Skocz do zawartości
awierone

Kim Jesteście? Pracujący, Studenci...?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema !
Je żech Arkadiusz mom 23 lata i je żech ze ślonska ! Były student zaoczny pracujący w pięknym zielonym śląskim środowisku zwanym Grubą.
Obecnie Inżynier spędzający dni w pracy na rozładunku wagonów metodą operatora ładowarki ręcznej, przyszły sztygar zmianowy :) Czas wony spędzam wraz z mą piękną ukochaną frelką a po naszych długich spacerach przy zachodzie słońca  ;)  zamieniam się w Lightbringera pogromcę.
Przyszły posiadacz Ps4 ( obecnie Xbox :sweat: )
Witam wszystkich serdecznie :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian, 23 lata, niedoszły student :) Od jakiś 2 lat mieszkam i pracuję w Niemczech i chyba nie chce już tego zmieniać, dobrze mi tu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek 23 lata studiuje Design grafika i te sprawy. Mieszkam we Włoszech jestem pół polakiem pół włochem. Wakacje spędzam w Polsce.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr 23 lata, mieszkający pod Warszawą. Uczący się i pracujący ( na PS4 jakoś trzeba przecież zarobić... ). Zapatrzony w Japonię i Niemcy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, 17 lat. Liceum, profil medyczny.

Od miesiąca gram na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, 17 lat....

§ I - Ogólne zasady obowiązujące użytkowników

------------------------------

1. Forum jest przeznaczone wyłącznie dla osób które ukończyły 21 lat.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, 29 lat.

Żonaty, dwuletnią córka i drugie dziecko w drodze :)

Pracuje jako logistyk.

Gram od ok 20 lat, głównie na konsolach, zaczynałem od c64, przez Pegasusa aż do obecnych. Nie chwaląc się to mialem praktycznie każda konsolę stacjonarna jaką ukazała się na polskim rynku:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdun lat 30, forumowy spamer, zonaty, dzieciaty(7 miesięcy corka) i pracujący (tyrajacy) , kochający konsole i niespelniony recenzent który nie umie pisać (totalna amatorka ale lubię to robić) ;)

Edytowane przez zdun
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem Tomek, 25 lat. Skończone wyższe z administracji publicznej. Od 2 lat w Policji. Chwilowo jeszcze kawaler, ale w przyszłym roku to się zmieni. Konsolami interesuje się w zasadzie "od zawsze", ale właściwe początki tego zainteresowania wpasował bym raczej w okres królowania PSX'a. Z konsol głównie sony(Miałem PSX, PS2 i PSP, obecnie posiadam PS3 i Vitę), chociaż handheldami od Nintendo również nie pogardzę. Chwilowo posiadam jedynie DSLite, nie mam czasu by inwestować w 3DS'a, ledwie starcza mi go by grać na tym co mam.  W sumie to tyle!

Edytowane przez DonkotjoPoland
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, lat 25. Pracujący, w stałym związku od nieco ponad 8 lat. Przerwałem studia - administracja bezpieczeństwa publicznego - droga bez powrotu. Nie polecam. Gram od pierwszej Commodore'y przez Pegasusa po wszystkie konsole Playstation wyłączając PSP i VITA. Mieszkam na podkarpackim zadupiu i ogólnie w wolnych chwilach zgłębiając mechanizmy działania w polityce, ekonomii itp podając je sobie w formie ciekawostki codziennie chodzę wkurwiony wiedząc jak to wszystko działa, a jak mogłoby.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał '86 ze Śląska ;)

Z zawodu technik elektronik, jednak moim powołaniem, marzeniem (spełnionym warto dodać) to grafika, i tak oto od 8 lat jestem grafikiem/DTP'owcem ;)

Konsolowo od dawna, sprzętowo... jeszcze dawniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aleksander '78 duża korporacja , spec do spraw procesu produkcyjnego , 9 lat w małżeństwie , syn , córka - konsola PS3 i PSVITA i będzie PS4 . Kiedyć dużo PC (Bf 1942) . Obecnie tylko konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz, lat 22 prowadzę swój warsztat samochodowy głównie zajmujący się samochodami marki Honda, po za tym gram w zespole metalowym na gitarce, oprócz zamiłowania do samochodów mam także do konsol ( preorder na PS4 już dawno zamówiony :P ) posiadam dużo starych konsol i gier :)

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk, 23 lata- freelancer (grafika + copywriting), wcześniej różne zawody: Specjalista ds. klimatyzacji i wentylacji, Technolog Pomp Ciepła, Elektromonter etc. Szczęśliwie żonaty od Sierpnia tego roku. Aktualnie posiadam  2 konsole (xbox 360 oraz wii)- do tego niedługo (mam nadzieję) dojdzie PS4.

Grami interesuję się od zawsze, bardziej hardkorowo od 3 lat (kiedy się wyprowadziłem z rodzinnego domu na śląsk)- wtedy zakupiłem konsolę. Wcześniej używałem PC, ale nienawidzę instalowania sterowników i innych pierdół, wolę spokojnie sobie usiąść i rozpocząć grę.

Aktualnie poszukuję osób, z którymi mógłbym pograć (niestety moi znajomi nie posiadają konsol), gier co-op jest zbyt mało, żebym ciągle mógł grać z drugą połówką.

Po kontakt do mnie zapraszam do stopki (raptr + blog).

 

Siemka i witam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seweryn 25 lat  zawód wyuczony elektronik, aktualnie pracuje jako drukarz fleksografii. Dorobek konsolowy: grałem na amiga i commodore, posiadałem pegasusa, psx, gameboy pocket, gameboy advance, ps2, ps3, xbox360. Aktualnie mam zamiar w nadchodzący piątek upolować ps4 i może jak się uda poza killzonem BF4. Także z kimś pogram jak już się uda zdobyć czarnulkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, student lekarskiego, 24 lata. Na konsolach od czasów PSX, a wcześniej był nawet GameBoy z Kanady. Teraz PS3, po nowym roku PS4. Wielki fan Metal Gear'a i Snowboardu. Wcześniej student informatyki, ale po dwóch latach zrezygnowałem, gdyż nie widziałem siebie w tym zawodzie. Pomieszkuję od mieszkania do mieszkania, kilka razy zmieniałem miasto. Ogólnie podróżnik po Polsce. Pozdrawiam wszystkich grających medyków! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek ... lat 30 ... rozpoczęte 3 kierunki studiów w ucieczce przed wojskiem oczywiście nic nie skończone bo wbili rezerwe ...:D Praca... dobra... technik utrzymania form wtryskowych ... projenkty opla i skody... gram od czasów amigi 500 po wszystkie konsole sony psx,psp,ps2 ps3 i xbox360 z powodu Forzy...czekam na ps4 ...PS4 planuje kupić na święta za rok. Gram głównie w wyścigi.

Edytowane przez skapol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18 lat, uczeń technikum na technik informatyk, właściciel firmy jednoosobowej FutWorld (nie znajdziecie wpisu pod tą nazwą, będzie trzeba się przejść do UM), pracuje w domu :D W przyszłości - programista.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cykor

Patryk lat 17 ( w sierpniu 18 ) druga klasa Technikum profil Elektryk w Opolu ;)

Sent from my GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adrian 23lata. Student filologii angielskiej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 lat nauczyciel historii który w zawodzie nie pracuje. Współwłaściciel firmy kamieniarskiej i zarazem kierownik zakładu kamieniarskiego. Z konsolami jestem już 7 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×