Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepiej ustalić konkretną datę i skrzyknąć ludzi ;)

Myślę, że koledzy z forum się pojawią, ja na pewno wpadnę, póki co pasuje mi w zasadzie codziennie od 8 do 22 ;) dlatego As_Pik, zaproponuj datę i będzie ok ;)

Wiadomo coś czy Undead Nightmare doda misje do singla, czy to kolejny dodatek do multi?

OK, to proponuję dzisiaj po 20:00 (pierwsze podejście :) ), jeżeli jest ktoś chętny proszę o info wraz z PSN id, kto się zadeklaruje i będzie online - będę wysyłał "invitation"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dziś za wcześnie ;)

Nie wszyscy do tej pory tutaj zajrzą, ja bym proponował np. niedzielę, godzina 20:00 całkiem dobra ;)

Liczę, że prędzej czy później się spotkamy na dzikim zachodzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dziś za wcześnie ;)

Nie wszyscy do tej pory tutaj zajrzą, ja bym proponował np. niedzielę, godzina 20:00 całkiem dobra ;)

Liczę, że prędzej czy później się spotkamy na dzikim zachodzie ;)

dlatego napisałem "pierwsze podejście" ;)

ale, OK niedziela, 10/10/2010, 20:00, plan na "Posse Up!" trophy

chętni, proszę o info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność zagrać w dodatek Nightmare. Powiem szczerze, że jak zapada noc, z tego cmentarza wychodzą zombi, prosto z ziemi, i jeżeli ugryzą kogokolwiek z żywych, żywy staję się zombie. Jeżeli ugryzie ciebie, ty też jesteś zombie i nim sterujesz. I możesz gryźć innych. Polecam ten dodatek !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dzisiaj odpaliłem grę po raz pierwszy (kupiłem w czwartek) i zagrałem dopiero dwie misje. Jak na razie jest całkiem dobrze, a mam nadzieję, że jak zagram dłużej to będzie świetnie. Na koncie na PSN mam trochę kaski, więc kilka DLC też dojdzie jak skończę podstawkę. Tak a propos, to jakie DLC polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem Red Dead Redemption, i nie szczęśliwym posiadaczem sieci typu NAT 3, więc o Multiplayerze mogę zapomnieć. Więc chciałem się zapytać czy do zrobienia Platyny będę musiał zrobić trofea związane z trybem Multiplayer czy wystarczy z Singla.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są też trofea z multi.

  • Trofea offline: 39
  • Trofea online: 9

Edytowane przez Cygan93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dam rady jednak dzisiaj wpaść - powodzenia w razie czego ;)

a jeśli się nie uda, to jutro myślę będę mógł się pojawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, gdzie mogę sprawdzić które misje i z jakim medalem w co-op mam ukończone?

dzięki za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już platynę, ale jeśli będziecie potrzebowali pomocy przy "Posse Up!" to w miare możliwości pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, gdzie mogę sprawdzić które misje i z jakim medalem w co-op mam ukończone?

dzięki za odp.

wchodzisz w statystyki i masz mision i tam po prawej masz medal a u dolu opis

jezeli ktos ma dlc i jest chetny pograc online to zapraszam jutro z kolegami gramy wiec mozna sie przylaczyc

Edytowane przez tomek0306

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wróciłem do RDR po dłuższej przerwie. Czy nadal jedyną drogą do zdobywania większej ilości punktów jest katowanie kryjówek? Gram na wersji podstawowej. Ile można zdobywać w coopie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie zmieniło kryjówki dają najwięcej co-op jest raczej jak chcesz się pobawić ze znajomymi

Oby jak najszybciej wyszły zombiaki bo chcę jednemu kulke w łep walnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz w statystyki i masz mision i tam po prawej masz medal a u dolu opis

jezeli ktos ma dlc i jest chetny pograc online to zapraszam jutro z kolegami gramy wiec mozna sie przylaczyc

sprawdzałem, tak jak mówisz, ale pozycja "Mission" znajduje się w Stats'ach tylko w trybie single player. Przeszukałem Stats'y w multi, zgodnie z tym co piszesz, i tam niestety nie mogłem tego znaleźć.

