Skocz do zawartości
winiasz

Jak podlaczyc glosniki od kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mowie ze szukalem ale nic konkretnego nie znalazlem... szukalem po nazwach... calych topicow do przeszukania byloby za duzo

1307906261dd6eddm.jpg <------ wejscia w TV

f208e0364f1ca2aam.jpg <-------- Glosniki podlaczane do Suba (jeszcze sa 3 wejscia od glownego glosnika do kompa)

Jest to zestaw glosnikow Logitech 5.1 . Wejscia w PS3 nie pokazywalem po kazdy wie jak wyglada.

I teraz moje pytanie... Jak to moge podlaczyc do TV/PS3? Bo na glosnikach z TV w guitar hero grac nie daje rady xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze napisz powoli i dokladnie co do czego chcesz podlaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I daj model tych glosnikow, a nie tylko cos czego nawet zdjeciem nazwac nie mozna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wpinałem kiedyś głośniki od kompa (jakieś tam creative 5.1), za pomocą takiej przejściówki. Kupiłem dwie przejściówki, wsadziłem jedną w drugą żeby uzyskać trzy "dziurki" na kable od głośników a potem przejściówa poleciała w wejście na słuchawki w tiwi. Grało 5 głośników naraz, 5.1 ofc nie było. Przejściówki kosztowały coś 2zł sztuka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ceneo.pl/67418

Logitech X 530

Chciałbym podlączyc te głosniki albo do mojego TV (Samsung B530) , albo do PS3 (80gb).

Nie mam pojecia jak to zrobic! W 1 poscie sa zdjecia wejsc z tylu TV i podlaczenie glosnikow do subwoofera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a głośniki SBS 2.1 350 do ps3 ??

Zapewne nie mają wejścia optycznego więc do samej konsoli ich nie podepniesz, co najwyżej do tiwi. Jeśli mają końcówkę taką jak te od kompa to tak samo jak napisałem parę postów wyżej, jeśli inną to też są pewnie odpowiednie przejściówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow!

Podepne sie pod ten temat z moim problemem.

Dwa dni temu sprawilem sobie ps 3 slim, jest to powrot po latach do grania:biggrin: Konsole bede podlaczal do monitora LCD '24 Packard Bell Maestro 240W, w tym celu zamowilem juz kabel HDMI-DVI, a dzisiaj zorientowalem sie ze mam jeszcze jeden problem. Chodzi o podlaczenie glosnikow 2.1 Logitecha X-230 z taka koncowka:

sdc12205.th.jpg

Czytalem juz tu na forum ze sa jakies przejsciowki do ps 3...Ja bym bardzo prosil kogos o jakas fotke takiego cudenka,jak to sie nazywa i jak to zgrac(jestem zielony w tym temacie) gdyz bede to zamawiac za granica na ebay i chce miec pewnosc do tego co kupuje:smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow!

Podepne sie pod ten temat z moim problemem.

Dwa dni temu sprawilem sobie ps 3 slim, jest to powrot po latach do grania:biggrin: Konsole bede podlaczal do monitora LCD '24 Packard Bell Maestro 240W, w tym celu zamowilem juz kabel HDMI-DVI, a dzisiaj zorientowalem sie ze mam jeszcze jeden problem. Chodzi o podlaczenie glosnikow 2.1 Logitecha X-230 z taka koncowka:

sdc12205.th.jpg

Czytalem juz tu na forum ze sa jakies przejsciowki do ps 3...Ja bym bardzo prosil kogos o jakas fotke takiego cudenka,jak to sie nazywa i jak to zgrac(jestem zielony w tym temacie) gdyz bede to zamawiac za granica na ebay i chce miec pewnosc do tego co kupuje:smile:

kupujesz zwykłą przejściówkę z chinch na minijack (zapewne głośniki mają ten kabel odpinany i z obu stron jest taki jack) i wpinasz pod konsolę kabel z chinchami, ten z zestawu, podłączasz pod to przejściówkę i do głośników. W konsoli ustawiasz by dźwięk szedł po chinchach i już. No i kupisz to w każdym elektronicznym za rogiem, e-bay niepotrzebny

Dokładniej mówiąc chodzi o coś takiego http://allegro.pl/item748519816_rozgaleznik_jack_3_5mm_2gn_rca_c9_cena_za_2szt.html cena zaporowa jak widzisz.

Edytowane przez Sebol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zapewne głośniki mają ten kabel odpinany i z obu stron jest taki jack...

Wlasnie u mnie tak nie ma. Z jednej strony kabel wychodzi prosto z glosnika, a dopiero z drugiej strony jest ten jack. Znalazlem takie cos: http://cgi.ebay.fr/Adaptateur-Jack-3-5mm-Vers-Toslink-S-PDIF-Optique-nu_W0QQitemZ170383106494QQcmdZViewItemQQptZFR_LC_Informatique_Connectiques?hash=item27ab9fe1be&_trksid=p3286.c0.m14

Z jednej strony jest optyczna koncowka, ktora powinna pasowac do tej w ps3, a z drugiej strony chyba jest wejscie na jecka. Pisze chyba, bo na tym zdjeciu nie widac ale za to jest w oipise. Bedzie to dobre??

ps. kupuje na ebay bo obecnie nie mieszkam w PL tylko we FR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie będzie działać. to co przedstawiłeś to przejściówka z optycznego gniazda na optyczne minijack - maja je niektóre laptopy, nie działa to z elektrycznym jackiem. a co do tego jacka, są też złączki, które z obu stron mają wejście jack - wpinasz w to kabel a z drugiej strony ta przejściówkę co Ci pokazałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są też złączki, które z obu stron mają wejście jack

Moglbys dac jakiegos linka zebym mogl zobaczyc jak to wyglada??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co podał qgar było by od razu za te dwie przejściówki co ja podałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż miałem ten sam problem z podłączeniem tych głośników do ps3

# nie podłączamy tych głośników do tv tylko do ps3

# Potrzebujemy kabel do sygnału sd który był dodawany do każdego playstation

# Potrzebujemy przejściówkę dodawana do x-530 - http://img174.imageshack.us/img174/5863/p8270036ny2.jpg

Obraz :Kablem hdmi normalnie podłączmy ps3 do tv . Teraz w ustawieniach dźwięku ps3 wybieramy ten kabel którym podłączyliśmy obraz

Dźwięk: Jedną końcówkę kabla sd wciskamy do ps3 a drugie dwie [ trzecią zostawiamy, niech sobie dynda ( tylko Audio R, Audio L )] do przejściówki, z drugiej strony przejściówki podłączmy głośniki ( 3 jacki ). Teraz w ustawieniach dźwięku ps3 wybieramy ten kabel którym podłączyliśmy dźwięk

Tym sposobem uzyskamy dźwięk typu pro logic, mi działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×