Skocz do zawartości
adrianek274

Wasz stosunek do gier.

Rekomendowane odpowiedzi

Pomyślałem że fajnie byłoby poznać Wasze opinie co do gier, a konkretnie do ich kolekcjonowania.

No właśnie, zbieracie, kolekcjonujecie gry ?

Ja osobiście przy obecnej cenie gier na PS3 raczej kupuję, a potem sprzedaje, no chyba że jest to jakiś wybitny tytuł z multi :)

A Wy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm.. stosunek ?

Nie wiem o co chodzi hmm...

Jeśli chodzi o mnie to :

100% gry = sprzedaje

Chyba że tak jak piszesz dobre multi zostaje na półce.

Edytowane przez ultimatume

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było już kiedyś takiego tematu ? Never mind... Ja gry kolekcjonuję. Choćby nie wiem jak wielkim crapem była jakaś pozycja to i tak zostanie u mnie na półce. To samo tyczy się gier w których zrobię platynę...

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było już kiedyś takiego tematu ?

Był i nie skończyło się to za dobrze :P Zobaczymy teraz.

On topic:

Gra mi się nie podoba -wyprz.

Gra skończona -wyprz.

Gra mi się podoba -robię platynę i... -wyprz.

Gra multi gram do znudzenia i... wyprz.

Po co to trzymać na półce? Tylko się kurzy i traci na wartości. No chyba, że jest to klasyk klasyków, tak zwany ponadczasowy, ultra wymiodzony tytuł, który zrewolucjonizował gry video, lub wstrząsnął firmamentem tego rynku. Jak do tej pory znam 2 takie tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie to kiedys myslalem ze bede trzymal kazda gre ... bo fajnie czasami wrocic do jakiegos tytulu i tak nazbieralem 20 gier ... no i po 6 miesiacach wymienilem te gry na 3 nowosci... kolekcjonowanie wedlug mnie jest bez sensu a jezeli ktos jest zawziety to zawsze mozna sprzedac gre i poczekac az wartosc spadnie i kupic gre za grosze do kolekcji :) Jesli chodzi o multi to mnie nie kreci wole dobry single jak np Bioshock lub Riddick poto mam konsole :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Jak do tej pory znam 2 takie tytuły.

Jakie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie?

Obstawiam że chodzi o LBP i Uncharted ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie?

Tomb Raider i Quake 3.

Te dwie gry i ich silniki ustawiły gry wideo na wiele lat do przodu. Stworzyły nowe rodzaje rozgrywki i rozwinęły online gaming. Tak w skrócie. To są gry przełomowe, prekursorskie. I zawsze warto będzie do nich wrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez wyprzedaje, chyba, ze cos jest naprawde fantastyczne, tak jak LBP (czy prawdopodobnie Eye of Judgment - nieco zaponiana gra, co mnie dziwi, bo jest super pod kazdym wzgledem).

Gry kolekcjonowalem na ps2, bo wtedy to jeszcze zylem z portfela mamy. Gry kolekcjonowalem na pc, bo tutaj schodza z wartosci w okamgnieniu, i sie okazuje, ze nowa po miesiacu jest warta 15pln, wiec sprzedawac sie juz za bardzo nie oplaca.

Edytowane przez arqueek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez uwazam, ze nie ma sensu kolekcjonowac gier, znaczki, monety mozna, ale gry... a co do LBP to nie rozumiem na czym polega ta jej fantastycznosc, pogralem kilka godzin i stwierdzilem ze lipton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jesli chodzi o kolekcje to jest w tym to cos jak patrzysz na stojak wielkosci 1,5m i jest zapchany grami do ps3 zapiera dech w piersiach :P :pardon:

