Skocz do zawartości
Gość

Jaki posiadacie telewizor do PS3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Posiadam 32'' LCD firmy SONY Bravia

Rozdziałka bodajże 1920 x 1080

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PANASONIC TX-32LX85P

022865.jpg

Przekątna ekranu32"Format obrazu4:3, 14:9, 16:9Rozdzielczość1366 x 768 (WXGA)Standard HDHD ReadyKontrast dynamiczny10000:1Kąt widzenia pionowy178 stopniKąt widzenia poziomy178 stopniRodzaj tuneracyfrowy DVB-T (naziemny)Obsługiwane standardy sygnałuNTSC, PAL, SECAMTelegazeta1000 stronGłośniki2 x 10WFunkcje dźwiękuStereo NICAM/A2Możliwość powieszenia na ścianietakZłącza3 x HDMI, audio, D-Sub, gniazdo kart SD, komponent (Y/Pb/Pr), kompozytowe, moduł CI, RCA, RGB, S-VIDEO, słuchawkoweCechy dodatkowe100Hz z technologią Motion Picture Pro, 24p Real Cinema Mode, automatyczna instalacja kanałów, automatyczne dostosowanie kontrastu, blokada rodzicielska, C.A.T.S., cyfrowa pętla strojenia PLL, EPG, filtr grzebieniowy 3D, inteligentny kontroler sceny, multiplikacja okien obrazu, OSD, Progressive Scan, Q-Link, redukcja szumów obrazu wideo, Sleep Timer, Sub-Pixel Controller, system zarządzania kolorem 3D, tryb ECO, tryb kinowy, zoomKolorczarnyWymiary820 x 572 x 250 mm z podstawąWaga17 kg z podstawą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sony Bravia KDL-40D3500 40" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG32LC51 (Genialny, wręcz niesamowity dźwięk jest ogromnym plusem). Telewizor jest wspaniały, Polecam. LC51 różni się od LC52 obudową. Międzyinnymi dlatego wybrałem LC51, ponieważ mam matową obudowę, gdzie nie ma miejsca na ryski .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony KDS-55A2000

Linia: BRAVIA

Kolor: Srebrny

Fizyczne

Waga [kg]: 39

Wysokość [cm]: 91.3

Szerokość [cm]: 129.2

Głębokość [cm]: 48

Ekran

Przekątna ekranu [cal]: 55

Zastosowane technologie: SXRD, Cinema Black Pro, Bravia Engine, Live Colour Creation

Techniczne

Format obrazu: 16/9

System NTSC: tak

Telegazeta: tak

Pamięć stron telegazety: 2000

Zastosowane technologie: Text 2.5, DVB-T, HDTV

Inne: Kontrast: 10000:1

Nagłośnienie

System fonii: Stereo

Uprzestrzennienie dźwięku: tak

Dźwięk - technologie: BBE, Virtual Dolby

Ilość głośników: 2

Moc głośników [W]: 12

Funkcje

Konfiguracja: Menu wyświetlane na ekranie (OSD), Menu w języku polskim, Nadawanie nazw stacjom

Funkcje obrazu: Tryb 14:9, Tryb 4:3, Zoom

Dodatkowe funkcje: Timer (wyłączanie)

Zastosowane technologie: Tryb Smart, SmartLink, EPG

Złącza

Euro: Tak

Wyjście słuchawkowe: tak

Zatosowane technologie: HDMI, PCMCIA

Inne wejścia/wyjścia: Złącze S-Video, Wyjście cyfrowe, Wejście PC

Telewizorek jest super jestem bardzo zadowolony 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gram na SONY KDL-32T3000K i jest bomba :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pojadę teraz 14 calowy Watson SD. Ale liczę że na gwiazdkę wpadnie mi monitor HP 2207h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to pojadę teraz 14 calowy Watson SD. Ale liczę że na gwiazdkę wpadnie mi monitor HP 2207h.

Hehe, mam ten monitorek, który planujesz kupić. Jestem bardzo zadowolony, ale od razu pomyśl jak podłączyć głośniki bo granie na wbudowanych to rzeźnia. Ja używam dekodera creative ddts 30 Swoją drogą model 2408h nie jest dużo droższy a to juz FullHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe, mam ten monitorek, który planujesz kupić. Jestem bardzo zadowolony, ale od razu pomyśl jak podłączyć głośniki bo granie na wbudowanych to rzeźnia. Ja używam dekodera creative ddts 30 Swoją drogą model 2408h nie jest dużo droższy a to juz FullHD

co do głośników to audiofilem nie jestem, wystarczy żeby leciał w miarę czysty dźwięk bez szumów i zgrzytów.

