Skocz do zawartości
PROT

Salony Gier

Rekomendowane odpowiedzi

Cennik podałem wczesniej a o sprzedaży gier nic nie słyszałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra opcja takie salony... mozna przetestowac gierke przed jej kupnem (o ile maja ja w salonie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiec udostępnianie gier i konsol jest nielegalne nie ma nigdzie jasno powiedziane jak to obejść by udostępniać gry i konsole do przetestowania, organizowania turniejów itp. Wiele salonów to robi, jak? Ma ktoś jakieś konkrety ja pisałem do sony Entertainment Polska i otrzymałem informację:

"Witam serdecznie,

Nie ma mozliwosci odplatnego udostepniania naszego sprzetu.

Jest to niezgodne z prawem.

Wykorzystywanie sprzetu PlayStation w celach zarobkowych jest zabronione."

Jak to obejść i czy w ogóle ktoś to sprawdza. Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiec udostępnianie gier i konsol jest nielegalne nie ma nigdzie jasno powiedziane jak to obejść by udostępniać gry i konsole do przetestowania, organizowania turniejów itp. Wiele salonów to robi, jak? Ma ktoś jakieś konkrety ja pisałem do sony Entertainment Polska i otrzymałem informację:

"Witam serdecznie,

Nie ma mozliwosci odplatnego udostepniania naszego sprzetu.

Jest to niezgodne z prawem.

Wykorzystywanie sprzetu PlayStation w celach zarobkowych jest zabronione."

Jak to obejść i czy w ogóle ktoś to sprawdza. Będę wdzięczny za pomoc.

Turnieje przynajmniej oficjalnie nie są organizowane w celach zarobkowych.

Czy ktoś sprawdza nie wiadomo, natomiast wiadomo, że jest to nielegalne i jeżeli ktoś będzie miał ochotę się przyczepić to to pewni zrobi. W Lublinie też jest tego typu salon gier z ps3 właśnie.

A tak na marginesie to nie spodziewaj się, że ktoś na tacy poda Ci gotowe rozwiązanie jak obejść konkretny przepis...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym otworzyć taki komis gier - klient miałby możliwość kupna gry używanej (na czarnulkę albo xklocka) albo wymiany z dopłatą. Na miejscu miałbym 2 konsole (X360 i PS3) i klient przed zakupem mógłby przetestować sobie grę.

Konsole bym kupił albo używane albo nowe ale jak najtańsze powiedzmy z 2,1k za same konsole. Do tego LCD 32" jakiegoś samsunga za 1,2k, kanapa za 1k, gry na start za 1,5-2k. Łącznie ok.7k na start (albo 8k z powiedzmy kosztami wynajęcia lokalu i założenia netu (w miejscu w którym chciałbym to zrobić jest zasięg netii 20mb za 60zł/m).

Od siebie mógłbym dać z 2,5k a co do reszty to są dwie możliwości - albo wziąść pożyczkę albo złożyć wniosek do urzędu pracy o dofiansowanie z unii (jest jakieś dofinansowanie dla ludzi chcących otworzyć własny interes, niby bez różnicy jaka branża)...

Tylko nie wiem czy w moim piętnastotysiecznym mieście (Rawicz, Wlkp.) by sie taki interes przyjął...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiec udostępnianie gier i konsol jest nielegalne nie ma nigdzie jasno powiedziane jak to obejść by udostępniać gry i konsole do przetestowania, organizowania turniejów itp. Wiele salonów to robi, jak? Ma ktoś jakieś konkrety ja pisałem do sony Entertainment Polska i otrzymałem informację:

"Witam serdecznie,

Nie ma mozliwosci odplatnego udostepniania naszego sprzetu.

Jest to niezgodne z prawem.

Wykorzystywanie sprzetu PlayStation w celach zarobkowych jest zabronione."

Jak to obejść i czy w ogóle ktoś to sprawdza. Będę wdzięczny za pomoc.

Zawsze możesz "excluzywny salon dla vipów" czy cokolwiek innego, gdzie oficjalnie nie bedzie się płacić za granie, ale za wejscie do lokalu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×