Skocz do zawartości
Emir

Dragon Age: Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Pogooglaj, chyba na ps3trophyguide jest lista lokacji, ktore trzeba odwiedzic by trofeum wpadlo.

Dokładnie.

Staraj się robić KAŻDE napotkane zadanie, koniecznie doprowadź do końca quest "Wolny".

...Oj tak, sporo nerwów kosztowała mnie Platyna w DA:O ;)

Edytowane przez VERGILDH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Oj tak, sporo nerwów kosztowała mnie Platyna w DA:O ;)

Mnie w sumie nie, byla to jedna z przyjemniejszych i latwiejszych platyn w ogole, jedyne co wymaga, to poswiecenia jej na luziku 100h+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dragon age skończyłem razem ze wszystkimi dodatkami jakie tylko się pokazały oraz z dodatkiem przebudzenie ale na PC bo sterowanie na ps3 to jest tragedia jeśli chodzi o DA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sterowanie na ps3 to jest tragedia jeśli chodzi o DA

Idzie się przyzwyczaić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedią to jest port na PS3. Ta gra powinna się nazywać Lagon Age. Framerate to jest jakiś żart, lagi są nawet w menu i to nie tylko przy poruszaniu, ale też przy dźwięku. WTF? Pomijając paskudną w większości czasu grafikę, to niskiej prędkości nie jestem w stanie wybaczyć przy tak mało skomplikowanych obiektach. Odwalone i tyle. Porażka totalna BioWare.

Ale gra się fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DA:O przypomniał mi złote czasy grania na komputerze :P najważniejsze, że fabuła nie powoduje u mnie odruchów wymiotnych i nawet wciąga

thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie dzieki zaczełem grac łotrzykiem i zobaczymy jak mi teraz pójdzie ,za pare dni dam znać :thumbsup:

Edytowane przez Krirys78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedią to jest port na PS3. Ta gra powinna się nazywać Lagon Age. Framerate to jest jakiś żart, lagi są nawet w menu i to nie tylko przy poruszaniu, ale też przy dźwięku. WTF? Pomijając paskudną w większości czasu grafikę, to niskiej prędkości nie jestem w stanie wybaczyć przy tak mało skomplikowanych obiektach. Odwalone i tyle. Porażka totalna BioWare.

Ale gra się fajnie :)

Jak by na ps3 interfejs był taki jak na PC to by było świetnie i może w tedy pokusił bym się o kupno na ps3.Na PC o tyle jest dobrze ze widzisz jakie masz w pasku umiejętności danej postaci i możesz naciskać kiedy chcesz nawet bez zatrzymania gry a na konsolach to musisz przewijać po kolei każdą umiejętność widziałem na filmie jak wyglądają konsolowe wersje tej gry i po prostu dla mnie to by była męczarnia co chwile przewijać na dana umiejętność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem na filmie

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Moze lepiej zagraj ? Bo mi sie bardzo wygodnie na ps3 gralo, skroty umiejetnosci sa, a dokladniej 6 przypisane do przyciskow na padzie - i wyobraz sobie, ze jest wygodniej niz na PC, wiem bo mam obie wersje, ale to w wersji na PS3 zrobilem platyne, na PCcie sie tylko do kupna przekonalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się spoko ale fakt, że przydał by się czasem większy pasek z umiejętnościami. Wszystko przez to, że uparli się na pada. Jak by myszek do PS3 nie można było podpiąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest kwestią przyzwyczajenia, ja nie miałem problemu z szybkim wybieraniem danego czaru (a przecież system jest taki sam jak z umiejętnościami) na pierwsze koło dajesz najczęściej używane, drugie rzadziej itd. ;)

Ja czekam na kolejny dodatek, byle nie tak krótki jak Powrót do Ostagaru (nie polecam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was speców pytanie. Czy ta gra kiedyś nabiera tempa? Bo gram już jakieś 10 godzin i 99% czasu spędziłem tylko i wyłącznie na prowadzeniu rozmów, co prawdę mówiąc zaczyna mnie męczyć i nudzić, tym bardziej że większość z nich wydaje się dodana na siłę i po prostu bez sensu. Zaczynam tą grę traktować jak przygodówkę tekstową a nie rpg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was speców pytanie. Czy ta gra kiedyś nabiera tempa? Bo gram już jakieś 10 godzin i 99% czasu spędziłem tylko i wyłącznie na prowadzeniu rozmów, co prawdę mówiąc zaczyna mnie męczyć i nudzić, tym bardziej że większość z nich wydaje się dodana na siłę i po prostu bez sensu. Zaczynam tą grę traktować jak przygodówkę tekstową a nie rpg...

Gra sie rozkreca mniej wiecej po wyjsciu z Lothering, kiedy juz zaczniesz zbierac swoja armie, zacznie sie jatka, w kazdym miejscu jakie odwiedzisz, a osatecznej walki, sami tworcy serii LotR by sie nie powstydzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pamięta ile powinno być procent odkrytego terenu do czasu spotkania możnych ( landsmeet ) ? Za chwile będę mógł zacząć spotkanie, ale gdzieś wyczytałem, że po tym spotkaniu nie będę mieć pełnego dostępu do terenów już wcześniej otwartych.

