Skocz do zawartości
FireMan

Problem z padem.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj , ok godziny 15.30 włączyłem vcs (a jak to bywa z grami z ps2 zawsze trzeba wcisnąć ps3 button).

Wyskoczył czarny ekran i...brak reakcji (jak wcisnąłem ps button).

Pad nie reagował , łaczył sie i nic.

Konsola oddawała płyte , ale nie chciała się wyłączyć (musiałem ją wyłączyć przyciskiem z tyłu).

Po ponownym uruchomieniu(za pomocą przycisku z przodu,  padem się nie da) , pad nie chce sie połączyc miga , miga ... i nic.

Pilot działa bez problemu , a z padem problem.

Od kiedy dostałem konsole z reklamacji , po kilku minutach (jest przykryta) bardzo głośno chodzi (3 bieg) , a po 10 minutach grania już działa jak suszarka (4 bieg) i bardzo żadko spada na niższe biegi (z 4 na np 3).

Pomóżcie mi z tym padem  <beczy> :X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pada sprobuj go podłączyć przez kabel USB i wtedy sie z nim połączyć. Miałem podobny problem z padem i to zadziałało. A co do reszty to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak podłaczyłam do kabla to działa , a jak odłączam , to się nie może połączyć.

Spróbuje załatwić sobie drugi pad i sprawdze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość alcapone_pl

Cze. Też tak mialem, to jest spowodowane tym ze pad sie rozładował porządnie, podładuj z pol godziny, godzine i powinno byc OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Psychol

Mi tez pare x Pad nie chcial wlaczyc Playa ;) w wiekszosci sie okazalo ze byl wczesniej wlaczony linux ;) wiec teraz zawsze daje restart w linie i wylaczam konsone z GameOsa ;) a jak mrygaja ci diody to wsadz kabel poczekaj az przestana mrygac i nacisnij PS a jak odlaczysz kabel i beda znowu migac to podlacz go z powrotem i wylacz konsole :) i juz bedzie ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×