Skocz do zawartości
ONE

The Punisher: No Mercy

Rekomendowane odpowiedzi

Film był niesamowity. Bardzo mi sie podobał :thumbsup: Jeżeli gra będzie oparta o fabułę filmu, to może się skuszę :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 100% się skuszę tylko zależy jeszcze kiedy bo nazbierało się tych gier z PSS na dysku z czego w 1/4 może raz zagrałem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Dla mnie Must Have! , mam nadzieje ze nie bedzie tak jak z cellfactorem.. ze ludzie sobie pograja pare dni a pozniej nie bedzie serwerow i bedzie trzeba ludzi do gry szukac i namawiać ;/

Ahh Czekam na tego Punishera odkąd ujrzalem pierwszy trailer z tej gierki , zapowiada sie kozacko ^^ :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś napisze. Ściągnał już ktoś ? O czym jest ta gra? Czy to jest tylko ONLINE? Prosze powiedzcie coś o niej albo dajcie jakiś link do poczytania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka kozacka :D , Mamy Do Wyboru Story Mode , Online , Co-op

ponadto zdobywamy rózne bonusy , wszystko stoi na wysokim poziomie

Za tą cene naprawde Warto!!

ps. zagrałem dopiero 1 misje w Story , jak odpale konsole i troche pogram to dopisze coś jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam, że słabe multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to czekam z niecierpliwoscia na jakas mini recke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gierka kozacka :D , Mamy Do Wyboru Story Mode , Online , Co-op

ponadto zdobywamy rózne bonusy , wszystko stoi na wysokim poziomie

Za tą cene naprawde Warto!!

ps. zagrałem dopiero 1 misje w Story , jak odpale konsole i troche pogram to dopisze coś jeszcze :D

A ma trofea ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje bo jestem w pracy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile kosztuje bo jestem w pracy ?

29zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ma trofea ?

Każda gra ma po 2009, wyjątkami są gry z ps one do których trofeów nie zaimplementują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każda gra ma po 2009, wyjątkami są gry z ps one do których trofeów nie zaimplementują.

Pytałem się bo na googlach nic nie znalazłem jak szukałem jakiegoś info o trofeach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma 12 złotych trofeów, kolejny tytuł na miare Terminatora, który musi jakoś graczy przyciągnąć do siebie. Widocznie sam w sobie jest słabiutki.

Wyjątkami są gry z ps one do których trofeów nie zaimplementują........

.......bo im sie nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta gra ma 12 złotych trofeów, kolejny tytuł na miare Terminatora, który musi jakoś graczy przyciągnąć do siebie. Widocznie sam w sobie jest słabiutki.

.......bo im sie nie chce.

kto ci to powiedzial ze ma 12 złotych trophies ? huehue , jest tylko 1 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale gra nie jest dobra imo. Do Cell Factor np. to jej łoooo daleko. Owszem, można powiedzieć, że za 29 złotych to miazga. Ale w ogólnym rozrachunku odechciewa się grać po godzinie. Single? Żart. 4 (słownie - cztery) etapy, które trwają po 10 minut. Multi chaotyczne i bez pojęcia. Co-op? Patrz single. W dodatku to nie jest gra z fabułą, że gdzieś idziemy i coś robimy. Nie. Wpadamy na mapę i mamy wszystkich wyciąć w pień. Np. 150 ludzików. Skąd się biorą? Nie wiadomo :) Pojawiają się w zaciemnionych miejscach planszy i biegną w z góry ustalony kierunek. I nie jest to kierunek gdzie my stoimy hehe. Ot byle przed siebie. Plus jeden boss, w którego strzelamy magazynek i ginie. Wspomniałem już, że w grze jest infinitiv ammo?

Nie polecam. Chyba, że za 6 pln ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę do kolegi a on mówi że nie kupuje. Będę sam musiał wyłożyc kase żeby grać

Czuje że taniej mi wyjdzie kupić znowu PS3

Gry które się pojawiają są warte kupienia konsoli "sony"

(Dziwie sie ze to padło z moich ust :))

"kill" sam muszę sprawdzic taki juz jestem :)

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Killem - totalne rozczarowanie. Gra udaje nie wiadomo co a jest nieudolna zzynka z quaka. O wiele lepszy jest cellfactor, ktory quaka nie udaje - nim jest :D tryb story w punisherze to jakas kpina, tj wspomnial Kill. No ale za pare zl mozna sprawdzic.

ps. Kilu w ten weekend pogramy w cella :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja dostalem to czego oczekiwałem czyli FPP w szybkim tempie, tylko kurde gdyby nie te lagi... ale ogólnie wrażenia pozytywne.

Edit:

Zmieniam zdanie ten tytuł śmierdzi... tzn sama gra może być na takie luzne granie ale kurde, tworzyc gre która z założenia ma byc multiplayerowa i nie zadbać o to żeby nie było lagów to jakas porażka, już drugi dzien gram w tego punishera i kurde przez cały czas są lagi. Jednym słowem zawiodłem sie, ale tylko i wylacznie przez te lagi...

Edytowane przez kubeczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że tylko u mnie tak laguje :/ Gra kosztuje tylko 29zł, mimo to nie polecam, właśnie przez te lagi, chyba, że uporają się z tym problemem.

PS. W tym tygodniu wychodzi Battlefield 1943, więc lepiej oszczędzajcie kasę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślałem, że tylko u mnie tak laguje :/ Gra kosztuje tylko 29zł, mimo to nie polecam, właśnie przez te lagi, chyba, że uporają się z tym problemem.

PS. W tym tygodniu wychodzi Battlefield 1943, więc lepiej oszczędzajcie kasę ;)

Mi raz tak laguje ze nie moge wogole biegać , a raz moge normalnie wszystko robić ale tylko jak gram z Polakami... zeby pograc normalnie to bysmy chyba musieli zebrac 8 osob z forum i trzasnac jakas ustawke eh.. myslalem ze nie bedzie tego problemu ;( , najpierw sie modlilem zeby bylo duzo serwerow nie to jak teraz w cellfactorze ze prawie zadnej gry mi niechce znalezc.. Serwery są , ale co z tego ?:( nawet pograć nie mozemy żaluje ze wydalem kase na tą gre..

PS. Mam nadzieje ze dadzą jakiegos patcha..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda wywalonych 29PLnów na tą grę, mając taki sprzęt i grać w punisher to porażka. :whoops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko. Czy obecnie dużo osób gra przez online w tą grę? Czy to prawda, że każdej osobie laguje grającej w online? Bo chciałbym kupić tą gierkę, bo przypomina mi trochę quake 3, czyli taka napie******ka :tongue: Więc moje pytanie, czy przez neta idzie bezproblemowo pograć w tą gierkę? Jeżeli tak to chyba kupię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×