Skocz do zawartości
pawlos26

Jak staliscie sie posiadaczami PS3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Apollyon jestem pod wrażeniem twojej historii <tak>

Moja przygoda z PS3 zaczęła się pewnego pięknego sobotniego poranka. Wstałem rano, jako że byłem szczęśliwym posiadaczem trisiksti :D odpalam, łącze z internetem i co??? czekał na mnie BAN! Oczywiście ban nie był za darmo i dostałem niezłą nauczkę. Ale jak mówi przysłowie nie ma tego złego ... a musiałem się jakoś na Bilu odgryść >:( jeszcze wieczorem wycieczka do sklepu ... i szedłem po parkingu z tym pudłem z 8 letnim synem - też maniakiem i obaj szczęśliwi jak małe dzieci - ach to było uczucie :-[

Cała ta sytuacja z X-em to był tylko powód żeby wkońcu kupić trójeczkę, którą się naprawdę długo interesowałem. Pozdro600 dla wszystkich grających - na czymkolwiek gdziekolwiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako rod meski skazani jestesmy na wieczne dziecinstwo...Moja "podstawowa" zabawka, moj rumak - CBR XX 1100 SUPER BLACKBIRD zostal w zeszlym roku skasowany...Rok po bardzo powaznym wypaku motocyklowym to za malo, zeby kupowac kolejnego...Trzeba bylo wiec znalezc jakis substytut...Plejakowi przygladalem sie juz od dawna i od dawna tez wku...lo mnie ciagle upgradowanie kompa, zeby moc pograc w nowe tytuly...Wszystko to razem wziete ( oraz kilka innych powodow, dla ktorych nie bede sie rozdrabnial) sprawilo, ze pewnego pieknego dnia podreptalem do centum Sony i dokonalem czynnosci zakupowych tv 40 " w zestawie z PS3...

Poki co mam trudnosci w opanowaniu jakze skomplikowanej obslugi pada...Od blaszaka pewnie i tak sie nie odwroce calkowicie - gry konsolowe sa specyficzne - sa po prostu konsolowe i pewnych tytulow nigdy na Plejaka nie uswiadcze...Ale do RTS-ow nie trzeba co chwila wymieniac klockow w kompie.

zdrowia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to był czysty spontan. Czekałem aż Sonka trochę sie rozkręci i zaleję rynek. I tak 11 Października czyli całkiem niedawno chodziłem sobie po necie i natknołem się na info. że sony puszcza na rynek nową 40 gb Ps3 a 60 gb będą słabo dostępne i przeraziłem się tym, bo w końcu  40 to nie 60, 1 pad to nie 2, a i na dodatek nie było by już 2 gier gratis. Tak więc stwierdziłem że w naj blirzszym czasię zakupię Ps3. I tego samego dnia byłem w Media Markcie na Krakowsiej, patrze a tam już tylko 2 Ps3 na wystawie i na dodatek promocja z 2399zł na 1999zł niewiele myśląc kupiłem ją. Parę dni temu  byłem w MediaM. patrze a tu niema już ani jednej 60gb tylko goła 40gb z cena 1599zł. Więc uważam że nabyłem Ps3 w bardzo dobrej cenie, bo różnica cenowa to zaledwie 400 zł a Sony o niebo lepiej wyposarzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mialem w planach kupno PS3 bo jestem zapalonym graczem :-D~ kupiłem ja w MM w Zabrzu 17 Czerwca za 2349zł do tego odrazu SAMSUNGA HDTV 26 cali za 2599zł jak sie nie myle =] ale nie miałem juz kasy na gre na PS3 dlatego kupilem gre na PS2 The Getway:Black Monday za którą wybuliłem 50zł ale nie dzialała mi na FW 1.51 <nie> dopiero po niecalym miechu kupiłem NFS:CARBON :D no i do teraz posiadam 7 gier które widnieją na dole  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość pokrętna historia :)

