Skocz do zawartości
Emir

Darksiders: Wrath of War

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam, to do tego trofeum wymagane jest przejście trasy bez wczytywania checkpointów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, trofeum jest za zestrzelenie 160 wrogów w czasie tego lotu, autosave zapisuje ilość zestrzelonych. Mi tak właśnie te trofeum wpadło, wczytałem autosave'a (nie checkpoint) z początku jaskini z lawą.

Edytowane przez drk2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Czy ta gra jest bardzo nastawiona na elementy rpg-u, czy ujrzę tu również akcję ?

Ile zajmuję przejście tej gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zajmuje jak na dzisiejsze czasy dużo, ponieważ pierwsze przejście zajmie ci 20-25 godzin.

W grze elementów czysto rpg nie ma praktycznie żadnych. Jedyne co jest, to kupowanie ulepszeń w sklepie za zbierane dusze zabitych stworów i zwiększanie życia i "many" poprzez odnajdywanie znajdziek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to uważam ją za jedną z najbardziej niedocenianych gier w ostatnich latach, ponieważ gra jest bardzo dobra a wielkiiej kariery niestety nie zrobiła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie ta gra nie podeszła, zacząłem i nie mogę się zmusić, żeby ją skończyć :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej to jest slasher niz rpg...cos tam niby dali z rpg'a ale jak juz mowilem "slasher" czyli idziesz mordujesz idziesz dalej mordujesz + rozwiazujesz malutkie zagadki...przejsc mozna w minimum 8h chyba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie ta gra nie podeszła, zacząłem i nie mogę się zmusić, żeby ją skończyć :P

Daj jej ze 2-3 godzinki, bo początek ma rzeczywiście niemrawy, ale potem się mooocno rozkręca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej to jest slasher niz rpg...cos tam niby dali z rpg'a ale jak juz mowilem "slasher" czyli idziesz mordujesz idziesz dalej mordujesz + rozwiazujesz malutkie zagadki...przejsc mozna w minimum 8h chyba...

No nie do końca. Aby grę skończyć w 8 godzin musiałbyś robić typowy speed run pomijając wszelkie przedmity do znalezienia i rozwiązując zagadki z marszu, co jest mało realne przy pierwszym przechodzeniu. Druga rzecz, to etap w Black Throne jest właściwie jedną wielką zagadką, może nie skomplikowaną, ale jednak trochę mózgownicę trzeba wysilić, niemniej faktycznie głównym elementem gry są slasherowe walki.

Tak jak napisałe dwaduzepe. Gra na początku nie zachwyca i wolno się rozkręca, ale później rekompensuje z nawiązką słaby początek.

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amigo tez tak mialem, po 3-4 godzinach jest o wiele lepiej.. NIektore motywy sa super, teraz mam 11 godzin na liczniku..

Btw Hadzio gdzie poradnik:P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw Hadzio gdzie poradnik:P?

Rodzi się w "bulach" ale jest "nadzieija" że pojawi się przed polonizacją Max'a :P a mówiąc serio, to jak nic mi nie stanie na przeszkodzie, to wrzucę go dzisiaj w nocy, ponieważ zostały mi tylko poprawki kosmetyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze można w ogóle blokować ciosy? Próbowałem wszystkich możliwych kombinacji i lipa. Ciężko gra się na hard bez blokowania. Dostaję baty aż tyłek puchnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokowania chyba nie ma, ale gra nie jest zbyt trudna nawet na hard.

Musisz tylko zapamiętać ciosy przeciwników.

Jak pokonasz bossa Tiamat jest tylko łatwiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nie ma nic wspólnego z RPG. Dodam, że jest strasznie monotonna, po 8h mam dość i już raczej jej nie dokończę (cholerny backtracking!).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebranie wszystkich Lifestone Shard na easy zajęło mi 7:12 więc przejście na speedzie w 7h na pewno jest możliwe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebranie wszystkich Lifestone Shard na easy zajęło mi 7:12 więc przejście na speedzie w 7h na pewno jest możliwe :)

Ale zapewne grałeś co najmniej drugi raz.

