Skocz do zawartości
Gość

Jaki posiadacie telewizor do PS3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

SAMSUNG LE37R88BD LCD, bardzo dobrze sie gra, tylko dwa minusy:

1. Po wyłączeniu cały czas jest w standby mode, zeby go całkiem wyłączyć trzeba wyciągnąć wtyczke z gniazdka.

2. Magnes na kurz. Stary TV przez caly czas użytkowania nie zakurzył się tak jak ten po tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telewizor TFT-LCD 32"

Format 16:9

Panel S-PVA

Wyświetlanie 12.8 miliarda kolorów

Technologia DNIe (Digital Natural Image engine)

Jasność 500 cd/m2

Kontrast 5000:1

Rozdzielczość 1366 x 768 (Obsługuje mi Full HD hehh ;p )

Kąt widzenia (poziomy/pionowy) 178°/178°

Czas reakcji 8 ms

Tryb gracza - specjalne ustawienia dynamiki wyświetlania obrazu

Skanowanie progresywne

Moc akustyczna 2 x 10 W

SRS TrusurroundXT

PIP (1 Tuner)

Menu ekranowe w języku polskim

Błyszczące wykończenie obudowy ze wszystkich stron

Obrotowa podstawa

Wejścia: HDMI x1, SCART x2, S-Video x1, Video x1, Component x1

Wejście PC - sygnał w rozdzielczości VGA ~ WXGA

Telegazeta 1000 stron

Wymiary: 800x252x603 / 800x80x548.5 mm (z podstawą/bez podstawy)

Waga: 14.8 / 20 (netto / brutto)

Najważniejsze cechy:

Wyświetlanie 12.8 miliarda kolorów

Jasność 500 cd/m2

Kontrast 5000:1

Interfejs HDMI

3824_1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG 37LC51R telewizor LCD 37"

Rozmiar ekranu (przekątna): 37"

Tryb HD Ready [T/N]: T

Format obrazu: 16:9

Jasność [cd/m]: 450

Kontrast: 5000:1

Kąt widzenia [st.]: 178

Rozdzielczość: 1366 x 768

Wyświetlanie [il/kol]: b.d.

Liczba pikseli[pix]: b.d.

Czas reakcji [ms]: 5

Skanowanie Progresywne: b.d.

Manu ekranowe: T

Tryb kinowy: T

Podział ekranu: N

Kolor: czarny

Waga [kg]: 16,5

Dźwięk:

System dźwięku A2 Stereo / Nicam Stereo

Moc RMS 2x10W

System Surround Tak

XDS sound Tak

Korektor dźwięku Tak

AVL-(automatyczna kontrola dźwięku) Tak

SSM-(indywidualne ustawienia dźwięku Tak

Złącza:

AV-wejście 1

S-Video 1

RF-antenowe 1

Component (Y,Pb,Pr) 1

Scart 1 1

Scart 2 1

HDMI/HDCP 2(480i/480p/576i/576p/720p/1080i/1080p)

RGB D-sub (15pin) 1

Wymiary:

Wysokość (cm): 92,7

Szerokość (cm): 63,6

Głębokość (cm): 8,8

Inne:

OSD-(polskie menu) Tak

Teletekst 1000

Multisystem-(PAL, Secam, NTSC) Tak

Ilość programów 100

ACMS+ Tak

Edycja programów Tak

QV-(szybka zmiana programu) Tak

Blokada rodzicielska Tak

Automatyczne wył./wł. Tak

Lista programów / Ulubione programy Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum

Ja uzywam projektora LCD Sanyo PLV-Z5, uzyskany obraz to ponad 90 cali w 1280x720

