Skocz do zawartości
Boost

Gazetka PS3

Rekomendowane odpowiedzi

No ja bylbym chetny jesli moza sie dolaczyc to z checia :)

Uwazam ze taka gazetka byla by bardzo pomocna innym osobom jak i rowniez nam z tego powodu iz kazdy od kazdego by czerpal jakas wiedze :]

Im wiecej bedziemy wiedziec tym lepiej.

Wiadomo ze w grupie razniej cos zrobic niz samemu no i napewno szybciej i sprawniej to bedzie szlo.

Jesli ktos podrzuci jakis chocby maly projekt jak mialaby wygladac gazetka z checia sie sprobuje do czegos przylozyc.

Moj numer GG: 6347250

No ja bylbym chetny!

jesli moza sie dolaczyc to z checia :)

Uwazam ze taka gazetka byla by bardzo pomocna innym osobom jak i rowniez nam z tego powodu, iz kazdy od kazdego czerpal by jakas wiedze :]

Im wiecej bedziemy wiedziec tym lepiej.

Wiadomo ze w grupie razniej cos zrobic niz samemu no i napewno szybciej, sprawniej to bedzie szlo.

Jesli ktos podrzuci jakis chocby maly projekt jak mialaby wygladac gazetka z checia sprobuje sie do czegos przylozyc.

Moj numer GG: 6347250 ( od godziny: 19:00 czynny )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam cie do ekipy na forum jako kto ? redaktor czy grafik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a na stronce to kto zrobil to glowne LOGO ?? Calkiem ladnie sie prezentuje a ocenic troche moge i ktos troszke pracy w to wlozyl!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie logo jest podstawowe

czekam az na innym forum (warez)  zrobia logo to zmienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Boost a masz juz jakis pomysl szaty graficznej jak by to mialo wygladac ??

Wstępny wygląd strony, a dokłądnie recenzji właśnie patentuje ;] Jak Boost zatwierdzi będzie można zobaczyć

Edytowane przez Bangog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry pomysł. mam nadzieję że się przyjmie magazyn/gazetka. Z chęcią bym pomóg ... tylko nie wiem w czym.... może nowinki techniczne/akcesoria. Jeżeli przydałbym się w ekipie to czekam na PW lub GG. 3mam kciuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż grafika poszukuejmy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze odnosniki nie sa tutaj mile widziane ale musze jakos pokazac kawalka owocu mojej pracy :)

Nie jest to nic wielkiego ale moze wystarczy.

Pracowalem bez myszki tylko na touchpadzie wiec nie jest to jeszcze dopracowane.

To jest ze tak powiem mniej wiecej jak ja bym to widzial ale wszystko zalezy od was.

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.

Okladka Gazetka

Moze dzieki temu szybciej ruszy gazetka :)

Edytowane przez osik110

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osik chcesz do ekipy potwierdz mi na magazynps3.ugu.pl na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja jestem chętny przy komputerze spędzam mało czasu ale ogóle mam czas na pisanie, także jeżeli potrzebujesz jescze kogoś to ja się zgłaszam dodam że pisałem kiedyś na stronie sportowej moje gg: 4511539

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osik z taką okładką mało będziecie mieli czytelników :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

playzin.pl !!!!! nowy adres

btw. jak skonczymy glosowanie w ekipie to podamy jak bedzie wygladac pierwsza strona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie podaje tutaj propozycje takze bo tam jest tylko zarejestrowanych 11 osob wiec troche malo !

Prosze o jakis komentarz co poprawic co zmienic albo wogole calosc wyrzucic :P

Pozdrawiam.

okladkanowa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czcionka, napisy i ramki są beznadziejne :/ Tzw. ramka InFamous nie pasuje kolorystycznie i spróbuj z grubością do 3px ;) Wydaje mi się że z 2px będzie lepiej. Widzę że na razie robisz takie napisy na poziomie początkującym. Na czym robisz ? Gimp czy Photoshop ?

Edytowane przez CritiCalz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Photoshopie w gimpie kiedys sie bawilem ale jakos latwiej mi sie pracuje z photoshopem moze dlatego ze ma wiecej dodatkow zainstalowanych :) i nie trzeba co chwila czegos dogrywac aby cos wogole zrobic :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to słabiutkie te napisy jak na Photoshopa. CS4 ? Poszukaj tutków na napisy w google.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Osik co ty tutaj wrzucasz gdyż okładka jest już wybierana i będzie wyglądała prawdopodobnie w ten sposób:

noweplayzin.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no oki nie wiedzialem ze jest wybrana z tamtego forum to malo co sie mozna dowiedziec chyba ze na gg pisaliscie.

a Photoshopa CS2 mam zainstalowanego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta druga okładka lepsza niż poprzednie propozycje, chociaż i tak nie przewiduję, aby powstały więcej niż jeden-dwa numery Waszego magazynu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta od EvilGucia świetna :) Napisy wypuklone, ładnie dobrane ramki i kolorystycznie pasuje do siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję CritiCalz :) hehe.

ta druga okładka lepsza niż poprzednie propozycje, chociaż i tak nie przewiduję, aby powstały więcej niż jeden-dwa numery Waszego magazynu...

TheMichal ja również nie wiem co z tego wszystkiego wyjdzie bo przed nami jeszcze daleka droga. Ja się zgłosiłem bo uznałem, że to nawet ciekawe no i chciałem, że tak powiem ''siedzieć'' w tym co lubię czyli gry, konsole gdyż po prostu sprawia mi to przyjemność :)

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×