Skocz do zawartości
pawlos26

Konsole dla miéczaków?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema przeczytajcie sobie wywiad z Royem Taylorem przedstawicielem firmy Nvidia z 140 nr CD-Action str 104-106 i komentujcie jezeli nie macie mozliwosci to przeczytajcie tutaj koncowke:

[glow=red,2,300]CDA: Czy sam grasz? Na PC czy konsolach? Jaki jest Twoj ulubiony tytul?[/glow]

Roy: Od lat jestem zapalonym graczem(...)Dla mnie najlepsza maszynka do gier jest PC - konsole sa w porzadku

ale nie moga konkurowac z komputerem. Najlepsz konsola (ciekawe jaka?) da ci rozdzielczosc 1900x1080 pikseli,

czyli dwa megapixele i musisz grac na padzie (buhaha chyba to czesciej komuterowcy dokupuja pady bo wygodniej sie walnac na kanapie :) )

Najlepszy PC daje rozdzielczosc 2560x1600, czyli 4 megapixele, do tego HDR, anty aliasing i mozesz korzystac z myszki i klawiatury ( w PS3 nie mozesz LOL ) Za piéc, maksymalnie  10 lat komputery beda wyswietlac obraz w systemie WQUXGA, czyli 3840x2400 9 megapikseli. To dopiero cos.

[glow=red,2,300]CDA: Chyba juz znam odpowiedz na kolejne pytanie - gdybys mogl zabrac na bezludna wyspe tylko jedna z platform : PS3 x360 PC z nowa karta Gforce, co bys wybral?[/glow]

Roy: Oczywicsie ze PC. Dzieki temu moglbym odbierac maile (ps3 nie moze :D ) pisac blogi (jak poprzednio) stworzyc strone www (jp) ogladac DVD (na ps3 mozna DVD a nawet Blu Ray) napisac ksiazke lub listy itd. A poza tym moglbym sie bawic najlepiej wygladajacymi grami, na dodatek wyposazonymi w opcje sieciowe ( no ca za palant ;) )Mowiac krotko konsole sa dla mieczakow.

[glow=red,2,300][move]Komentujcie![/move][/glow]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. widać Roy nie wie co to linux, jak również, że do PS3 można podłączyć myszkę i klawiaturę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wlasnie sie troche rozsmieszylem ale z drugiej strony sie zdziwilem taka niewiedza  ::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykanie i ich wspaniały poziom wiedzy :C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojecia i co to mialo znaczyc ze konsole dla mieczakow? tego nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żeby Nvidia robiła układ graficzny do PS3,a patrząc pod kątem PR nie był to "najmądrzejszy" udzielony wywiad :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ten Pan może stanąć w szeregu z tymi ludźmi:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką rozdzielczość wyświetla PC w przęcietnej grze(powiedzmy max. rozdzielczość w GTA SA)? Pytam się, bo sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1024x728
HAHAHAHA :D ale to prawda a jak tamten gosciu od pc taki dobry to pewnie o PS3 nie slyszal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no a jaka?? =]
No dobra ten gościu slyszal o PS3  ::) ale pewnie nie ma co robić z pieniędzmi wiec woli wymieniać sprzęt w pececie co miesiąc <evil>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Masta88

Nigdy nie zrozumiem zapalonych pecetowcow. Teraz dobra (nienajlepsza) karta graficzna kosztuje z 1300zł... i za jakieś pół roku nie będzie można na niej grać w full detalach... A te 9 megapixelow buahahaha to trzeba miec chyba ze 1000 cali zeby zobaczyc roznice pomiedzy 2 megapixele...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rzeczywiście komputer do grania jest dla twardzieli...nerwowych.

Jeżeli miałbym zamiast grać grzebać się w sprzętach, instalować, patchować przez pół dnia żeby mi wszystko poszło chyba bym w wariatkowie wylądował  :P

Oczywiście pod słowem poszło, nie mam na myśli max detali i braku cięcia się bo to drugie pół dnia  <evil>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuję dla Nvidii to stać go na 4mpix obraz i GF8800Ultra żeby osiągnąć HDR i AA. A jak ja mam wydać 2,5k na samą kartę to kupuję konsolę i mam gry które wyglądają o dwie ery lepiej niż na moim kompie (a sprzęt jest całkiem niezły - karta 6600GT która jest według specyfikacji tylko troszkę gorsza niż RSX). Typowy marketingowy bełkot i to w wywiadzie gdzie musiał sobie strzelić samobója - bo albo by pojechał po kartach firmy, albo jej chipie dla PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maile mozna wysylac bez linuxa wystarczy wejsc na strone na ktorej ma sie konto pocztowe np o2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po drugie i PS3 i xBox 360 dają rozdziałkę 1900x1080

PS3 daje 1920x1080p a Xboxy 360 nie wszystkie, bo do niedawna w nich HDMI nie był potrzebny, a teraz nagle jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

Na PCie sie do (_._) gra ;) o wiele lepiej na PS3 ;) wiadomo San asdreas na PieCu lepiej wyglada niz wersja z ps2 na ps3 ale zeby miec takiego kompa jak tamten pan powiedzial trzeba wydac z 20k :o iiiiimiec naprawde dobre glosniki zeby nie slyszec jak ten sprzet wyje od wiatrakow xD albo wydac kolejne 10k na chlodzenie zeby po paru h komp se nie spall ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co ma komputer, czego nie ma konsola.....

mhy....

mhy...

kruca fiks nie wiem ; o

Ctrl, Alt, Delete

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

xD i jak sie nacisnie Winde do sie gra minimalizuje i mozna na gg pogadac xD i muze z winampa w grze ;) a pozatym Komp to syf xD ja jum kompa nie mam ;) mam pod luzkiem w czesciach ;) wystarcza mi ps3 do brania i muzy i filmow na DVD i Ubuntu do GG neta i P2p ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ten gosciuz z Nvidia gral na xbox360 wiec wiece jak to jest .... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

W sumie jakbym wydal 30k na kompa to bylby lepszy od PS3 ;) ale kogo stac na kompa za 30,000 i jeszcze co pol roku go wymieniac :/ ale nawet jakby mnie bylo stac to bym nie kupil kompa do grania xD

Kupilbym 3 Ps3 ;) 2 by chodzily na F&H a ja jednym bym gral ;) a kompa bym kupil malego laptopa do gg i sciagania plikow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moze ten gosciuz z Nvidia gral na xbox360 wiec wiece jak to jest .... :)

jezeli tak to sie nie dziwie ze nie lubi konsolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×