Wprawdzie byłem szalonym maniakiem PSX i PS2 swego czasu, ale spośród konsol tej generacji byłem zdecydowany na zakup X360. Więcej gier, najlepsze gry obecnie na rynku, nowa jakość gier, czterech moich znajomych zakupiło tą kosnolę i miałbym blisko do "wypożyczalni". Co z tego, skoro cała czwórka zaliczyła pad kosnoli, do tego okropny okazał się napęd DVD (bardzo głośny). Postanowiłęm więc zakupic PS3, gdyż awaryjność i hałas mnie odstraszyły. dodatkowym atutem było wyjscie HDMI oraz napęd Blu-Ray :)

Kupiłem zestaw z 2 padami i 2 grami w sklepie nie dla idiotów. Dodatkowo wziąłem GT4. Gdy podłaczyłem do TV 28 cali SD przez chinch, to okazało się, że tracę połowę zabawy. Na drugi dzień szybko przez internet zakupiłem TV LCD HD 46" i dopiero wtedy zacząłem cieszyć się grami :)

Kolejne zakupy do klawiatura, myszka i head set bezprzewodowy. Obecnie testuję ten sprzet. Niebawem pewnie kupię jeszcze kierownicę Logitecha, a jak się pojawi GHIII to natychmiast gitarę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podjechałem pod Empik, po wcześniejszym zatelefonowaniu, wbijam i od razu do kasy - Playstation 3 Starter Pack poproszę . No to szybka akcja, sprzedawca przynosi, a tam jego znajomy albo jakiś nieoficjalny pracownik rozpoczyna atak na PS3 (, jak się okazało fan Iksa). Argumnetował wielorako, ale ja nie poddałem się ,,wrogiej propagandzie'' i za 10 minut wyszedłem z pięknie prezentującym się pudłem. Co ciekawe przy zakupie PS 2, tak samo

sprzedawca, co prawda inny i pare lat wcześniej przekonywał mnie do X-boxa jedynki wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 miałem mieć dopiero na święta. Sony sprawiło mi prezent wcześniej i dzięki obniżce 10 października konsola wylądowała u mnie wcześniej. Równo 10.10.2007r. dzwonię do Centrum Sony Quadro w Poznaniu i się pytam o Starter Packa - "Tak, są w cenie 1999zł". Kolejny telefon do wujka z Poznania i godzinę później stałem się "właścicielem" PS3, bo w łapy dostałem go dopiero 2 dni później, jak do Poznania pojechałem na urodziny kuzyna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem kupić dawno temu ps2 (cena wtedy była 2299zł :] ) młodszy byłem to kasy nie starczyło. To pomyślałem że wreszcie będę mógł zrealizować swoje marzenie :D A że robiłem już od roku to najpierw ps3 w czerwcu chyba dwa tygodnie po premierze a potem dwa miechy później tv z fullem i życie nabrało smaku :) Co ciekawe nie kupuje gier jak na razie na ps3 od groma. Gram w Klasyki których nigdy nie przeszedłem :) MGS, Resident, finale (część grałem na kompie) itd. i caaaały czas czekam niecierpliwie na FFXIII 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 Września poszedłem do MM w celu zakupienia TV, zobaczyłem konsole no i się zacząłem zastanawiać czy TV czy konsole, bo niestety nie miałem tyle kasy żeby sprawić sobie to i to na raz, był też X360 nad którym też się zastanawiałem, ale tylko na niego spojrzałem i powiedziałem NIE  biorę PS3, no i zamiast TV kupiłem Soniaka. Męczyłem się miesiąc na zwykłym TV, ale na szczęście za równy miesiąc sprawiłem sobie TV :) no i jest gites  :D acha i wszystko na raty.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem dostać notebooka ale brat zadecydował że notebooka dostane kiedy indziej a na razie ps3 i tak to było, poszliśmy do Empiku i kupiliśmy czarnulkę, motorstorm, def jam:icon i kabel hdmi, a po pada poleciałem do MM bo w empiku nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hehe, to ja mam totalnie zryte all... Jakieś pół roku temu kupiłem PSP i miałem już 7 gier, a miech temu X0 i uzbierało się na to 5 gierek. Oczywiście Core, więc musiałem dokupić kartę pamięci (do PSPka też), jeszcze przejściówkę VGA do monitora, tak że dało się całkiem nieźle pograć ;). Ogólnie wyszło mnie to na około 3800 zeto i to wszystko zamieniłem na giełdzie za nowiutkie PS3 40 GB + F1: CE. Wiem, że cholernie dużo straciłem, ale opłacało się, bo PS3 rządzi :)!! Na razie tivik CTR, ale wkrótce zamiana na monitor plazmowy, jakieś 19 cali, albo telewizorek LCD HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem szczęśliwym posiadaczem ryczącej maszyny Microsoftu, niestety pewnego dnia pokazał sie "ring off death" i nerwy mi puściły, sprzedałem to badziewie i zakupiłem czarnulkę. Tak to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechałam na początku maja  do MM i kupiłam razem z telewizorem samsunga , i 2 grami , resistanse i VF5.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zbierałem fundusze na PS3 przez 1,5 roku (docelowo chciałem mieć te 2400zł), i kiedy miałem już 1850zł, zobaczyłem w necie, że w Electro Worldzie starter packi po 2000zł są, po poprosiłem starszych o te 150zł i na następny dzień już pocinałem w Motorstorma. :D cztery dni później mój ojciec powiedział że fajny sprzęt i 32" CRT to dla niego za mało i wrócił do domu z 46" FullHD LCDkiem :D i w ten sposób stałem się najszczęśliwszym graczem pod słońcem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem z psx ps2 ps3 od samego poczatku i nawet jak bedzie ps4 to kupie nawet jesli bedzie kosztowac 10 tys to uzbieram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość cameele