jest idealnie, naprzemiennie uzywam ps3 i xboxa360

pozdrawiam

Obecny

______

www.obecny.org

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam od 3 tygodni Samsunga le32a656, niestety Sonka przybedzie do mnie za jakis czas i nie wiem jak sie bedzie z nia sprawowac. Ogolnie obraz bardzo mi sie podoba, lecz nie mam nic w HD zeby sprawdzic to do czego zostal stworozny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja mam Samsunga LE32S81B wkrótce dojdzie Sharp LC-32X20E full hd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam czy nie kupić Panasonica lzd85 full hd i 100hz do tego jeszcze o poprzednich modelach chodzą bardzo dobre opinie z resztą sam widziałem jak panasonic lx700 kładzie na łopatki np. sony d3000.Pod uwage biore jeszcze sharpy,toshiby lub philipsy ewentualnie sony ale nie ma zbyt ciekawych modeli 32 calowych.Ale chyba zostanę przy panasonicu i sądze że będzie to najlepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam plazmę PANASONICA TH-42PY85 i jest cudownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie mam zaufania do takich firm jak samsung czy lg może i robią matryce dla takich firm jak sony ale matryca to tylko 1/5 tego co potrzeba by tv grał dobrze a cenowo też nie są jakieś bardziej przystępne.Tak więc stawiam na panasa lzd85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie posiadam Stary telewizor Sony (ale niedlugo sie to zmieni )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam lg designe art

- TV LCD 32 " 16:9

- Rozdzielczość WXGA (1366x768)

- HDTV Ready

- XD Engine

- Czas reakcji 8ms

- Jasność 500 CD/m2

- Kontrast 8000:1

- Kąt oglądania 178/178

- TXT

- Stereo NICAM/A2

lg-electronics-32lb75-32-inch-ultra-stylish-design-art-lcd-tv.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
LG 32LC52 - wszystko jest super, jedyny minus to w sumie to, że bez pilota nawet się go włączyć nie da ...

To chyba kolego nie zauwazyles przyciskow ktore masz po prawej stronie (na rancie tv) albo ci fabryka ich nie zamontowala... w moim LC52 moge wszystko tymi przyciskami zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LE32S71B

upload2world_3dfa2.jpg

Niestety nie FULL HD a szkoda,bo oglądanie filmów przy większej rozdzielczości jest cudowne. Kto raz obejrzy ten zrozumie. TV ma jedną zanaczącą wadę jak dla mnie,długo mi zajęło rozwikłanie dręczącego mnie problemu migotania obrazu w grach. Do tej pory myślałem że to wina konsoli,ale to jednak TV ma nie do końca kompatybilny port HDMI z wyjściem w konsoli przez co powstają zakłócenia i migocze obraz w grach. Najczęściej są to wszelkie białe linie i krawędzie.

Dlatego aktualnie używam tego monitora LCD Sasmung 206BW

upload2world_9cd93.jpg

Jeśli ktoś do tej pory stoi przed wyborem kupna jakiegoś ekranu do grania,nie wie co wybrać czy to TV LCD,czy monitor. To szczerze polecam monitor LCD.

Obraz jest niewiarygodnie ładniejszy na monitorze niż TV LCD. Reakcja matrycy to tylko 2ms! do tego żadnego migotania w grach i obraz ostry jak żyleta z zachowaniem naturalnych barw z czym TV LCD mają problem. Dopiero plazmowe rozwiązują problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sharp LC32X20E -- i jestem bardzo zadowolony pozdrawiam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spytam się tutaj bo nie ma gdzie indziej podobnego tematu. Niedługo będe miał ok. 2000zł i planuję zakup jakiegoś TV. Wiem, że przy tym budrzecie nie będe miał kokosów no ale coś kąkretnego chyba da się kupić

Myślałem o:

http://www.samsung.com/pl/products/televis...tv/le32s81b.asp

W komputroniku 1999zł.

Co o nim sądziecie?

Jeśli macie inne propozycje to oczywiście mile widziane.

Wymagania to:

Min. 32"

conajmniej 2x HDMI i oczywiście 720p.

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spr. TV, o którym piszesz no i jest to model nowszy od mojego. Sprawdziłem dokłanie parametry,różnice są tylko dwie,wejścia HDMI(2) i kontrast dynamiczny 7000:1 im większy tym lepiej.Chociaż te wartości podawane przez producentów i tak są zawyżone:) mniejsza o to.

