Skocz do zawartości
lukiwlkp

Zakup ps3

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam. Zastanawiam sie nad zakupem ps3 ale mam watpliwosci czy nie lepiej bylo by kompa kupic troche przerazaja mnie ceny gier i czesto slysze ze komus sie cos popsulo laser min.

Prosze abyscie mi doradzili czy lepiej kupic konsole czy kompa od razu mowie ze chodzi mi o gry jezeli by ktos mogl to niech mi wymieni zalety ps3 i wady bo slyszalem np ze czasami jakies gry sie przycinaja i starsze modele maja mniejsze taktowanie pamieci ale nie wiem czy to wszystko co slyszalem to prawda.  i jeszcze jedno pytanko  jak myslicie  kiedy bedzie ps4 bo gdyby mial powstac a rok albo 2 to nie oplaca sie ps3 kupywac 

a i prosze jeszcze o ocene tv czy bedzie dobry

http://www.komputronik.pl/Audio_Video/40_Sony_Bravia_W_5500/pelny,id,71102/  ://http://www.komputronik.pl/Audio_Vid...ny,id,71102/  ://http://www.komputronik.pl/Audio_Vid...ny,id,71102/  

lub

http://www.komputronik.pl/Audio_Video/40_S...pelny,id,71101/

40cali grac bede w odleglosci okolo 2m nie za blisko?

Edytowane przez lukiwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zastanawiam sie nad zakupem ps3 ale mam watpliwosci czy nie lepiej bylo by kompa kupic troche przerazaja mnie ceny gier i czesto slysze ze komus sie cos popsulo laser min.

Bierz PS3, z tymi przypadkami jest bardzo sporadycznie. Dla przykładu ja i (chyba) qgar mamy konsolę od dnia premiery i nic nam nie siadło. Wręcz przeciwnie, konsola chodzi jak burza, nic do zarzucenia.

Prosze abyscie mi doradzili czy lepiej kupic konsole czy kompa od razu mowie ze chodzi mi o gry jezeli by ktos mogl to niech mi wymieni zalety ps3 i wady bo slyszalem np ze czasami jakies gry sie przycinaja i starsze modele maja mniejsze taktowanie pamieci ale nie wiem czy to wszystko co slyszalem to prawda. i jeszcze jedno pytanko jak myslicie kiedy bedzie ps4 bo gdyby mial powstac a rok albo 2 to nie oplaca sie ps3 kupywac

Gry się nie przycinają, tylko niektóre (a jest ich mało) mają spadki framerate, ale są one krótkie ... Max sekunda.

Starsze modele ? Pierwsze słysze, jedynie co jest z nimi innego to to, że posiadają 7 rdzeni do użytkowania, a nowsze 6. A, i starsze modele pobierają trochę więcej prądu. Zaletą starszych modelów PS3 60 GB (i 80 GB z USA), mają kompatybilność wsteczną z grami z PS2, reszta ma tylko z PSX. A o to, kiedy PS4 wyjdzie, się nie martw. Na pewno nie nastąpi to szybko.

a i prosze jeszcze o ocene tv czy bedzie dobry

Obydwa są dobre.

Co do tej odległości przydała by się większa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przegladalem tak troche gry na ps3 co sa teraz i te ktore premiera dopiero nastapi i mam wrazenie ze graficznie ps3 sie juz konczy pc moim zdaniem go wyprzedza z grafika ale stwierdzam to tylko na podstawie zdjec na gryonline a jak jest naprawde czy z p3 mozna wycisnac jeszcze lepsza grafe  wprzyszlosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przegladalem tak troche gry na ps3 co sa teraz i te ktore premiera dopiero nastapi i mam wrazenie ze graficznie ps3 sie juz konczy pc moim zdaniem go wyprzedza z grafika ale stwierdzam to tylko na podstawie zdjec na gryonline a jak jest naprawde czy z p3 mozna wycisnac jeszcze lepsza grafe  wprzyszlosci?

