Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

jak moge otwierac te skrzynki???? mam juz elfa do godziny w druzynie (ten co zastawwil na mnie azsadzke) i nie wiem czy jest na to jakis skill czy punkty przydzielać w okreslona dziedzine??? bo zmieniam normalnie na elfa i wraz nie moze otworzyc skrzynek.. a moze wytrychy gdzies sie kupuje? gdzie ?? prosze o pomoc z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda specjalizacja procz, emm, "Uzdrowiciel" ? Jest zbedna.

Mag sadzi obszarowkami, magią ducha lub natury do ktorych niepotrzebne sa specjalizacje, stad nawet nie masz sie co zastanawiac, bo mistyczny wojownik to najwieksze gowno, jesli juz, to moze zmiennoksztaltny, ale mabari jest 3x skuteczniejszy niz kazda przemiana.

Dokładnie, mi mistyczny wojownik popsuł grę i musiałem zacząć od nowa :) Chyba będę musiał ponownie się zaopatrzyć w ten tytuł, ale to po finalu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak moge otwierac te skrzynki???? mam juz elfa do godziny w druzynie (ten co zastawwil na mnie azsadzke) i nie wiem czy jest na to jakis skill czy punkty przydzielać w okreslona dziedzine??? bo zmieniam normalnie na elfa i wraz nie moze otworzyc skrzynek.. a moze wytrychy gdzies sie kupuje? gdzie ?? prosze o pomoc z gory dzieki

Rozwijaj "Otwieranie Zamków" przy awansie postaci na wyższy poziom doświadczenia. Z tego co pamiętam, Zevran na początku tego nie potrafi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwijaj "Otwieranie Zamków" przy awansie postaci na wyższy poziom doświadczenia. Z tego co pamiętam, Zevran na początku tego nie potrafi wink.gif

thx on jeszcze nie mial lvl up

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda specjalizacja procz, emm, "Uzdrowiciel" ? Jest zbedna.

Mag sadzi obszarowkami, magią ducha lub natury do ktorych niepotrzebne sa specjalizacje, stad nawet nie masz sie co zastanawiac, bo mistyczny wojownik to najwieksze gowno, jesli juz, to moze zmiennoksztaltny, ale mabari jest 3x skuteczniejszy niz kazda przemiana.

Mistyczny wojownik jest o tyle lepszy, że jego zaklęcia są tak beznadziejne, że od razu czuć, że nie warto w niego inwestować, a mógłbym używać fajnego miecza (oprócz premii, poprawił by "design" mojego maga), a czary maga krwi nie są odpowiednio opisane (albo się nie przyjrzałem) i dopiero po zainwestowaniu w 3 z kolei zaklęcie maga krwi widać, że się to zrobiło niepotrzebnie. Mam tylko nadzieję, że te 3 zmarnowane zaklęcia nie popsują mi postaci zbyt bardzo, póki co sobie dobrze radziłem z maksymalnie rozwiniętymi zaklęciami ognia, prądu, energii telekinetycznej i paroma innymi zaklęciami. Nie chcę zaczynać od nowa po 20 paru godzinach. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał czy jest możliwość ponownego przydziału punktów do umiejętności itp. - W Przebudzeniu jest ;)

I wydaje mi się że tyczy się to też specjalizacji nie będzie chyba spoilerem jak napiszę, że książkę to umożliwiającą możemy nabyć w Twierdzy Czuwania ;P?

Ja dodatek skończyłem w 13h, teraz jeszcze 100%. Warto? Ja tam nie żałuje zwłaszcza że te 13h minęło mi bardzo szybko i przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak moge otwierac te skrzynki???? mam juz elfa do godziny w druzynie (ten co zastawwil na mnie azsadzke) i nie wiem czy jest na to jakis skill czy punkty przydzielać w okreslona dziedzine??? bo zmieniam normalnie na elfa i wraz nie moze otworzyc skrzynek.. a moze wytrychy gdzies sie kupuje? gdzie ?? prosze o pomoc z gory dzieki

Krótko mówiąc dałeś pupy.

w pierwszej wiosce zaraz po przyłączeniu się Morigam możesz przyłączyć Stana i złodziejkę. Ma od razu otwieranie zamków i daje pucharek za romans. Zawsze w drugim podejściu możesz ją przyłączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do dodatku "Przebudzenie" oprócz podstawowej wersji gry nie potrzeba nic innego, żadnych wcześniejszych dodatków, ani takich różnych pierdół?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic oprócz podstawy nie potrzebujesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jestem świeżo po pierwszej bitwie z darksp, przyłączyła się do mnie morrigan i doszedłem do pierwszego miasta czy od tego momentu mogę przyłączyć większość postaci do drużyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienes miec Allistera w druzynie i Morrigan, ew. psiaka Mabari. 

