Skocz do zawartości
Emir

Brutal Legend

Rekomendowane odpowiedzi

BL jest już w nowej okładce... Szczerze to nie jest ona najbrzydsza :) Gra w MM w Zabrzu kosztuje 199zł. Ja się skuszę, ale dopiero jak cena spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BL jest już w nowej okładce... Szczerze to nie jest ona najbrzydsza :) Gra w MM w Zabrzu kosztuje 199zł. Ja się skuszę, ale dopiero jak cena spadnie.

no biorac moj czas spedzony z U2 zrobie podobnie. a okladke widzialem i nie ma zle :) plus faktycznei IGN dalo grze 9 co jest imho wysoce zaskakujace :o

Edytowane przez c00kiemonstah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz 40% czyli ile godzin spędziłeś przy grze??? Mam nadzieje że gra nie jest krótka...

luki98_pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie podobno jedną z wad gry jest jest długość , misje poboczne podobnież szybko się nudzą a wątek główny jest bardzo krótki , gamespot dał 8,5 czyli dostalismy bardzo dobrą grę, jupiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejście gry bez misji pobocznych zajmuję 5-6 godzin, ale gra nadrabia dobrym multi :thumbsup:. Jedyne co mi się w grze nie podoba to niestały framerate i trofea, np. Srebro za przejście kampanii na najwyższym poziomie trudności, jedno złoto za ukończenie singla w 100% i złoto za 50 wygranych meczy online. Nie jestem jakimś trophy hunterem, ale po przejściu na hard U2 dostało się 2 złotka i srebro co cieszyło oko, a tu taki zonk :P

Widzę, że chyba większość zrezygnowała z Brutal Legend na rzecz U2, bo niemożliwe, że tak mało osób interesuje się tak dobrą grą :P Ale w sumie też się im nie dziwie bo U2 zakupiłem dzień po BL, co odchudziło znacząco mój portfel ;) Mimo wszystko moim zdaniem premiera tak bliska U2 była bardzo głupim pomysłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BL jest już w nowej okładce... Szczerze to nie jest ona najbrzydsza :)

widziałem dzisiaj w Empiku. Zniknął napis Playstation 3 wytłoczony na górnej części pudełka <_< Grzbiet jest inny i nijak pasuje do dotychczas wydanych gier <_< Logo PS3 jest beznadziejne <_< Niepotrzebny napis "Playstation Network" <_<

Dobrze, że U2 ma jeszcze normalną okładkę...przynajmniej ta edycja z dodatkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj wypożyczyłem sobie z Empiku Brutal Legend i powiem wam że gra bardzo mi przypadła do gustu ^^ Oczywiście to i tak mięcho przed premierą Tekken 6. Ale jednak gra ta może przykuć uwagę na dłużej...

Chodź nie jestem fanem ciężkiej muzy to powiem wam że muzyka w tle podczas nawalanki jest świetna. naprawdę utwory jakie zostały wykorzystane w tej grze idealnie pasują do klimatu naparzania się z demonami xD Tutaj muzyka jest na wysokim poziomie i miła dla ucha grającego - tego nikt nie zaprzeczy. Drugą zaletą jest Humor. Ci którzy mają dość dobrze opanowany Ang będą zachwyceni tekstami i humorem gry. Praktycznie cały czas są jakieś śmiechowe teksty i akcje. Twórcy gry widać że głównie postawili na humor - A żarty i gagi są naprawdę nieprzeciętne X3 No i ta cała brutalność xDD niezła mieszanka. Kolejną zaletą jest pomysłowość: ciekawie przedstawiony świat i podział subkultur: Emo, Rock, Punk itp. To dość ciekawy pomysł żeby zrobić z znanych subkultur walczące ze sobą nacje. Jeśli chodzi o grafikę - jest spoko. Taka jaka powinna być zrobiona dla gry z humorem. Jedyną wadą dla mnie tej gry to chyba jest to że te demony z którymi się walczy aż tak bardzo pomysłowo nie wyglądają. Twórcy gry mogli się przyłożyć do stworzenia znacznie mroczniejszych i fajniejszych pod względem wyglądu głównych złych gry. A tak ogólnie gra nie nudzi. Moja ocena to 8/10.

PS.: Pomysłowe Menu gry xDDD Przeglądanie zawartości płyty X3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zassałem sobie z sieci żeby zobaczyć co to jest. Fakt muzyczka fajna ale gra jak dla mnie porażka.

2/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra głównie dla fanów ciężkiej muzyki i czarnego humoru. Moja ocena: 8+/10. Bardzo podoba mi się animacja gałek ocznych xD Nie wiem czemu, ale maja w sobie to coś, ale grafika jest najsłabszą stroną gry :( (gra jest BARDZO krótka)

Edytowane przez Ute

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zassałem sobie z sieci żeby zobaczyć co to jest. Fakt muzyczka fajna ale gra jak dla mnie porażka.

2/10

no prosze zgrales w demo, no jestem pod wrazeniem twojej konstruktywnosci. niech bedzie i 2/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no prosze zgrales w demo, no jestem pod wrazeniem twojej konstruktywnosci. niech bedzie i 2/10.

No co chcesz ? Bardzo obiektywna ocena poparta rzeczowymi argumentami :P ! A tak na poważnie to nawet Żywego chyba przebił :biggrin:.