A co do monitora no niby nie wiele bo 300zł, ale problem w tym że to nie ja będę wykładać kasę, a rodzice, a dla nich im niższa cena tym lepiej. Zresztą do świąt jeszcze sporo czasu, więc cena może spadnie z ponad 1000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co do głośników to audiofilem nie jestem, wystarczy żeby leciał w miarę czysty dźwięk bez szumów i zgrzytów.

A co do monitora no niby nie wiele bo 300zł, ale problem w tym że to nie ja będę wykładać kasę, a rodzice, a dla nich im niższa cena tym lepiej. Zresztą do świąt jeszcze sporo czasu, więc cena może spadnie z ponad 1000zł.

Dźwięk jest słaby a audiofilem też nie jestem Jeżeli będziesz chciał to nagram z jak to wygląda podczas grania. Co prawda model 22 calowy ma rozdzielczość 1680x1050, ale w grach typu mgs4 wyświetla teoretyczne 1080p jednak rzeczwyście jest to rozdzielczość nominalna, chociaż zawsze lepiej niż 720p Jednak jakość obrazu na tym monitorze jest bardzo dobra jak na TN Kumpel ma szajunga podłączonego do x'a niby też 22 cale, ale wyświetla max 720p i do tego nie ma hdmi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja posiadam takie cudeńcko

312638b1wb0.jpg

Interesuje mnie taki model, tylko 37", powiedz mi jak się sprawdza matryca crystal? bo to jedyne co mnie od niego odpycha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, kurde . W ogóle nie ma co na niego narzekać . Nowoczesna matryca charakteryzująca się kontrastem 15000:1 oraz jasnością 500cd/m2. Bardzo krótki czas reakcji wynoszący 5ms eliminuje efekty smużenia nawet podczas oglądania bardzo dynamicznych scen. Nie będziesz w ogóle narzekał na ten produkt . Śmiało możesz kupować ten TV a będziesz bardzo zadowolony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Super, kurde . W ogóle nie ma co na niego narzekać . Nowoczesna matryca charakteryzująca się kontrastem 15000:1 oraz jasnością 500cd/m2. Bardzo krótki czas reakcji wynoszący 5ms eliminuje efekty smużenia nawet podczas oglądania bardzo dynamicznych scen. Nie będziesz w ogóle narzekał na ten produkt . Śmiało możesz kupować ten TV a będziesz bardzo zadowolony .

To ja moze jednak troche ponarzekam na ten TV (mam go w wersji wlasnie 37 calowej). Co prawda co do jakosci obrazu zastrzezen nie mam (aczkolwiek jak odpalilem helikopter w ogniu na BD to jakas taka zielonkawa czern byla, ale od tamtego czasu sporo zmienialem w ustawieniach obrazu na tb, wiec moze i to sie poprawilo, nie mialem czasu sprawdzic), ale jesli to ma byc telewizor do czegos wiecej niz tylko konsola, to juz taki idealny nie jest. Po kolei, co mnie troche denerwuje:

1. Zeby przeskoczyc z telewizji po kablu na konsole, musze 3 razy naciskac zmiane zrodla. I za kazdym razem musze czekac az "zalapie" kazde poszczegolne przejscie, nie mozna poprostu szybciutko nacisnac 3 razy przycisku do zmieniania zrodla obrazu. (pierwsze nacisniecie przeskakuje na RGB1 gdzie mam kablowke, drugie na nieuzywane rgb2 (nie moge wylaczyc tak zeby pomijalo to zrodlo) a dopiero trzecie na HDMI1

2. Samo skakanie po kanalach nie jest zbyt komfortowe, dosc dlugo zajmuje mu zmiana kanalu (pojawia sie na chwile czarny ekran, co dla mnie, przyzwyczajonego to tunera tv na kompie gdzie kanal zmieniany byl blyskawicznie jest troche meczace)

3. Oczywiscie jest opcja wyswietlenia listy kanalow ale niestety nie moge sobie przejechac lista do wybranego kanalu i go wlaczyc, bo kazde przesuniecie sie na tej liscie powoduje zmiane kanalu w tle wiec takie "jechanie" do wybranego kanalu moze troche zajac, i nie jest wcale szybsze od dzialania bez tej listy