Więc domyślam się że ten model będzie miał jedną małą wadę podczas użytkowania z PS3.Dlatego że zastosowano w nim ten sam korektor graficzny DNIe który to nie pozbywa się dokońca migotania w grach puszczanych poprzez wejście HDMI. Tak jest w moim przypadku. Chociaż nie gwarantuję do końca,że będzie i tu,gdyż:

Po pierwsze może to być spowodowane różnicami w wersji portów HDMI(w tym modelu,nowszym mogą być najnowszy rodzaj 1.3b) stąd u mnie migotanie

Po drugie(tak myślę),że to jednak przez korektor DNIe. Dopiero modele FULL HD 40" np mają zaimplemetowane nowsze bajery,jak Technologia Wide Color Enhancer, Technologia MoviePlus,Wide Colour Gamout i inne. Które to w 100% usuwają problem drażniącego migotania.(nie mówie tu o braku zastosowania Antyaliasing'u w grach,jak to niektórzy sugerują w innych tematach:)

Po trzecie,że i tak nie znajdziesz w tej cenie niczego lepszego:) Samsung to najlepszy stosunek jakości do ceny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba kolego nie zauwazyles przyciskow ktore masz po prawej stronie (na rancie tv) albo ci fabryka ich nie zamontowala... w moim LC52 moge wszystko tymi przyciskami zrobic

Haaa, rzeczywiście Ale noob ze mnie Pewnie dlatego, że tv stoi prawym bokiem do ściany i w ogóle go nie widać(boku). Thx !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie 100 Hz płaskokineskopowy kloc LG. Ale niedługo powinno się to zmienić ;-)

Mam pytanie, czy denerwujące migotanie szczególnie białego koloru w napisach i czasem w teksturach gier jest winą mojego telewizora czy jest inna tego przyczyna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie inaczej.

Dokładnie,sam się borykam z drażniącym mnie problemem tyle,że na LCD. Tam niestety jest to wada tych ekranów,jak sądze. W nowszych modelach jest już ten problem zarzegany,jak i w TV Plazmowych gdzie obraz jest wyśweitalny za pomocą plazym.Nie jak w LCD,diód. Na szczęście mam jeszcze monitor LCD i to właśnie na nim teraz grywam ze wzgl. na to migotanie. Napewno nie jest to wina nie stosowania w większości gier antyaliasing'u. Bo to wogóle co innego,dlatego nie wiem skąd tu większość ludzi na forum zawsze się upiera o to. Antyaliasing to nic innego jak niwelowanie poszarpanych krawędzi a co one mają rzekomo do migotania? Tyle samo co piernik do wiatraka,czyli nic.

Piszesz,że używasz TV 100Hz,więc w takim razie obsługuje on skanowanie progresywne.Jest ono lepsze od przeplatanego dlatego,że w skanowaniui z przeplotem każda klatka wyświetlana jest na ekranie w układzie linia przy linii w dwóch przelotach. Każdy przelot składa się z połowy naprzemiennych linii poziomych tworzących tzw. „pole”.Obraz przez to często migocze.Natomiast progresywne skanowanie obrazu 50/60 razy na sekundę(w zależności od systemu obrazu PAL/NTSC) zamiast przeplatania naprzemiennych linii umożliwia uzyskanie gładszego i bardziej szczegółowego obrazu. Progresywnie zeskanowany obraz zawiera więcej szczegółów i jest mniej podatny na migotanie przeplotu. Więc skoro posiadasz SDTV,czyli zwykły telewizor kineskopowy,tyle że 100Hz możesz zapewne w jego opcjach ust. rodzaj skanowania. Przynajmniej ja tak miałem na swoim poprzednim TV(Samsung 29" 100Hz). Poszukaj tego i zmień na progresywne. To powinno pomóc,jeszcze jedna rzecz,jeśli używasz standardowego kabla chinch dołączonego do zestawu z konsolą to zmień go na RGB. W opcjach konsoli ustaw "croos reduction filter" na ON i powinieneś się pozbyć jeśli nie całkwicie tego drażniącego migotania to chociaż częściowo napewno:) To się tyczy tylko zwykłych TV,nie LCD. Jeśli chcesz to na forum już gdzieś pisałem o tych kablach i RGB.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toshiba Regza Z-Series 42Z3030

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×