Blokowania nie ma, ale są uniki, dzięki którym łatwo unikać mocniejszych ataków, ponieważ sygnalizują je, więc gdy widzisz, że się szykują do mocnego ataku robisz unik i atak przeciwnika idzie w powietrze a ty od tylca ładujesz mu swój miecz (tylko bez skojarzeń proszę :biggrin:)

Edytowane przez Hadzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, szukam porady z innej beczki, mam ps3 i chcialbym zagrac na multi w gta tbogt. Wybieram opcje multi w telefonie i wyskakuje mi zybym sie zarejstrowal do uslugi sony entertaiment. kompletnie nie wiem o co kaman a tymbardziej jak to zrobic...pomozecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wymyślili. Slasher bez możliwości blokowania.

Trudno, trzeba będzie to jakoś przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, szukam porady z innej beczki, mam ps3 i chcialbym zagrac na multi w gta tbogt. Wybieram opcje multi w telefonie i wyskakuje mi zybym sie zarejstrowal do uslugi sony entertaiment. kompletnie nie wiem o co kaman a tymbardziej jak to zrobic...pomozecie?

Widocznie również kompletnie nie wiesz jak działa forum, aż dziw żeś aż do tego działu wskoczył zamiast napisać w pierwszym z brzega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b

No to wymyślili. Slasher bez możliwości blokowania.

Trudno, trzeba będzie to jakoś przejść.

jest blokowanie, horseman nauczy sie tego wraz z postepem w grze, blokowanie jest po klawiszem bodajze r1 ale musialbym sprawdzic, mimo to uwazam ze uzywanie unikow dashem jest bezpieczniejsze i lepsze nie blokowanie.

sama gra jest bardzo dobra, szkoda ze tak nie doceniona, dawno nie wciagnela mnie gra na tak dlugo, przegralem 26 h i platynuje teraz, najgorsze trofeum to przejechanie na koniu 100 mil:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze trofeum to przejechanie na koniu 100 mil:(

Polecam od razu robić(o ile oczywiście już go nie zdobyłeś) trofeum za zabicie 150 przeciwników jadąc na koniu.A samo trofeum faktycznie jest lekko pzegięte. Pamiętam, że mimo, że starałem się jeździć jak najwięcej, to pod koniec i tak musiałem z godzinę kręcić się w kółko aby wpado trofeum za jazdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam od razu robić(o ile oczywiście już go nie zdobyłeś) trofeum za zabicie 150 przeciwników jadąc na koniu.A samo trofeum faktycznie jest lekko pzegięte. Pamiętam, że mimo, że starałem się jeździć jak najwięcej, to pod koniec i tak musiałem z godzinę kręcić się w kółko aby wpado trofeum za jazdę.

własnie niedawno wpadło, jeżdziłem w ashlands tam sporo terenu, zostało mi zestrzelenie na latajacej bestii 160 przeciwnikow, 4 proby i nic, zeby chociaz pisalo ile zabraklo do tych 160

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

własnie niedawno wpadło, jeżdziłem w ashlands tam sporo terenu, zostało mi zestrzelenie na latajacej bestii 160 przeciwnikow, 4 proby i nic, zeby chociaz pisalo ile zabraklo do tych 160

Łatwo to sprawdzić. Przed lotem wchodzisz w statystyki i możesz zobaczyć ile masz zabójstw. Po locie jak ponownie wejdziesz w statystyki różnica będzie liczbą zabitych przeciwników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo to sprawdzić. Przed lotem wchodzisz w statystyki i możesz zobaczyć ile masz zabójstw. Po locie jak ponownie wejdziesz w statystyki różnica będzie liczbą zabitych przeciwników.

dzieki o tym nie pomyslalem, dzieki raz jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×