Skocz do zawartości
Martiness

Software & Firmware w PSP / PS VITA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie bo szukam na necie rozwiazania i nie umiem znalesc chodzi o to ze wszystkie nowsze gry typu fifa 10 nba 2k10 itp nie dzialaja wyskakuje mi taki o to komunikat: the game could not be started (80020148) a soft mam 1.50 kernel . Czytalem ze trzeba wejsc w opcje i przestawic z umd mode na m33 czy cos takiego wszystko co pisze na necie zmienialem i nic nie pomagalo... moze musze przerobic na nowszy soft aby nowy gry dzialaly czy jak to jest ?:/ napiszcie mi jesli naprawde wiecie jak sie uporac z tym problemem bo chcialbym pograc w jakies nowosci... Czekam z niecierpliwoscia na odpowiedzi . pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... moze musze przerobic na nowszy soft aby nowy gry dzialaly ...

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam taki problem, gdy zainstalowałem najnowszego softa do psp 3004, to jak odpalam grę tekken dark resurrection to nie działają przyciski. z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z softem 5.50 GEN D-3 a mianowicie taki że działają mi tylko gry , które wymagają tego softu (5.50 GEN D-3) a pozostałe nie działają , lecz gdy je wkładam do PSP (te gry które nie wymagają tego softu) to zajmują miejsce na karcie pamieci.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz , zaraz , zaraz , napisz dokładniej , bo się sam pogubiłeś i do końca nie mogę zrozumieć :

1 - działają mi tylko gry , które wymagają tego softu (5.50 GEN D-3) ( są to gry umd czy iso ? )

2 - pozostałe nie działają ( patrz do nawiasu wyżej ^ ? )

3 - gdy je wkładam do PSP ( podejrzewam że umd ? )

4 - to zajmują miejsce na karcie pamieci. ( a może jednak iso ? )

5 - i która wersja psp ( 1004 czy 2004 ? )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz , zaraz , zaraz , napisz dokładniej , bo się sam pogubiłeś i do końca nie mogę zrozumieć :

1 - działają mi tylko gry , które wymagają tego softu (5.50 GEN D-3) ( są to gry umd czy iso ? )

2 - pozostałe nie działają ( patrz do nawiasu wyżej ^ ? )

3 - gdy je wkładam do PSP ( podejrzewam że umd ? )

4 - to zajmują miejsce na karcie pamieci. ( a może jednak iso ? )

5 - i która wersja psp ( 1004 czy 2004 ? )

Pytanie 1 - są to gry ISO

Pytanie 2 - Pozostałe nie działają czyli te starsze gry np. gta

Pytanie 3 - gdy je wkładam do PSP , do folderu ISO

Pytanie 4 - zajmują miejsce na karcie pamieci

Pytanie 5 - PSP 2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest to moj pierwszy temat wiec prosze o wyrozumialosc otuz jestem posiadaczem psp go i teraz tak chce wejsc na play station store za pomoca konsoli lecz kaze mi zainstalowac soft 6.20 o co chodzi w tym sofcie ma on jakies lepsze funkcje czy nie ? i czy moge wejsc w playstation store przez konsole bez instalowania tego softu jak ?

jeszcze jedno pytanie czy moge wejsc w playstation store przez komputer i sciagac przez PC gry na psp i z komputera na PSP posiadam program media go

i jeszcze jedno te playstation network game card mozna dostac w polsce np. Media Markt , Elektro World pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest to moj pierwszy temat wiec prosze o wyrozumialosc otuz jestem posiadaczem psp go i teraz tak chce wejsc na play station store za pomoca konsoli lecz kaze mi zainstalowac soft 6.20 o co chodzi w tym sofcie ma on jakies lepsze funkcje czy nie ? i czy moge wejsc w playstation store przez konsole bez instalowania tego softu jak ?