Z drugiej strony jak dla mnie twórcy zrobili źle dając początek gry jako demo, otóż owe demko odzwierciedla całą rozgrywkę w może 10%. Nie ma tam ani solówek, ani kierowania podwładnymi co jest według mnie całą esencją tej gry ;) Bez tego byłoby po prostu nudno i monotonnie, a demo jak wiadomo nie oferuje powyższych rzeczy co raczej może bardziej odstraszać niż zachęcać. Demo nie ukazuje prawie w ogóle mechaniki rozgrywki i tyle.

Kolejnym błędem jest jak dla mnie premiera w okres tak obfitego zalewu gier jakim jest jesień. Patrząc na to jak mało ludzi dyskutuje w tym temacie można spodziewać się jak sprzedaję się gra :P Zastanawiam się dlaczego nie mogli wypuścić tej gry pod koniec lata, albo chociażby w połowie września. Wtedy wygłodniali przez sezon ogórkowy gracze rzuciliby się zapewne na tą grę i lepiej by się sprzedała.

Co do długości gry to myślę , że 40 godzin wystarczy żeby wycisnąć z gry wszystkie soki, nie licząc dobrego multi.

Ode mnie 8+/10. Jedyną z niewielu rzeczy, które mnie wnerwiają to fura głównego bohatera, wyjechać tym czymś z jakiejś lokacji obfitej w dużą ilość obiektów to istny cud. Dobrze, że można wsiadać na okoliczne zwierzaki, np. Jelenio-Raptory, które są o wiele zwrotniejsze od samochodu i chyba są nawet trochę szybsze :P No i zapomniałem jeszcze o braku skoku, czasami się gdzieś zatnę między skałkami i muszę kombinować żeby się wydostać... Jeden skok załatwiłby sprawę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie demko mimo wszystko zachęciło i gra już znajduje się na mojej liście przedświątecznych zakupów razem z Batmanem (zaległości trzeba przez święta nadrobić) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie demko mimo wszystko zachęciło i gra już znajduje się na mojej liście przedświątecznych zakupów razem z Batmanem (zaległości trzeba przez święta nadrobić) :D

tak naprawde demo, razem z cala kampania reklamowa 'ukrylo' prawdziwe obllicze tej gry. min. to w glownej mierze RTS! albo jest go tam najwiecej Oo radze wszystkim brac to pod uwage ;) co nie zmianeia faktu ze naprawde warto BL kupic :) batmana tez :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludziska dość ocen. Jak kogoś interesuje recenzja to niech poczyta w nowym psxextreme. Czas rozrywki jest dosyć spory jeśli chce się zabawić w zbieranie trofeuw. Znalezieni e 120 Bound serpents to jakas masakra. Udało mi sie wyczaić wszystkie solówki i Motor Forges (Ozzie jest dobry:) ) ale reszta? Masakra jakaś!!! Nie wydaje mi sie żeby można było zrobić jakąś mapkę z tym wszystkim... Będzie ciężko. Ale jeśłi ktoś coś gdzies znalazł to niech pisze.

HEJ jak ktoś ma gierke to niech sie odezwie na PSN slavkovic

HAAAALOOOOO jak ktoś ma Brutal Legend to niech sie odezwie na PSN slavkovic

Edytowane przez Slizer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może mi ktoś powiedzieć gdzie jest ten DLC do tej gry?? (amerykański/EU/JPN?) i w jakim dziale bo nie mogę tego znaleźć za cholerę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może się powtarzam ale nie otrzymałem odpowiedzi... w demie BL mam czarno biały ekran i nie wiem dlaczego... gdzieś słyszałem że to przez przejściówkę euro ;/ Mam zamiar zakupić pełną wersje ale jeśli mam grać bez kolorów..... to kicha :down:

luki98_pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z jakiego PSS sciagales demo? Amerykanckiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zarejestrowany na Polske... a głównie chodzi mi o to czy będę miał takie problemy z pełną wersją BL (mam nadzieje że poprawili ten denerwujący błąd)

luki98_pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina gry, tylko Twojego telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wina gry, tylko Twojego telewizora.

Czyli mam rozumieć że w pełnej wersji gry też będę miał czarno biały ekran :?

Edytowane przez Luki98

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć że w pełnej wersji gry też będę miał czarno biały ekran :?

Na 90% tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam demo i zastanawiam się nad zakupem tej gry tylko wystąpił problem z demem.

Mianowicie gdy włączam demo coś sie dzieje z ekranem i jest czarno-biały. I nie wiem czy jak kupie gre to tak sie bd działo czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam demo i zastanawiam się nad zakupem tej gry tylko wystąpił problem z demem.

Mianowicie gdy włączam demo coś sie dzieje z ekranem i jest czarno-biały. I nie wiem czy jak kupie gre to tak sie bd działo czy nie?

Ten sam problem co powyżej. Napisz z jakiego pss store ściągnąłeś demo (pl, uk, us?). Konsolę masz kupioną w europie czy w usa? Jaki masz telewizor crt czy lcd? Jakim kablem podłączony?

Ja nie ma żadnych problemów z demem i z pełną wersją gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sam problem co powyżej. Napisz z jakiego pss store ściągnąłeś demo (pl, uk, us?). Konsolę masz kupioną w europie czy w usa? Jaki masz telewizor crt czy lcd? Jakim kablem podłączony?

Ja nie ma żadnych problemów z demem i z pełną wersją gry

pss pl, konsola z polski, telewizor crt, podłączony euro złączem

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pss pl, konsola z polski, telewizor crt, podłączony euro złączem

A spróbuj podłączyć konsolę do tv przez kabel rgb (pożycz od kogoś na próbę - od ps2 też będzie działał), bo na lcd takich problemów nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×