Mi osobiscie LBP nie przypadlo do gustu .. fajna gra ale brak tego czegos jak dla mnie .... kwestia gustu a o gustach wychowani ludzie nie dysktuja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z uwagi na ceny gier nie mam za bardzo środków na kolekcjonowanie, ale zostawiam gry których jestem fanem, lub jestem pewny, że kiedyś do nich wrócę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak wyżej też nie posiadam zbytniej ilości środków możliwych do zakupów gier, więc gry jak przejdę i wyeksploatuję (platyna) to sprzedaję i kupuję inne tytuły. A gry z PSS też kupuję poprzez zrzutki graczy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zrzutek graczy , z tego co czytałem to można utworzyć na PS3 tylko 16 kont PSS ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle czytales, albo ja Cie zle zrozumialem. Naraz mozna miec 16 kont, ale na PS3. Chodzi o te, na ktore sie "wchodzi" przy wlaczaniu konsoli. Mozna je dowolnie usuwac. Mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle czytales, albo ja Cie zle zrozumialem. Naraz mozna miec 16 kont, ale na PS3. Chodzi o te, na ktore sie "wchodzi" przy wlaczaniu konsoli. Mozna je dowolnie usuwac. Mam nadzieje, ze wiesz o co mi chodzi.

O to mi właśnie chodzi , ale jak usuniesz konto z którego zasysałeś grę to już jej nie odpalisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi właśnie chodzi , ale jak usuniesz konto z którego zasysałeś grę to już jej nie odpalisz?

Nie odpalisz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odpalisz :(

Chyba sobie jaja robicie... Ja mam wiele gier z tak zwanej wymiany i po transakcji usuwam profile. Gry śmigają jak trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kolekcjonuje gry. Na BD mam kolo 40 gier (+ ze 20 z PSN). Sprzedalem tylko jedna - Assasin's Creed, bo mnie zanudzila. Kolekcji nie mam zamiaru sprzedawac i wszystkie leza sobie na polce, wygladaja pieknie i na kazdym robia wrazenie :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sobie jaja robicie... Ja mam wiele gier z tak zwanej wymiany i po transakcji usuwam profile. Gry śmigają jak trzeba...

Niemozliwe, bo nie dzialaja. Sam z ciekawosci sobie usunalem konto i mi Magic Ball nie chce dzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemozliwe, bo nie dzialaja. Sam z ciekawosci sobie usunalem konto i mi Magic Ball nie chce dzialac.

Racja mi tez gra nie działa. Odpalam grę i pisze jakiś nr i coś tam "copyright".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gry kolekcjonuje :) Jeśli bym się skupił to chyba nawet bym je ustawił w kolejności zakupu :D Ależ jestem sentymentalny.. :wub:

Nie sprzedaje, bo nie chce mi się z tym pieprzyć :) Kupuje tylko dobre tytuły, a nawet jeśli trafi się jakiś szit, który pół roku odpoczywa na półce to i tak prędzej czy później na jakiejś małej bibce ktoś włoży płytę do konsoli :)

btw. Panowie to nie temat odnośnie ilości kont i tego co się dzieje po ich usunięciu :)

Edytowane przez patyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolekcjonuje, jakiś sentytment czuje. Teraz to nawet do łba mi przyszło kupić halo 3 legendary edition. Jednakże zależy to też od qmpli. Dwaj mają X'a, więc cały czas coś idzie w ruch, nawet 2 gry sprzedałem (ME i GoW, no cóż po dobrych cenach...dla mnie). Na PS3 za to już 10 gier się zebrało, a o wymianie czy sprzedaży nawet nie myślę. Do tego jak wychodzi "lepsza wersja" to biore lepszą. Niestety tylko dwie, bo KZ2 i inFAMOUS, no ale cóż, widać że tylko exclusivy ostatnio dostają limitki/specjale.

A tutaj moja mała kolekcja:

http://farm4.static.flickr.com/3531/3758472074_c52d63ec0e.jpg?v=0 (+jedna gra na x'a, której tutaj nie ma ;x) (i jeszcze SFIV, który wyszedł z kadru, bioshock przysłonił)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja gierki sprzedaję/wymieniam. Oczywiscie mam zestawik gier, których nie sprzedam nawet jesli stoją na półce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×