Skocz do zawartości
kill

Czyżby początek nowej ery?

Rekomendowane odpowiedzi

Zajechało gwiezdnymi wojnami... teraz zostały jeszcze tylko statki kosmiczne i miecze świetlne a wizja Lucasa się urzeczywistni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciary?

Ależ skąd? Oglądając pogodę też przechodzą Cię ciary? Zwykły obraz wygenerowany przez komputer, ot taka kosmiczna technologia:) Oglądałem to na żywo, video portacja było podobno z pod parlamentu europejskiego, nic nadzwyczajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby motyw "żywcem" z Gwiezdnych Wojen ale IMO było to nie potrzebne i zrobione na siłę. Raczej na pokaz zrobione i nie wiem czy tylko ja tak uważam ale 'videoportacja' brzmi co najmniej debilnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka obrazów na tle. Po prostu te postacie stały na zielonym tle, do którego jest specjalny plugin w after effects. Phi, amatorszczyzna ;p Myślą, że się nabierzemy ? WTF?! By się lepiej nie ośmieszali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SlayeR to pokaż mi który After Effects robi obraz na live? Chyba ty się teraz ośmieszyłeś :) Jakby to było takie proste to już by się tym tak nie jarali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ty jesteś taki pewien, że live ? :biggrin: Mówić, to oni sobie mogą

Sam tekst "Ta technologia trochę kosztuje, ale nie jest na tyle kosztowna, by bogate telewizje nie mogły sobie na nią pozwolić." potrafi dobić. Drogi to AE potrafi być. No i te okręgi pod "hologramową" postacią ;x No już naprawdę...

Edytowane przez SlayeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie oglądałem tvn w tym momencie, ta kibitka nawet nie drgneła, FAKE jak CH... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych fotach wygląda to i tak dużo lepiej niż nasz tvn-owski odpowiednik :) Ciaryyyy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×