W miasteczku mozesz "przygarnac" kolejne dwie osoby. Reszta pojawia sie w innych lokalizacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, jestem świeżo po pierwszej bitwie z darksp, przyłączyła się do mnie morrigan i doszedłem do pierwszego miasta czy od tego momentu mogę przyłączyć większość postaci do drużyny?

Tak jak przedmowca, mozesz zdobyc 2 postacie, w miare cenne, zalezy kim grasz jako glowny, mimo to, musisz je miec, szczegolnie Stena, jak robilem platyne, zawsze go w party mialem w kazdym playthrough.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem jako mag, teraz gram lotrzykiem i zawsze bez Qunari. Jakos mi glos nie pasuje i jego charakter. Lotrzyk-bard sie przydaje do otwierania zamkow / rozbrajania pulapek kiedy sami nie gramy ta klasa, wiec mozna powiedziec ze obowiazkowo w druzynie.

Generalnie wszystko to kwestia stylu gry / upodoban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz nie mam siły grać w dragon age dwa razy już skączyłem gre. i 883 zabitych pomiotów, 91 % odkrytej mapy ( wydawało mi się że byłem wszędzie, i zadania też porobiłem prawie wszystkie ) nie wiem co jeszcze moge zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz nie mam siły grać w dragon age dwa razy już skączyłem gre. i 883 zabitych pomiotów, 91 % odkrytej mapy ( wydawało mi się że byłem wszędzie, i zadania też porobiłem prawie wszystkie ) nie wiem co jeszcze moge zrobić.

Masz rację - wydawało Ci się ;) 

Też myślałem że byłem wszędzie, póki nie odkryłem tych bodajże 97% mapy ;) 

Zabicie 1000 pomiotów nie powinno sprawić Ci problemów, więc chyba nie odwiedziłeś każdej lokacji ;) Ja miałem bodajże 1100-1200 (nie pamiętam dokładnie). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VERGILDH - z zadań pobocznych zostały mi tylko 3 , i nie sądze że miały by mi odkryć jakieś lokalizacje, a czy jest jakieś zadanie po którym odkrywa mi się jakaś lokalizacja. A z tymi pomiotami to już sam nie wiem jeżeli Ty zabiłeś tak wiele. :scare: może masz jakieś rady bo zotało mi ostatnie przejście łotrzykiem i nie wiem czy i tak dam rady . zostały mi 4 trofea :biggrin: do platyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wpadlo ci trofeum za odwiedzenie wszystkich miejsc ??

Podobno jest to tak pokretnie rozwiazane, ze niektore miejsca sa powiazane z decyzjami w grze - wiem, ze pod koniec gry gdy uciekamy z zamku Howe'a mamy dwie opcje - dac sie pojmac lub walczyc. Pojmanie wiaze sie z tarfieniem do lokacji, ktora w inny sposob nie jest dostepna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze do tego miejsca i tak sie wybierzesz z cala druzyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dopiero za drugim razem dostałem puchar za postawienie wszędzie nogi. Natomiast 1000 pomiotów to już dostałem na początku drugiego przejścia, przy próbach do szarej straży. Ja teraz męczę trzecie podejście i zabija mnie nuda. Nawet dobrze złym nie można być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wpadlo ci trofeum za odwiedzenie wszystkich miejsc ??

Podobno jest to tak pokretnie rozwiazane, ze niektore miejsca sa powiazane z decyzjami w grze - wiem, ze pod koniec gry gdy uciekamy z zamku Howe'a mamy dwie opcje - dac sie pojmac lub walczyc. Pojmanie wiaze sie z tarfieniem do lokacji, ktora w inny sposob nie jest dostepna.

Własnie te trofy mnie martwi a w tym zamku to za pierwszym przejściem walczyłem i właśnie nie byłem w niewoli, za drugim razem udało mi się tam trafić,ale dzięki za takie podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tarcze Duncana znalazles ? :)

Ona chyba tez byla w jakies zapomnianej lokacji... Pogooglaj, chyba na ps3trophyguide jest lista lokacji, ktore trzeba odwiedzic by trofeum wpadlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np przeoczyłem za pierwszym razem

sierociniec w dzielnicy elfów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np przeoczyłem za pierwszym razem

sierociniec w dzielnicy elfów

tam byłem :thumbsup: dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×