Skocz do zawartości
kill

The Elder Scrolls IV : Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam , to musisz odczeka 24 godziny i pojawi ci się informacja o Drżących Wyspach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie wyspy ,gdzie one są :woot:

Po pierwszej dobie (w grze ofc) powinieneś dostać wiadomość do dziennika, że koło którejś ze wsi (wybacz, że nazwy nie pamiętam ale dawno strasznie grałem) otworzył się portal. Kiedy tam dotrzesz musisz dopłynąć na taką wysepkę gdzie stoi jeden ze strażników a obok biegać będzie taki gość a dalej... zresztą sam zobaczysz :) Drżące wyspy to dodatek Shivering Islands który wchodzi w skład GOTY. I mówię ci sam klimat jest w tym świecie pokręcony a co dopiero questy jakie przyjdzie ci tam wykonać. Może Obliviona jakoś dobrze nie wspominam ale Shivering Islands sam w sobie jest moim zdaniem wystarczającym powodem aby zagrać w tą grę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakie wyspy ,gdzie one są :woot:

To z dodatku. Na małej wysepce w zatoce Nibben pojawia sie portal do królestwa Sheogoratha. To duża otwarta kraina z dużą ilością nowych questów i przedmiotów :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwszej dobie (w grze ofc) powinieneś dostać wiadomość do dziennika, że koło którejś ze wsi (wybacz, że nazwy nie pamiętam ale dawno strasznie grałem) otworzył się portal. Kiedy tam dotrzesz musisz dopłynąć na taką wysepkę gdzie stoi jeden ze strażników a obok biegać będzie taki gość a dalej... zresztą sam zobaczysz :) Drżące wyspy to dodatek Shivering Islands który wchodzi w skład GOTY. I mówię ci sam klimat jest w tym świecie pokręcony a co dopiero questy jakie przyjdzie ci tam wykonać. Może Obliviona jakoś dobrze nie wspominam ale Shivering Islands sam w sobie jest moim zdaniem wystarczającym powodem aby zagrać w tą grę...

dziękówa wielka , wiem o co biega ,widze w dzienniku że jest taka widomośc o jakimś doorway, czyli to ten dodatek do GOTY , super ,czyli jeszcze sobie troche pogram :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziękówa wielka , wiem o co biega ,widze w dzienniku że jest taka widomośc o jakimś doorway, czyli to ten dodatek do GOTY , super ,czyli jeszcze sobie troche pogram :biggrin:

Ale skoncz najpierw glowny watek i poboczne w podstawce :) wymaksuj questy, warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale skoncz najpierw glowny watek i poboczne w podstawce :) wymaksuj questy, warto.

mówisz ,bo niewiem właśnie czy questy dalej ciągnąc, hmm .

Główny wątek ukończony ,Dark bradherhood i arena też i jestm w połowie thieves.

No właśnie nie wim czy najpierw wszystkiego nie pokończyc a dopiero potem zabrac sie za dodatek. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mówisz ,bo niewiem właśnie czy questy dalej ciągnąc, hmm .

Główny wątek ukończony ,Dark bradherhood i arena też i jestm w połowie thieves.

No właśnie nie wim czy najpierw wszystkiego nie pokończyc a dopiero potem zabrac sie za dodatek. :rolleyes:

AA, najciekawsze masz skonczone, pograj jeszcze moze te posagi (Deadry?) bo sa ciekawe nagrody i lec na wyspe (swietne bronie sa na wyspach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
AA, najciekawsze masz skonczone, pograj jeszcze moze te posagi (Deadry?) bo sa ciekawe nagrody i lec na wyspe (swietne bronie sa na wyspach)

tak właśnie zamierzałem sie za te posągi brac bo tam słyszałem że nagrody są wypasione , porobie pare misji i spadam na te wyspy bo sam jestem ciekawy co tam jest :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczełem robic dodatek,ale wcześniej zaraziłem sie wampiryzmem. Lipa bo w dzień bardzo to przeszkadza.

MOże ktoś opisac pełmy quest jak wyleczyc sie z vapiryzmu ???

Edytowane przez outlaw87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tydzień temu postanowiłem znów włożyć Obliviona to czytnika PS3 i... Gra prezentuje się naprawdę wspaniale (Choć ma już kilka lat) Grafa jest przepiękna jak na tak rozbudowany świat. Ogólnie próbuje ją przejść jeszcze raz.