No jak sobie kupisz peceta za 7 tysięcy złotych to będziesz miał lepszą grafikę niż na ps3. No i pewnie będziesz na nim grał z nosem w 20 calowym monitorku :biggrin: A tak serio to kup sobie PS3 bunle z Killzone2+ten telewizorek co podałeś i...........no właśnie, koniecznie opisz potem nam swoje wrażenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

komputer za 5 tys spokojnie odpalilby wszystkie gry na maxa a monitor min 24 cale by byl . kurde naprawde mam wielki dylemat z tym wyborem meczy mnie to bo chce dobrze wydac ta kase zebym byl zadowolony 

Gralem uu kumpla i w media markt w fifke 2009 i nie wiem dlaczego ale widzialem tam same piksele to wina tv czy tak juz po prostu jest i cz ta konsolka wycisnie jeszcze cos z siebie czy pc pod wzgledem grafiki bedzie odzstawial konsole w tyle? 

Edytowane przez lukiwlkp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
komputer za 5 tys spokojnie odpalilby wszystkie gry na maxa a monitor min 24 cale by byl . kurde naprawde mam wielki dylemat z tym wyborem meczy mnie to bo chce dobrze wydac ta kase zebym byl zadowolony 

Gralem uu kumpla i w media markt w fifke 2009 i nie wiem dlaczego ale widzialem tam same piksele to wina tv czy tak juz po prostu jest i cz ta konsolka wycisnie jeszcze cos z siebie czy pc pod wzgledem grafiki bedzie odzstawial konsole w tyle? 

Weź pod uwagę, że Pc to studnia bez dna i ten za 5 tys za pół roku już high detali nie pociągnie.

W tych sklepach mają domyślne ustawienia tv, chodzi o to żeby wyłączyć rożne wspomagacze obrau, redukcje szumów itp a wtedy będzie git.

A co do twojego wyboru to może zastanów się jakie gatunki gier cię interesują. Na PS3 jest mnóstwo wspaniałych gier ogólnie mówiąc akcjii. Nie ma za to strategii, raczej nie będzie np. Diablo3, niektórzy nie lubią grać padem w FPSy itd. I mimo że coraz więcej gier wychodzi i na PS3 i PC to wciżiąż jest duża różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj gameplay Uncharted. Grafika tam jest nawet dobra. A sam twórca powiedział, że wykorzystuje tylko około 45% mocy PS3 ...

Jak do gier to ja bym na twoim miejscu brał PS3.

Jeżeli do tych ogólnych spraw, no to PC. Nawet linux na PS3 nie zastąpi prawdziwego PC, pod względem funkcjonalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie mysle ze kompa to ja mam 3.2ghz athlon 6600gf i 2gb ram to do innych zeczy niz gry powinien wystarczyc a konsoloa i tak stala by w pokoju rodzicow bo tam dobry tv bedzie i glosniki 

Ale martwi mnie troche ta grafa ja zawsze lubilem z gier wyciskac wszystko na maxa (teraz to raczej wyciskam wszystko na min)a w ps3 graficznie sie chyba konczy. musze zadzwonic do kumpla zeby mi pokazal co tam ps3 potrafi i to chyba ostatecznie pomoze mi dokonac wyboru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 sie ani nie konczy ani nie zaczyna. PS3 trzyma parametry caly czas takie same, a to jak wygladaja gry to zalezy tylko i wylacznie od programistow. Ale tez nie spodziewaj sie specjalnie wodotryskow, bo ps3 nigdy nie miazdzylo pod wzgledem mocy graficznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i mam jeszcze jedno pytanie czy pod ten tv mozna podlaczyc glosniki od kompa 5+1 i czy bedzie efekt 5+1 czy tylko stereo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupywanie PC za 5 tysięcy jest co najmniej głupie. Za 2-3 lata już nie pojedziesz w High Detalach. A tu masz dajmy na to 32" cale + PS3 gdzie prawie wszędzie gry wyglądają bardzo dobrze. Do tego grasz na dużym ekranie, co daje większe emocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe życie grałem na PC ale 2 lata temu brat kupił PS3. Zagrałem u niego i wciągnęło mnie, musiałem mieć swoje. Od tamtej pory nie grałem na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie konsola konsola i jeszcze raz konsola. Pc służy mi do netu, filmów z napisami (bo nie chce mi sie wtapiać) , zabawy z muzyką i obrazem. Jeśli chodzi o granie to jakoś nie widzę się już przy CEPIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie konsola konsola i jeszcze raz konsola. Pc służy mi do netu, filmów z napisami (bo nie chce mi sie wtapiać) , zabawy z muzyką i obrazem. Jeśli chodzi o granie to jakoś nie widzę się już przy CEPIE.

......AMEN.....święte słowa:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×