Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Skończysz grę, poznasz fabułe i wtedy ocenisz co i jak.

Marston ma wyciąć tych, których wskazują mu agenci i tyle.

Fabuła w grze jest sensowna i imho nie ma się czego czepiać. ;)

Przed Tobą jeszcze kilka misji, ale pamiętaj, że procent ukończenia gry wzrasta wraz z wyłapywaniem bandziorów ściganych listami gończymi, itp.

skonczylem wlasnie gre i dalej twierdze ze fabula jest slaba ;P.. jakis sens w niej jest ale dalej sadze ze jest ostre owijanie w bawelne i przedluzanie gry.. fabula nie razi jakos specjalnie.. nie jest skomplikowana ani ciekawa.. fabula jak z kiepskiego filmu akcji.. a cala fabule moznaby zapisac na polowie kartki papieru..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA stronie pewnej znalazłem coś takiego

Jedyne złote bronie występujące w trybie Single Player dostępne były tylko dla osób, które kupiły Red Dead Redemption w pre – orderze oferowanym przez Amazon.com. Gracze Ci otrzymali złote wersje broni Repeater Carbine i Cattleman Revolver. Bronie te dawały dodatkowe punkty sławy (Fame) za każdego zabitego przeciwnika.

Czy tylko te bronie po wpisaniu kody są złote, czy wszystkie inne zakupione w sklepach także takie będą. Prosze o szybką odpowiedź.

Mając na myśli kod mialem na myśli kod bonusowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko te.

jak na razie zrobilem 80% i idzie coraz wolniej :(

Edytowane przez keloj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie bardzo proszę o pomoc bo już nie wiem co robię źle ;/

Chodzi o trofik Austin Overpowered gdzie: ...... Pierwszą rzeczą jaką musisz wiedzieć jest to, że w grze znajduje się 7 kryjówek bandytów. Do opisywanego teraz przeze mnie trofeum wymagane jest oczyszczenie jedynie 3 znich. Są to : Twin Rocks, Pike's Basin oraz Gaptooth Breach. Kiedy ukończysz te 3 kryjówki w trybie dla jednego gracza trofeum będzie twoje.

Problem mam z Gaptooth Breach.

Wszystkich wybijam, wyjeżdżam z wagonikiem z kopalni i nie pisze że Gaptooth Breach Completed.

Najlepsze jest to że na filmikach na YouTube Marston wychodzi z kopalni bez wagonika i pokazuje sie napis Gaptooth Breach Completed.

Scena na 1:34

Czy kotoś mi może pomóc i podpowiedzieć co ja robię źle ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi to wpadło dopiero po zaliczeniu misji w gaptooth breach .. wcześniej nie było po co tam jeździć (po za możliwością postrzelania do górników :) )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha :D

No mnie tam zaprowadził Irlandczyk :) Żeby z kopalni wyciągnąć karabin maszynowy na wagoniku kopalnianym.

Ogólnie dezorientację mam bo np. w Pike Basin i Twin Rock (składowe tego trofeum) ciągle się odnawiają tam bandyci, w sensie że powybijam ich, wrócę za jakiś czas i są od nowa :D Nie wiem czy tak ma być :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ma być - bandyci nigdy się nie kończą :)

wydaje mi się że jak już Cię tam zaprowadzono powinieneś mieć możliwość "zaliczenia" tej kryjówki .. niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatek Undead Nightmare ma jakąś blokadę?Dałem go koledze, a on nie może go włączyć. DLC ściągnąłem z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dodatek Undead Nightmare ma jakąś blokadę?Dałem go koledze, a on nie może go włączyć. DLC ściągnąłem z PSN.

A wersja dodatku jest zgodna z grą (BLES na pudełku)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie złapać i ujeździć te konie które są szybkie? Czyli kentucky cośtam, american cośtam i ten trzeci ;p Jak tak to gdzie je można spotkać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest za to trofeum, prawda? Prawda. A więc da się. Wpisz w googlach i poszukaj. Żadna sztuka. Są specjalne mapki, a jeśli CI się nie chce, to pogrzeb na forum, bo odpowiedź na to pytanie już kilka razy padała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszedlem wlasnie RDR :biggrin: dawno nie gralem w tak dobra gre ! a zakonczenie ? warto dla niego kupic !! booooooska gra polecam wszystkim naprawde :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie złapać i ujeździć te konie które są szybkie? Czyli kentucky cośtam, american cośtam i ten trzeci ;p Jak tak to gdzie je można spotkać?

