Skocz do zawartości
PaweL007#PS3#80gb

Zepsuta czy nie

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

to moj drugi temat i chcialbym sie waz zapytac jak wyglada uwaz sprawa z grafika wiem ze ps3 i AA to roznie z tym bywa ale mam pytanie ...

Gdy wlaczam dana gre np. DIRT, na cieniach widac jakby taka siateczke czy pasecki ,kropeczki w kazdym razie przeswituje czy to normalne

We wszystkich grach tego nie mam zauwazylem to w paru demach i w HOME tez na cieniu postaci

ale np. w THE CLUB wszystko ladnie oprocz jednej kaluzy gdzie odbija sie slonce i widac takie jakby paski siateczke na krawedziach

Nie wiem czy to ja mam zepsuta konsole,TV???

Czy moze na wszystkich konsolach tak jest, jeden znajmoy z PSN podobno tez tak ma ;/

Plz pomozcie;( postaram sie wrzucic jeszcze jakies zdjecia jak skombinuje aparat bo mam slaby

z gory dzieki i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze jest to efekt uboczny przeskalowania obrazu. Konsola wysyla obraz w 1080p bo tv potrafi go przyjac, ale potem tv i tak skaluje w dol do hd ready. Odznacz w konsoli tryb 1080p i zobacz czy nastapila jakas poprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mozliwe ze jest to efekt uboczny przeskalowania obrazu. Konsola wysyla obraz w 1080p bo tv potrafi go przyjac, ale potem tv i tak skaluje w dol do hd ready. Odznacz w konsoli tryb 1080p i zobacz czy nastapila jakas poprawa.
Niestety bez poprawy:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×