Jeżeli chcesz mieć dostęp do PS Store musisz zaaktualizować soft.

jeszcze jedno pytanie czy moge wejsc w playstation store przez komputer i sciagac przez PC gry na psp i z komputera na PSP posiadam program media go

Można wejść na PS Store z poziomu komputera, niestety nie można na niego ściągać zawartości sklepiku.

i jeszcze jedno te playstation network game card mozna dostac w polsce np. Media Markt , Elektro World pozdrawiam .

Zdrapki dostępne są praktycznie w każdym większym markecie pokroju MM czy Saturn : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy pan posiada ten soft ? wypowie sie pan na jego temat chce troche sie wiecej dowiecdziec o tym sofcie sprawia on jakies problemy spowalnia psp czy cos takiego moze niech pan mi wymieni wady i zalety tego softu bo ja jestem zielony ; (

prosze o odpowiedz i jeszcze jedno sciagnolem gre w formacie cso bd mi dzialac jak ja w gram na oryginalny sofcie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , pirackie iso lub cso nie będą ci chodzić na Go , przynajmniej w tej chwili . 6.20 sobie zainstaluj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak widze filmiki na yt to cos jest nie tak z ty m softem a ty łukasz posiadasz ten soft wypowiedz sie na jego temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 1004 Psp , teraz mam 3004 i softa 5.03 mhu/m33 . Nowe softy są wydawane po to , żeby wyeliminować błędy , które pojawiały się w starych . Nic nie będzie się zwieszać , może być tylko lepiej . Na starym sofcie nie wejdziesz do Pss , więc nie kupisz gierek , a jak gierek nie kupisz , to w nic nie będziesz grał , bo Go nie ma napędu i nie chodzą piraty . Także instaluj i nie marudź .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chcialbym sie dowiedzec cos o tym sofcie posiadam psp go i musuze go zainsatlowac prosze wypoiwedizcie sie na temat softu 6.20 prosze !!! bo na yt nie wiem o co chodzi z tym exploit

podobno nie mozena zdjec otwierac czy cos ta kiego skoro to jest forum ze wszystko wiecie to sie wypowiedzcie na temat tego softu 6.20 pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko można , nie marudź , tylko instaluj .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiatm mam gre invizimals i potrzebuje soft 6.00 a mam 5.01 i jak zainstaluje nowy soft to bedize dzialac np . loco roco ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz że nie będzie ?

Myślisz że SONY dało by ciała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

witam. da rade zmienic softa w psp 3004 z 5.55 na 5.03? chce se przerobic a poki co to soft jest moja udreka...

Edytowane przez w00t?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. da rade zmienic softa w psp 3004 z 5.55 na 5.03? chce se przerobic a poki co to soft jest moja udreka...

nie softa nie da się cofnąć

:scare:

Proponuję się Wam cofnąć panowie do podstawówki(o ile już do niej nie uczęszczacie) i popracować odrobinę nad rodzimym językiem i jego pisownią, a nie tu jakieś pokemony sadzicie. WSTYD <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

mam od paru dni nowe psp 3004 z softem 6.2 co ja moge z nia zrobic w kwesti softu - mam na mysli inny firmware jakis lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zrobisz, możesz instalować najnowszy firmware od Sony jak wyjdzie i tyle.

Kupuj gry na UMD i baw się dobrze, jest na psp sporo ciekawych tytułów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem ps3 od paru ładnych lat ale dziś zakupiłem PSP i mam takie dwa pytania jeśli już były zadane to przepraszam, ale wgrałem najnowszy soft i co mnie trochę a nawet bardzo zdziwiło niema języka polskiego i chciałbym zapytać czy sony nie zrobiło spolszczenia PSP a drugie pytanie czy należy i jak dokładnie formatować baterie z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony nie wydało języka polskiego w systemie PSP. Dostępne jest nieoficjalne spolszczenie dostępne jedynie po zhakowaniu systemu. Baterię można sformatować, ale podejrzewam, że każdy robi to odruchowo: formatowanie polega na całkowitym naładowaniu (trochę dłużej niż do czasu, gdy zgaśnie kontrolka) oraz pełnym rozładowaniu PSP. Tyle. Witamy w społeczności posiadaczy PSP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×