Kentucky Saddler można spotkać na Farmie McFarlane's w New Austin ten koń jest brązowo

czarny

American Standerdbred znajduję się Beecher's Hope w West Elizabeth jest cały czarny

Hungarian Half-Bred jest pomiędzy Escalera i Punta Orugullo w Mexico ma biały pysk

Edytowane przez UroborosPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sposób na skunksy i lisy? Za cholerę nigdzie ich nie mogę znaleźć, 5 szopów na luzie (okolice hennigan's stead), jak na razie 3 skunksy (tragedia, dzis godzine gralem i tylko jednego znalazlem) i 0 lisów. A mam już jakieś 95% więc chyba chcę pociągnąć ten tytuł do końca :P

Niby jestem tam gdzie na róznych mapkach w necie wskazuja, ale przeszukuje cala okolice i nic. W ogóle moja kopia jest jakaś dziwna, bo niedzwiedź z Tall Trees chodził w pobliżu blackwater...

Edytowane przez keloj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej jak się dostać do blackwater, bo niemoge jakoś tam dojść

Blackwater odblokowuje się pod koniec gry, pojawia się na mapie dopiero po skończeniu pewnej misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam bonus na deadly assassins outfist, i ostatnim zadaniem aby odblokować ten strój jest robienie misji ameriacan appetits. No to jadę do heaving rock i tam jest plama krwi badam ją, i po zbadaniu pojawia się napis misja zakończone sukcesem, ale stroju niema odblokowanego . Wszystkie inne zadaniaa do tego stroju zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to zadanie jest wielofazowe. Zerknij na status misji, a zobaczysz, ze jeszcze nie jest ukończona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam było że po powrocie do miasteczka (juz po tej plamie krwi) za jakiś czas siedziała u szeryfa kobieta z płaczem że się jej mąż zgubił.Pojechałem tam jeszcze raz i w tym samym miejscu były kości , 2 gości ,1 związany drugi nie,1 dobry ,2gi zły (dalej nie chcę spoilerować, to nie koniec misji po prostu).

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sposób na skunksy i lisy? Za cholerę nigdzie ich nie mogę znaleźć, 5 szopów na luzie (okolice hennigan's stead), jak na razie 3 skunksy (tragedia, dzis godzine gralem i tylko jednego znalazlem) i 0 lisów. A mam już jakieś 95% więc chyba chcę pociągnąć ten tytuł do końca :P

Niby jestem tam gdzie na róznych mapkach w necie wskazuja, ale przeszukuje cala okolice i nic. W ogóle moja kopia jest jakaś dziwna, bo niedzwiedź z Tall Trees chodził w pobliżu blackwater...

Skunksy najczęściej w nocy biegają, a z lisami to u mnie różnie bywało ale przeważnie nad ranem. Z tymi zwierzętami w ogóle dziwnie miałem, bo jak musiałem konkretne zabić, to akurat go nie było, a jak już challenge zaliczyłem, to pełno ich biegało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to dziś rano, jakąś godzinę szukałem tych dwóch skunksów i chyba w 5 min znalazłem te lisy.

Jeszcze tylko wszystkie kryjówki gangów na terenie usa w 24 godziny i mam 100% :) i sie zacznie zabawa na multi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko.Czy wy też macie trudności aby jakiś konkretny meczyk rozegrać?W moim przypadku jedynym sposobem na grę jest free room z max 3 osobami lub szybka gra gdzie po około 5 pięciu próbach uda mi się podłączyć do niewielu graczy.W innych przypadkach wyskakuje mi komunikat że zostałem usunięty z sesji :/.Chyba raz zdarzyło mi się zagrać jakąś większą walkę.Myślę że to nie jest wina małej ilości graczy,gdyż wszędzie zapewniali mnie,że multi tętni życiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam żadnych problemów wchodzę np: w gang matche i wyskakuje mi szybko i dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem otóż: zakupiłem dodatek "Undead Nightmare", pobrałem, zainstalowałem i.................i kiszka, wchodzę w Single Player, w Undead Nightmare, i tam pisze że dodatek nie jest zainstalowny(a, przecież go instalowałem) Co to może być ??????? Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×