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pamięta ile powinno być procent odkrytego terenu do czasu spotkania możnych ( landsmeet ) ? Za chwile będę mógł zacząć spotkanie, ale gdzieś wyczytałem, że po tym spotkaniu nie będę mieć pełnego dostępu do terenów już wcześniej otwartych.

Chyba nikt nie bedzie znac odpowiedzi na to pytanie, ale wiem jedno, po spotkaniu moznych, nieduzo zostanie juz terenu do konca gry fabularnego.

Ja za pierwszym podejsciem mialem juz 100% po ujrzeniu napisow koncowych, wystarczy po prostu brac wszystkie misje, odwiedzac zaulki w denerim (np chata gaxkanga nieokielznanego, albo nieregularnych dezerterow.

% moga byc kwestia na prawde maluskiego domku, nie wiem jak, ale mi sie udalo wszystko za pierwszym razem, coz, to chyba przez moj zapal do RPG i styl grania, od kata do kata :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pamięta ile powinno być procent odkrytego terenu do czasu spotkania możnych ( landsmeet ) ? Za chwile będę mógł zacząć spotkanie, ale gdzieś wyczytałem, że po tym spotkaniu nie będę mieć pełnego dostępu do terenów już wcześniej otwartych.

Przed wejściem na Zjazd Możnych(save przed drzwiami) musisz mieć 79%

Trophy wpada zaraz po wejściu na dach w finale,lecz co ciekawe,grę kończysz z 95% odkrytego terenu.Sam myślałem,że potrzeba pełnej setki i straciłem kupę czasu szukając niepotrzebnych lokacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie z was ktos cos na temat wydania Tej gry ze wszystkimi dodatkami ? czyli Goty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sie rozkreca mniej wiecej po wyjsciu z Lothering, kiedy juz zaczniesz zbierac swoja armie, zacznie sie jatka, w kazdym miejscu jakie odwiedzisz, a osatecznej walki, sami tworcy serii LotR by sie nie powstydzili.

Sory za offtop. Twórcy serii LOTR masz na myśli film, czy jakieś gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill akcja się rozkręca, jestem po akcji w wieży magów, to latanie po krainie demona przegięte było aktualnie biegam po krainie krasnali i też sporo bitki jest

Racja Verg czasem się człowiek zapomina

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O szczegółach fabuły pisz w spoilerach :) 

Nie każdy lubi sobie psuć frajdę z poznawania gry, czytając tego typu posty na forach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz jestem u krasnali i nudzę się jak nigdy w tej grze. No może bieganie po pustce w wieży magów było równie męczące. Po za tym jest gra wciąga jak nie wiem :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za offtop. Twórcy serii LOTR masz na myśli film, czy jakieś gry?

Film, chociaz niektore gry byly na prawde dobre, np "slasher" Powrot Krola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film, chociaz niektore gry byly na prawde dobre, np "slasher" Powrot Krola.

Fakt. Taki "Powrót Króla" na PS3 mmmm....

A teraz właściwe pytanie:

Skończyłem, już usadzanie króla krasnoludów na tronie. Jako, że nie podoba mi się w Orzamarze, to jak najszybciej chcę go opuścić. Czy w thaigu Aeducana jest coś ciekawego? Oraz czy misja Utracone Wspomnienia(ta, w której zbieramy miecz powierzchniowca) daje jakąś fajną nagrodę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w końcu udało mi się przejść grę łotrem. Jakoś zdobyłem trofeum w którym miałem odkryć niemal cały teren Fereldenu ;) Teraz zacząłem grać magiem, jak na razie idzie niezwykle szybko i łatwo ( pomimo wyższego poziomu trudności ). Widzę, że magiem na tyle fajnie się gra, że to właśnie tą klasą zagram w dodatek ( niby można przenieść zapisaną rozgrywkę ).

Edytowane przez Myron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w końcu udało mi się przejść grę łotrem. Jakoś zdobyłem trofeum w którym miałem odkryć niemal cały teren Fereldenu ;) Teraz zacząłem grać magiem, jak na razie idzie niezwykle szybko i łatwo ( pomimo wyższego poziomu trudności ). Widzę, że magiem na tyle fajnie się gra, że to właśnie tą klasą zagram w dodatek ( niby można przenieść zapisaną rozgrywkę ).

jeżeli o mnie chodzi to właśnie mam wejście na Zjazd Możnych(save przed drzwiami)mam 80%, czyli jak kolega pisze wyżej powinno wystarczyć,do konca gry powinno jeszcze wskoczyć 16% czyli będe miec 96% mam nadzieje że się uda. jeszcze jedno mijsce nie daje mi spokoju, mianowicie tam gdzie z pnia wyciąga sie jakis miecz,tak po zatym już nie wiem gdzie miał bym się udać.jutro postaram się

przejsc już do konca i dam znać.dzieki za wszystkie rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×