Skocz do zawartości
Arielooo

wasze łącza... TE KTÓRE SĄ PODPIETE POD PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pasikonik

190574265.png

ja mam tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sferia EVDO 2,4Mbit. Ale lata różnie, jednak nie schodzi jakoś strasznie. Przeważnie 1,8Mbit. rano, a wieczorkiem 1,2Mbit. do 800-600. No chyba że zasięg pada wtedy jest tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1Mb Neostrada + modem ADSL D-Linka + WiFi. Śmiga nieźle. W Motor Stormie nie było ani razu laga, fakt, że grałem online do tej pory tylko w to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość drv

DSL 1,5MB do tego router wifi D-link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1Mb Neostrada + modem ADSL D-Linka + WiFi. Śmiga nieźle. W Motor Stormie nie było ani razu laga, fakt, że grałem online do tej pory tylko w to

lagi w MS bardziej zależą od tego z kim grasz, bo jak rywal ma koszmarne łącze to wiadomo że będzie skakał po trasie u Ciebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze: żałosna to jest twoja odpowiedź... Proszę to jest bezpośredni link do strony speedtest http://www.speedtest.net/result/102731621.png i co nadal uważasz że obrazek jest edytowany?

Po drugie: Tak jak napisałem w domu posiadam łącze Chello 2Mbit, A ten pomiar który widać na obrazku to moje łącze w robocie przy którym spędzam większość czasu w ciągu dnia (dodałem go bo jeszcze wtedy nie było przypisu że mają być tylko i wyłącznie łącza pod które podpięte jest PS3).

Po trzecie są inne firmy na rynku niż chello, aster, tpsa czy netia, pracuje w firmie (nazwy nie podam bo zaraz będzie że kogoś reklamuje) która dostarcza internet i dysponujemy dużo większym łączem ale speedtest nie dał rady się rozpędzić...

A co do twojej teorii spiskowej że łącze chello 24 mbit osiąga na speedtescie tylko 4000 kb/s to najprawdopodobniej dlatego że serwer na którym robiony był pomiar ma tylko 4000 kb/s wolnej przepustowości...

Hm... dziwnie stałoby się gdybym nie dorzucił swoich refleksji To co wypisuje tu kolega jest faktycznie "realne" ale mam więcej zastrzeżeń, nić w downie jest cyferek heh. Po pierwsze... z załączonego obrazka jasno wynika, że kolega masz downoladu 42Mb/s (Megabit na sekundę) oraz uploadu 52Mb/s. Jeśli co do downloadu się zgodzę, to uploada jest totalną bzdurą. Może wiecie, a może i nie, najszybszym łączem działającym w Naszym pięknym kraju jest łącze 155Mb/s. Kilkanaście uczelni w Polsce połączone są ze sobą w olbrzymi klaster (projekt clusterix) tworząc jeden z najszybszych superkomputerów w całej Europie. Koordynatorem i szefem całego projektu jest Częstochowska Politechnika, na której to wydziale, miałem zaszczyt hehe studiować Powyższa super sieć jest podłączona na najszybszego łącza, jak już pisałem, 155 Megabit na sekundę. Szybszych cudów w tym kraju nie ma. Oczywiste jest, że jeśli mamy duża firmę i zapragniemy mieć ultra szybkie łącze, niedostępne dla przeciętnego śmiertelnika, to po wysypaniu odpowiednich dolców, idących w tysiące, takie łącze dostaniemy. Dlatego te marne 42Mb/s to żadna rewolucja, ale już upload to bzdura, jakich mało. Nikt, powtarzam nikt, żadna firma w Polsce nie dostanie takie upa, nawet jakby sam Bill Gates miał takie życzenie, ponieważ, nie pozwala na to Nasza krajowa infrastruktura. Zresztą kto daje więcej upa od downa? Po sieci wewnątrz takie cyferki to normalne, ale już na zewnątrz nie! Bankowo coś tu nie gra... to chyba tyle, nie rzucajcie się tak z tym obrazkiem, bo download jest jak najbardziej rzeczywisty, zastrzeżenia tylko do upa, który jest fantazyjny Poniżej moje łącze. Virgin Media 20Mb/s download i 5Mb/s upload, Londyn. Co prawda te 5Mb/s jest niedostępna dla potencjalnego klienta, ale przez "znajomości" dało mi się tyle wytargać od gościa opłata to skromniutkie 19.99F brak limitów, zero stresu, chodzi jak marzenie

Update x01: chciałem zamieścić obrazek, ale forum mi mówi, że mam 100% zajętego miejsca załącznikami. Albo ja źle widzę, albo tam piszę, zajęte miejsce 1.19MB z 500K, czyli mam ponad 2x więcej fotek, niż powinienem mieć lol o_O

Update x02:

[a href=http://www.speedtest.net" target="_blank]

Następny, który nie opanował podstawowych skrótów w adobe... jak można mieć 3x więcej upa, niż down lol2 o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Krakowiak

Ja mam Chello Light (1,5Mb) , router TP-Link TL-R402M (50 złotych) i nie narzekam do tej pory... Dzisiaj sprawdze jak chodzi CoD4 na tym co podalem...

Ps. Chodzi pieknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neo 6MB, tylko jestem troche oddalony od centrali i nie jest wykorzystany max łącza, ale dużo nie idzie na marne

203173196.png

Tylko ten ping O____o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły masz ping Takich to do Australii nie mam. No i stosunek D/U...żałosne co w tym Neo wyprawiają. Na zachodzie jest to stosunek 3:1 minimum a u nas ? Szkoda słów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niezły masz ping Takich to do Australii nie mam. No i stosunek D/U...żałosne co w tym Neo wyprawiają. Na zachodzie jest to stosunek 3:1 minimum a u nas ? Szkoda słów...