4. Maly minusik: "bajeranckie" przyciski dotykowe na obudowie telewizora sa niemal niewidoczne, wiec korzystanie z nich nie jest najwygodniejsze (aczkolwiek nie ma potrzeby z nich korzystac jak jest pilot)

5. DVB-T oczywiscie nie dziala (MPEG-2 zamiast MPEG-4) wiec jest to kolejne "zrodlo" sygnalu na liscie przez ktore sie skacze zupelnie niepotrzebnie, bo wylaczyc sie nie da (albo ja nie znalazlem)

6. Nie wiem jak w innych TV ale tutaj moge uzyc tylko 5 znakow do nazwania kanalu, przez co nie wygladaja te nazwy na liscie najlepiej...

Podsumowujac: jesli liczy sie dla Ciebie tylko jakosc obrazu (i cena, nie oszukujmy sie jest to jedno z tanszych full hd) to bierz ten telewizor, ale wiedz ze nie jest on pozbawiony wad...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja coś dodam od siebie, bo wydaje mi się, że za dużo narzekasz kolego

1. Z tą zielonkawą czernią, to jest coś z twoim TV, ja mam parę filmów w BD i na FullHD one po prostu bosko wygladają. Jakość filmów jest w prost oszłamiająca.

2. Ojj tam, narzekasz, ile Ci to zajmuje, 5 sec? przeskoczenie na zlącze HDMI ?!

3. Nom, chwile trwa zmiana kanału, powiem, że też mnie to na początku strasznie denerwowało, ale po jakimś czasie człowiek się przyzwyczaja, ja już teraz nie od czuwam różnicy .

4. Nie miałem okazji tego sprawdzić, bo mi się nie chciało więc nie wiem, jak to jest na prawdę ;p ale sprawdzę

5. No ja powiem, że wole np. dotykowe niż mają mi odstawać te guziki ;p

6. DVB-T, dokładnie nie wiem co to jest, pomijam ten pkt ;p

7. Ojj tam, a po co Ci cała nazwa kanału ? Ja sobie to super w skrótach napisałem i jest git mi 5 znaków w zupełności starczyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja coś dodam od siebie, bo wydaje mi się, że za dużo narzekasz kolego

Wywalilem na ten tv swoje ciezko zarobione pieniadze, wiec mam prawo narzekac

1. Z tą zielonkawą czernią, to jest coś z twoim TV, ja mam parę filmów w BD i na FullHD one po prostu bosko wygladają. Jakość filmów jest w prost oszłamiająca.

Jak juz wspominalem odpalalem to na fabrycznych ustawieniach tv, potem nie sprawdzalem czy jest lepiej czy nie...

2. Ojj tam, narzekasz, ile Ci to zajmuje, 5 sec? przeskoczenie na zlącze HDMI ?!

Czyli o jakies 4 sekundy za dlugo

3. Nom, chwile trwa zmiana kanału, powiem, że też mnie to na początku strasznie denerwowało, ale po jakimś czasie człowiek się przyzwyczaja, ja już teraz nie od czuwam różnicy .

Wolalbym zeby dzialalo lepiej niz byc zmuszonym do przyzwyczajenia sie

6. DVB-T, dokładnie nie wiem co to jest, pomijam ten pkt ;p

Naziemna telewizja cyfrowa nadawana probnie w kilku wojewodztwach w polsce, a powszechna jest w wiekszosci europy. Niestety u nas postanowiono ze bedziemy lepsi, i wprowadzono kodowanie mpeg-4 (w przeciwienstwie do wiekszosci europy ktora ma mpeg-2), przez co 99% sprzedawanych u nas telewizorow ktore oficjalnie maja DVB-T i tak nie bedzie dzialac u nas (ale o tym wiedzialem przed zakupem, wkurza tylko ze nie moge sobie tego zrodla zwyczajnie wylaczyc)

7. Ojj tam, a po co Ci cała nazwa kanału ? Ja sobie to super w skrótach napisałem i jest git mi 5 znaków w zupełności starczyło

Ano po to ze niektore kanaly nie daja sie sensownie skrocic, i korzystajac z listy (a nie chce mi sie zapamietywac pozycji kilkudziesieciu kanalow) nie wyglada ta lista najlepiej... A z racji wolnego przelaczania kanalow, "skakanie" po kanalach do najprzyjemniejszych nie nalezy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×