Skocz do zawartości
ONE

Topatoi

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam grę i powiem, że nic specjalnego.

W sumie jest 7 leveli w story mode, przy czym pierwszy to taki dość krótki samouczek. Nasza postać porusza się dziwnym pojazdem zbierając paliwo, które powoli zmniejsza swoją ilość i jeżeli pojawi się nam magiczne 0 to możemy powtórzyć level od samiuśkiego początku. Są checkpointy żeby nie dostać szału gdy postać zahaczy o zbugowany sufit i spadnie w dół, albo zepchnie nas jakiś głupi stworek w "krążku". W grze zbiera się także gwiazdki tylko nie mam pojęcia po co - chyba dla trofeów. Po każdym levelu dostajemy jakąś moc i dzięki temu jest więcej kombinowania i tym samym poziom trudności wzrasta.

W późniejszych levelach zbieramy kryształy (dużo tego zbierania), nie zebrałem wszystkich w 3 czy tam 4 levelu bo poszukiwałem gwiazdek, ale i tak skończyło mi się paliwo i nie dokończyłem levela.

Trochę więcej (chyba 12) leveli jest w arcade mode. W tym trybie zbiera się "sześciany" i paliwo. Musimy zebrać wszystkie żeby...no właśnie nie wiem po co. Chyba znowu dla trofeów. Nic więcej o tej grze nie da się napisać. Gra,bo gra, ale nikt w nią nie gra.

Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączyłam grę - pierwsze wrażenie - fajna, jednak po przejściu kilku leveli mogę otwarcie powiedzieć, że nie przyciąga mnie. Taka... nijaka. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie miałem zakupić ale raczej tego nie zrobię. Lepiej chyba poczekam na inną dobrą platformówkę, których niestety jest bardzo mało na PS3. Mogli by jakieś Mario skrobnąć - Nintendo mogło by się podzielić :P Albo nowy Jack albo dobry stary Crash , Ape escape ;D marzy mi się... ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×