Skocz do zawartości
ONE

The Punisher: No Mercy

Rekomendowane odpowiedzi

Omijać te gre szerokim łukiem!! jeden z największych crapów na psn! Mikkala jesli kochasz queja to kupuj psychokinetic wars - cell factor. Będziesz zachwycony. Gra to kalka z quake'a a i poziom techniczny stoi na b. wysokim poziomie. Grywalność również.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sczerze to sama gierka w sobie jest fajna. Ponieważ wcześniej ją już kupiłem i testowałem to muszę przyznać, że zła nie jest. Sama grywalność stoi na dość dobrym poziomie, grafika też zła nie jest, ponieważ jest ostra, woda bardzo dobrze wygląda, modele broni. Jeżeli zaś chodzi o minusy to z pewnością spadające FPS, dziwne, że przy takiej produkcji czasami FPS spada do 20. Także dziwnie gra się "przycina", gdy np. obracam się, na lewo na prawo, to tak dziwnie się gra przycina, ale i tak to nie przeszkadza w graniu, bo idzie się do tego przyzwyczaić. A jeżeli zaś chodzi o lagi w multiplayer, to problem ten został rozwiązany. Nieraz grałem w multi nie będąc hostem i lagów żadnych nie miałem. Jeżeli miałbym już lagi to tylko dla tego, że jest kiepski host. No i niestety bardzo fajna gra, lecz mało osób gra w multi. Pamiętam, że z trzema najwyżej grałem w multi hehe.

hazardone napisał/a :

NIE polecam.Kupiłem dzisiaj i załuję!Szkoda kasy.Na serwerach żywej duszy:(

Hehe to dodaj mnie do znajomych to sobie możemy pograć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Kto pomoże w zdobyciu trophies - (Weapons Expert)? Pomogę również! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy ktos wie jak w multi gra sie we dwoch?Ustawiam mape czas itp. i gdy zapraszam znajomego do gry to go wyrzuca a jak on ustawia to mnie wyrzuca?Czy wie ktos co moze byc przyczyna?Pisze cos takiego Failed to join online game.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, że bardzo słabe multi, ale mam trophy 100%. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda, że bardzo słabe multi, ale mam trophy 100%.  :tongue:

Nic dziwnego. Musiałeś jakoś "odreagować" wydanie kasy na tę grę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos jak mozna zdobyc trofeum Swift Delivery(Kill 7 different enemy avatars in an 8-player Multiplayer match without being killed, where each of them is different than your avatar)??Czy we dwoch da sie je zdobyc??

Edytowane przez mbroberto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktos jak mozna zdobyc trofeum Swift Delivery(Kill 7 different enemy avatars in an 8-player Multiplayer match without being killed, where each of them is different than your avatar)??Czy we dwoch da sie je zdobyc??

Niestety, nie. Zabij 7 różnych przeciwników w trybie Multiplayer na ośmiu graczy bez stracenia życia, każdy musi mieć inne avatary niż ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest dział Trofea.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra na dobra kilka godzin potem niestety wieje nudą

Szkoda że nie ma możliwości ściągania dem gier wydawanych na PSN (oczywiście zdarzają się wyjątki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest demo na USA w PSN.

dzięki za info

no to będzie trzeba założyć wszędzie konta na wszystkich psn aby mieć pełen dostęp do różnego rodzaju dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomoze ktos zdobyc trofeum swift delivery??potrzeba 8 ludzi ja mam 4 to brakuje jeszcze 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedzesz mial ekipe to mnie dodaj PSNID: Nemo_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nas 7 brakuje jeszcze jednej osoby i robimy ustawke na to dziadoskie trofeum.

- bujaczes;

- Hanter90;

- xgoku0;

- Dentka;

- SnokDBC;

- MkkalasBossX666;

- Nemo_PL

Jak tylko bede mial jeszcze jedna osobe to wysylam info na ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×