Z powodu że to świetna gra i jedna z moich pierwszych gier na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem właśnie dodatek i już nie wiem w co mam dalej grac. Nie wiele mi już zostało chyba tylko Magowie :confused:

65 godzin grania na liczniku, mam pytanie ,czy żeby miec jakieś fajen zaklęcia to musze ukańczac misje z magami ,czy moge gdzieś pójśc do jakiejś szkółki i sie nauczyc nowych zaklęc?

aha i jak byłem na wyspach to dostałem taki pierścień ,przez który jestm niewidzialny ,tylko jest jeden problem wszyscy mie widzą :laugh: czy on takie ma działenie ,czy jak ?Bo troche to dziwne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten twój pierścień nie ma przypadkiem efektu kameleona , a nie niewidzialności.

A fajne zaklęcia to najlepiej samemu tworzyc w tym Uniwersytecie w IC

Edytowane przez Dzyndzuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Oblivion GOTY można w całości lub częściowo zainstalowac na HDD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy Oblivion GOTY można w całości lub częściowo zainstalowac na HDD?

z tego co wiem to chyba nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy osoba znająca tylko podstawy angielskiego (ja ^^)ma jakąś szanse żeby normalnie grać w ta grę? Czy może lepiej sobie darować i kupić wersje PC po Polsku? o blaszaka nie muszę się martwic bo nie mam problemu z żadną grą na full, ale kupiłem PS3 nie tylko dlatego ze ładnie wygląda przy TV :).

P.S W wersji GOTY występuje język Rosyjski ^^?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra instaluje się na HDD.

Jeśli masz kłopoty z angielskim to nie łap się za rpgi w żadnym razie. Mija się to z celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy osoba znająca tylko podstawy angielskiego (ja ^^)ma jakąś szanse żeby normalnie grać w ta grę?

kiedy grałem w Obliviona też znałem tylko podstawy i jakoś dałem radę. Rozmowy wbrew pozorom są rzeczowe i mało jest tzw. "niezrozumiałych zwrotów". Owszem nie wyłapiesz ciekawostek itd. ale spokojnie będziesz wiedział co masz robić w danym zadaniu.

P.S. Zanim zagrasz przeczytaj streszczenie historii z inny TES-ów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy grałem w Obliviona też znałem tylko podstawy i jakoś dałem radę. Rozmowy wbrew pozorom są rzeczowe i mało jest tzw. "niezrozumiałych zwrotów". Owszem nie wyłapiesz ciekawostek itd. ale spokojnie będziesz wiedział co masz robić w danym zadaniu.

P.S. Zanim zagrasz przeczytaj streszczenie historii z inny TES-ów.

Z tego co pamiętam w Oblivionie jest wszystko zaznaczone na mapie więc nie trzeba za bardzo znać Angielskiego :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy grałem w Obliviona też znałem tylko podstawy i jakoś dałem radę. Rozmowy wbrew pozorom są rzeczowe i mało jest tzw. "niezrozumiałych zwrotów". Owszem nie wyłapiesz ciekawostek itd. ale spokojnie będziesz wiedział co masz robić w danym zadaniu.

P.S. Zanim zagrasz przeczytaj streszczenie historii z inny TES-ów.

Ale na tym nie polega granie w RPGa. Tak sie gra w FPSy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam w Oblivionie jest wszystko zaznaczone na mapie więc nie trzeba za bardzo znać Angielskiego :).

Oj ,to chyba źle pamiętasz,jest tam masa misji do których j.ang jest niezbędny. Nie raz miałem misje bez żadnych punktów na mapie.

NIe ma co gadac ,lepiej by sie grało w gierke po polsku ,ale mi wersja angielska jakoś bardzo nie przeszkadzała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda już się cieszyłem ze będę miał w co grać na PS3, ale w takim wypadku pozostaje mi tylko wersja na PC. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda już się cieszyłem ze będę miał w co grać na PS3, ale w takim wypadku pozostaje mi tylko wersja na PC. ;/

nie zniechęcaj sie tak szybko ,najpierw pożycz może od znajomego jak ma, sprawdz sam jak Ci się będzie grało i tyle. To chyba najlepszy sposób :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie zna języka w którym jest wydana gra, nie powinien ruszać takiego rpg. Nie chwyci fabuły, a to o to głównie chodzi. RPG to nie gry do przechodzenia na czuja.

Edytowane przez KopaczK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×