Jakieś dalsze wskazówki...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rockstar poinformował, że UNDEAD NIGHTMARE zadebiutuje na cyfrowych półkach sklepowych 26 października.

12 dni czas zacząć odliczanie. Mniam zombie. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kupiłem RDR dwa tygodnie temu. Jestem z gry bardzo zadowolony. Klimat rządzi, i Winchester.

Chcę kupic dodatek Undead Nightmare, bardzo. Zombi na dzikim zachodzie? Oh yea. Mam tylko mały problem, który postaram się opisać w miarę dokładnie.

Pare dni temu wyszedł darmowy dodatek Hunters & Traders. Tak jak i Outlaws to the End, nie pokazuje mi sie on w menu startowym po naciśnięciu trójkąta. W grze też nowych wdzianek nie zauważyłem. W tym miejscu muszę dodać, że Outlaws to the End działał w multi, miałem aktywną funkcję Co-op. Stworzyłem konto na US PSS, i stamtąd ściagnąlem dodatek H&T ponownie. Teraz działa. W tym momencie już nic nie rozumiem.

Moja wersja gry ma oznakowanie BLAS50203, co, z tego co wyczytałem, oznacza wersję azjatycką. Dlaczego więc działają mi dodatki z US PSS? Tu zaznaczę, że mimo iż działają, dalej w menu startowym po naciśnięciu trójkąta nic sie nie pokazuje. 

Moje pytanie będzie oczywiste :) Gdzie mam kupić Undead Nightmare żeby działał?

Czekam z niecierpliwością na jakieś odpowiedzi.

PS. Może ktoś tu też ma taką wersję gry i kupił, bądź kupi jakieś dodatki? Jeśli  tak, wyślijcie mi priva. 

EDIT: Założyłem konto na Hong-Kong, dodatki pokazuja sie jak wejde z poziomu gry na PSS. Ale w grze dalej nie. Chyba będę musiał zakupić zdrapkę z tamtego regionu, fuck.

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R* planuje wydanie wszystkich dodatków na płycie za około 120 zł. Co ciekawe, do gry nie będzie trzeba mieć podstawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie grafikę, jakby nie było wygładzania krawędzi? U mnie obiekty w oddali są trochę poszarpane, nie są wyraziste, tylko jakby nie było AA. Jakie macie ustawienia wyświetlania i ustawienia gier w menu PS3? Co macie włączone, a co wyłączone? Trochę to dziwne, że mam trochę poszarpany obraz, krawędzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Red Dead Redemption generalnie jest u mnie trochę pikselozy - krawędzie są poszarpane, jakby nie istniał Anty Aliasing. Widać w tle takie ząbki. Niby postać wygląda ok, ale w tle - na budynkach, krzakach - widać ząbki i poszarpane krawędzie. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wszyscy mają podobnie. :wink: Red Dead Redemption pod względem graficznym nie jest jakąś super grą, szczególnie wersja na PS3(nie jest w 720p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić w jednej z początkowych misji, gdzie John ma użyć lasso na konia. Co tam trzeba dokładnie zrobić? ;) To jest misja po misji zagarniania krów u tej babki. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba zrobić w jednej z początkowych misji, gdzie John ma użyć lasso na konia. Co tam trzeba dokładnie zrobić? ;) To jest misja po misji zagarniania krów u tej babki. Pozdr.

Wild Horses Tamed Passions?

1. Dostajesz lasso od Bonnie.

2. Jedziesz do ikony konia na mapie

3. Łapiesz dzikiego konia na lasso. Gdy już go "złamiesz" zsiądź z niego a kontrolę nad nim przejmie Bonnie.

4. Dojedź go do niebieskiego znacznika na mapie.

5. Po krótkim filmiku Bonnie każe Ci złapać drugiego konia.

6. Złap drugiego konia i "złam" go.

7. Wróć na ranczo.

Edytowane przez alien666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złam go czyli? Bo targam się z tym koniem i targam, co mam dokładnie z nim zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×