Fakt up jest cienki jak zaliczka, ale na zachodzi (prócz przodującej Szwecji w Europie) nie jest, aż tak różowo... Stosunek 3:1 może i występuję, ale za grubą kasę. Łącza średnio w UK posiadają około 10Mb/s i max 1Mb/s up. Za lepsze cuda, musisz płacić więcej i to jest raczej standardem, prócz USA i Japan, bo w Europie ogólnie nie ma lepiej niż w PL. Internet w Polsce przechodzi ogromna przemianę i można mieć już bardzo szybkie łącze za grosze, o czym kiedyś było w ogóle nie do pomyślenia, patrząc na kraje zachodu. Coś jednak się w tym kraju zmienia na + Dodatkowo powiem tylko tyle, że na ~20 operatorów w UK przynajmniej 2/3 lubi są wrzucić limity na download o_O i tak średnio przy łączu 8-10Mb/s dostajemy 40GB limitu, co w moim odczuciu jest porażką na całej linii. Były czasy co tyle to ściągałem w ciągu 1-2 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chello Holenderskie ma w jednej opcji 3mb/1mb. A u nas do niedawna było 5mb/512kb. A co do transferów to mnie nigdy nie przeszkadzały - tylko się wkurzałem jak znieśli limity bo przeciążyli łącza i ping wieczorem skakał do kilkuset ms a transfery spadły kilkanaście razy. Teraz dema na PSS ściągam to trochę więcej wykorzystuję, ale nigdy 50GB nie osiągnąłem...nawet nie zbliżyłem się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chello Holenderskie ma w jednej opcji 3mb/1mb. A u nas do niedawna było 5mb/512kb. A co do transferów to mnie nigdy nie przeszkadzały - tylko się wkurzałem jak znieśli limity bo przeciążyli łącza i ping wieczorem skakał do kilkuset ms a transfery spadły kilkanaście razy. Teraz dema na PSS ściągam to trochę więcej wykorzystuję, ale nigdy 50GB nie osiągnąłem...nawet nie zbliżyłem się...

Szybkie łącze z limitami to największa głupotą jak mogli wymyślić... Jestem za całkowitym zniesieniem limitów, a jeśli komuś to przeszkadza, że akurat to powodują spadki, no to cóż? porażka... Wyobraź sobie, że są ludzie którzy nie tylko ściągają rapidem po 20 filmów dziennie (jak ja kiedyś haha) ale korzystają również z innych dobrodziejstw internetu, rozmowy, voip, stream, telewizja cyfrowa, wymieniać można dużo. Czasami nagrywam obrazy kamerą HD i wysyłam rodzince w Polsce wyobrażasz sobie co by było gdybym miał limit 40GB miesięcznie, nie mówiąc o całym potencjale internetu. Wolę mieć wolne łącze bez limitów, niż liczyć ze łzami w oczach każdy ściągnięty i wysłany pakiet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wolę mieć wolne łącze bez limitów, niż liczyć ze łzami w oczach każdy ściągnięty i wysłany pakiet

to co było przez kilka miesięcy to prawdziwy koszmar - nie można wejść na żaden serwer bo ping za wysoki, ściąganie plików zamiast 600kbps to 30kbps...ale teraz jest już ok i limitów nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie( na wakacje ZNACZNIE przyspieszam) DowN only 1Mb per sekundę... UPload około 800KBPS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość magik
Virgin Media 20Mb/s download i 5Mb/s upload, Londyn. Co prawda te 5Mb/s jest niedostępna dla potencjalnego klienta, ale przez "znajomości" dało mi się tyle wytargać od gościa

Jak ci sie udało wywalczyc 5 Mb/s na up? Ja walcze z Virgin'em juz 5 miesiecy o 2 Mb/s bez skutku.

A przydało by sie do Warhawk'a. Marzy mi sie serverek na 32 graczy

Łącze 20Mb/s DL i 1 Mb UP Virgin Media Hartlepool UK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A przydało by sie do Warhawk'a. Marzy mi sie serverek na 32 graczy

Virgin Ci nie pomoze (nie slyszalem o laczach za normalna cene z Uploadem ok 5 mbita - chyba ze bedzie Cie stac na wiecej niz 100F funtow na miesiac)

Najrozsadniejsza opcja jest to: https://www.bethere.co.uk/broadbandoffice.do daja maksymalnie 2.5 mbita up, ale to wylacznie w sytuacji gdy mieszkasz blisko (mniej niz 700metrow) glownego rozgaleznika BT - mozesz sprawdzic tutaj co i jak: http://www.top10-broadband.co.uk/ w srodkowe (rozowe) pole, wpisz swoj kod pocztowy i nr telefonu - po chwili otrzymasz wyniki ile maks wytrzyma twoja linia, oraz oferty wszystkich providerow w UK.

pozdarawiam

P.S.

Dla Warhawka i innych gier, ktore obsluguja wiecej niz 32 graczy jest potrzegne okolo 3 mbit minimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Neo 1mb...

Na szczescie nie gram duzo online i mi spokojnie starcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neo 0,5 mega 15 kb max uploadu i uwaga płace .... 140 zł .Oto oferta tepsy na czas nieokreślony .. pozdrawiam i uwaga nie mam lagów

nie cche brac umowy bo sie zaraz przenosze ogólnie nie polecam xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×