Byl to wiczor jakies 2 niecale tygodnie temu poszedlem do sklepu i poprosilem pana o start packa z fif'a 08 i uncharted oraz 2 6'axisy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary chcial mi PS3 kupic pod choinke... Zamowilem we wrzesniu na PSXextreme i jak przyszlo powiedzialem zeby zaplacil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja swoje PS3 dostałem pod choinkę Kurcze ale wypas 576i rządzi Lol :D

SONY ROX !!!

Wesołych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak przedmówca znalazłem pod choineczką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

wyjechalem do Anglii na wakacji....zakupilem sobie konsole,telewizorek i sprzet grajacy

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

ja byłem na wakacjach w Irlandii u taty poszliśmy do game shopu i sie spytał mnie co mi sie stad podoba to ja ze ps3 jest fajne ten wziął czarnulkę 60 gb, kazał mi wybrać 3 gry i kupił ;dd tak stałem sie posiadaczem. ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ontario

Pracowalem w wakacje w Londynie...

Juz od maja wiedzialem ze kupie sobie ps3... mialem zaplanowynay wylot zarobkowy wiec stwierdzilem ze jak mam wrocic w polowie wrzesnia to zaraz beda swieta i na jakas promocje sie zalapie...

Dlugo wytrzymalem ale do swiat nie dalo rady, kupilem 40GB na poczatku grudnia z takim cisnieniem ze nie patrzylem juz na oszczedzenie paru zl zamawiajac np z allegro tylko udalem sie do empiku i o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stalem sie tak posiadaczem że pojechałem do niemczech z rodzicami już pod koniec jak wracaliśmy do domciu pomyślałem aby wpaśc do MM i własnie tam była super promocja więc kupiłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na swieta 2007 zlozylem sie z bratem i kupilismy za 1790zl z motorstormem , warhawkiem i 2 padami w media markt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po swoje (kolegi) PS3 byłem w WIZARD'zie (USA->N.Y.->Brooklyn->GreeinPoint->WIZARDNY) w lipcu około 5 PM i kolega dał 550$ z TAXem i dodatkowym 6Axis'em. Po tygodniu w którym konsola leżała u mnie w domu kupiłem ją od kolegi za 220$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×