps3) ale nie mam pewności co do tego singla...

Proszę o szybką odpowiedź . THX for all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki ale chyba mniej zapłace bo w wersji pudełkowej są wszystkie dodatki za 99 zł.A na ps store widziałem 2 dodatki do UN jeden kosztował chyba 69 a drugi 39

Właśnie że więcej zapłacisz bo Undead Nightmare Collection kosztuje 69 zł a ma w sobie wszystkie 3 dodatki. Chyba że się mylę ale na PSS nie ma nic więcej płatnego.

Proszę o potwierdzenie tego bo też chce kupić dodatki a nie chciałbym "wdepnąć".

Chodzi mi o to czy jest więcej dodatków niż te na PSS?

Edytowane przez kam354

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko zbierać kase ? Poker?

Nagrody za schwytanie przestępców są dobrze płatne... 

Edytowane przez Kingpin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sporo polowałem podczas przechodzenia fabuły i trofeum wpadło zanim skonczylem główny wątek ale są też w niektórych miejscach skrzynie porozkładane, gdzie co jakiś czas można kilkaset zielonych pozbierać. No i hideouty możesz przechodzić gdzie oprócz kasy, którą zarobisz przeszukujesz też ciała. A jeśli chodzi o pokera to najwięcej w Blackwater w stroju gentelmena. Trochę możliwości jest więc masz w czym wybierać... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak szybko zbierać kase ? Poker?

Najlepiej zabijaj niedzwiedzie i inne zwierzęta w górach a potem sprzedawaj i graj w pokera tak jak kolega mówił w Blackwater.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w misji strangera, gdzie przewozisz gościowi dragi, oddaj mu ten 1000 $, a następnie załóż przepaskę na twarz, kulka w łeb i 1000 Twój ;)

Można to oczywiście zrobić prościej, a więc po prostu zabić, bądź po prostu nie oddawać, ale powyższa opcja jest chyba najmniej inwazyjna, że tak powiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Kumpel moj chcialby się dowiedzieć czy trofea z DLC są na dodatkowej liście, jak np. oba DLC z GTA4 czy wszystko wpakowane razem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, moje pytanie brzmi jak wygląda sprawa z multi w RDR bo chętnie bym zakupił ale w dużej mierze tez dla mp i jak wyglądajątryby gry i żywotność RDR w mp ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Kumpel moj chcialby się dowiedzieć czy trofea z DLC są na dodatkowej liście, jak np. oba DLC z GTA4 czy wszystko wpakowane razem?

W GTA trofea są razem tylko pokolei poukładane czyli najpierw podstawka a póżniej DLC. W RDR jest tak samo. A jeśli chodzi mu o platyne to oczywiście trofea z dodatków się nie wliczają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, moje pytanie brzmi jak wygląda sprawa z multi w RDR bo chętnie bym zakupił ale w dużej mierze tez dla mp i jak wyglądajątryby gry i żywotność RDR w mp ?

Tutaj znajdziesz opis trybów multiplayer w RDR: http://red-dead-redemption.pl/multiplayer

A co do żywotności to jak na razie sporo ludzi na serverach i wątpliwe by się to diametralnie w najbliżej przyszłości zmieniło. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że RDR UN działa bez oryginalnej wersji (tak słyszałem, nie wiem czy to prawda) otóż singiel jest tylko z Zombiakami. Dodatek możesz kupić na PSN jak i w wersji pudełkowej. Dodatek jest tańszy bo to tylko dodatek i jest krótszy niż oryginalny singiel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeju czy wy też mieliście takie problemy jak ja z grami Five Fnger Fillet i Blackjack? Macie może jakieś rady?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawą jest załapanie mechanizmu i trzymanie się odpowiedniego rytmu. Zapamiętaj kolejność guzików i jedź z pamięci jednostajnym tempie- lepiej nie patrzeć na polecenia na ekranie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Blackjacka najlepiej grac o jak najmniejsze stawki i jak duzo przegrasz to zakonczyc gre i jeszcze raz zaczac. Wystarczy ze bedziesz mial o jeden wiecej zetonow niz miales jak rozpoczales.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×