Skocz do zawartości
PROT

hardcore

Rekomendowane odpowiedzi

Czy producenci tego nie dostrzegają

Czy naprawdę trudno zaimpletowac do gry 6 poziomow trudnosci?

Uncharted ''na easy'' byl dla mnie piekielnie trudny,do tego stopnia że planowalem nie konczyc gry

do tej pory jestem obrażony na Naughty Dog :beee:

ale Uncharted2 i tak kupię :yes: ..... i mam nadzieję że bedzie tam poziom very easy

a dla hardcorowców very ultra super hard :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dlatego PeCety są lepsze pod tym względem niż konsole. Wypowiadam się tylko o RPGach, gdyż w nie najwięcej gram.

Na pieca zawsze mogę ściągnąć fanowski mod, który ulepsza oraz utrudnia grę.

Na przykład Saga Baldur's Gate. Z modami to jest zupełnie inna gra. Już nie ma szarżowania na hordę wrogów z zaklęciami "błogosławieństwo" i "psalm" na drużynie.

Trzeba przyczekać, obłożyć się tonami magii zabezpieczającej, i rozpocząć atak od zmasowanego bombardowania wrogów czarami.

A na konsolach? Grałem w Mass Effect i na najwyższym poziomie trudności gra była prosta. Ginąłem tylko na początku, kiedy uczyłem się sterowania i jak raz zaszarżowałem na wrogów niezauważywszy że towarzysze leżą i kwiczą. Nawet na odblokowanym poziomie trudności z "gołą" pierwszopoziomową postacią, gra była prosta.

Osobiście, czekam teraz na Alpha Protocol i Dragon Age: Origins i zobaczę czy są tak samo proste jak Mass Effect czy może mile mnie zaskoczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
powiedziałbym co zrobić, aby Motorstorm stał się prostszy, ale nie zrobię Ci tej przyjemności SDRaid :no: :laugh:

Masakra... Miałem cię zacytować, ale pomyślałem, że i tak zrobisz swoje za kilka minut :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagraj w Trash Panic będziesz miał HC.

Ale ogólnie się zgadzam z tym co napisałeś :)

A propos Trash Panic, mozecie temat zalozyc? Do szalu mnie ta gra doprowadza juz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A propos Trash Panic, mozecie temat zalozyc? Do szalu mnie ta gra doprowadza juz...

Grałem w to. Przeszedłem kilka leveli, wykasowałem i zapomniałem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Demon Soul's ? Gra dla prawdziwych Hardkorów, nawet pisali o niej w PSX, sprobój sobie przejść, to zobaczymy lie Ci to zajmie...

Edytowane przez Skillz0r
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demons Soul's przeszedłem w 65 godzin. Ale sie przy tym dużo bawiłem, też w coop'a, więc faktyczny czas przejścia to jakies 40 godzin. 

Ale w temacie sie podpisuję. O wiele za łatwo ostatnio. 

PS. Właśnie zakupiłem z allegro SMT: Digital Devil Saga p1. O 2 części kumpel mówił, że jest bardziej hardkorowa od Lucifer's Call (Nocturne). To sobie pogram na urlopie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Powiedziałbym, że hardkorr w DS'ie polega cierpliwości i uwadze. Cierpliwości dla kamery jak jesteś zalockowany na wrogu,wyczekiwaniu na odpowiedni moment do ataku; uwadze gdy wrogów jest paru. Nieważne, jak ciężką masz zbroje na sobie, pierwszy leszcz z "ulicy" sprzeda Ci strzała który załączy Ci animację "Stun", a mrówka co właśnie przechodzi dobije Cie z półobrotu.

  Brak sejwa też robi swoje. Przechodzisz cały level, już 20 minutę bo UWAŻASZ(pw) i na krok od wajchy co opuszcza most zwodzony (skrót, pozwala ominąć te 20 minut drogi i iść od razu do bossa) zostajesz zaatakowany z ukrycia przez gościa który nawiedził Twoją grę 10 minut temu i sie zaczaił, używając przedmiotów praktycznie czyniących go niewidzialnym.

  Trzeci przykład: Idzie Ci nadzwyczajnie dobrze, masz tyle Expa że na 3 levele starczy, ale postanawiasz zabić jeszcze "tego łatwego gościa", bo ławty i dużo expa, potencjalnie jeszcze na jeden level, a wiadomo, co 4 to nie 3. W drodze do niego "niefortunnie" spadasz w przepaść, zepchnięty przez jakiegoś gościa, co o tarczy słyszał, że atakować nią trzeba. Ale to nic, bo masz szansę odzyskać swoje dusze, poprzez dojście tam, gdzie zginąłeś i dotknięcie swojej plamy krwi....ale w drodze tam spotykasz wyżej wspomnianego leszcza z obstawą w postaci mrówki, i bye-bye 4 levele. 

 Potem piwko, świeże powietrze, może jakiś film i można zaczynać od nowa :)

Mrówka rulez :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  Powiedziałbym, że hardkorr w DS'ie polega cierpliwości i uwadze. Cierpliwości dla kamery jak jesteś zalockowany na wrogu,wyczekiwaniu na odpowiedni moment do ataku; uwadze gdy wrogów jest paru. Nieważne, jak ciężką masz zbroje na sobie, pierwszy leszcz z "ulicy" sprzeda Ci strzała który załączy Ci animację "Stun", a mrówka co właśnie przechodzi dobije Cie z półobrotu.

  Brak sejwa też robi swoje. Przechodzisz cały level, już 20 minutę bo UWAŻASZ(pw) i na krok od wajchy co opuszcza most zwodzony (skrót, pozwala ominąć te 20 minut drogi i iść od razu do bossa) zostajesz zaatakowany z ukrycia przez gościa który nawiedził Twoją grę 10 minut temu i sie zaczaił, używając przedmiotów praktycznie czyniących go niewidzialnym.

  Trzeci przykład: Idzie Ci nadzwyczajnie dobrze, masz tyle Expa że na 3 levele starczy, ale postanawiasz zabić jeszcze "tego łatwego gościa", bo ławty i dużo expa, potencjalnie jeszcze na jeden level, a wiadomo, co 4 to nie 3. W drodze do niego "niefortunnie" spadasz w przepaść, zepchnięty przez jakiegoś gościa, co o tarczy słyszał, że atakować nią trzeba. Ale to nic, bo masz szansę odzyskać swoje dusze, poprzez dojście tam, gdzie zginąłeś i dotknięcie swojej plamy krwi....ale w drodze tam spotykasz wyżej wspomnianego leszcza z obstawą w postaci mrówki, i bye-bye 4 levele. 

 Potem piwko, świeże powietrze, może jakiś film i można zaczynać od nowa :)

Mrówka rulez :P

No ta ja bym się wkur***... Skoro przy KZ2 na Elite puszczałem wiążany to nie wiem co zrobię z konsolą podczas gry w DS :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×