Skocz do zawartości
Ps3_player

Fifa 09 Ustawka 10vs10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy jest ktoś chętny na ustawke jeszcze 10 vs10 ? pare osób znajde z innego klubu także potrzebuje z 5-7 osób do jednej drużyny i możemy próbować trafić na 10 osobową drużynę przeciwną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również, ..ale najlepiej by było zebrać 2 drużyny po 10 graczy każda.

Może koledzy nam pomogą ... bo tu juz mamy klub w którym jest nawet więcej niż 10 graczy.

Zerknij do tematu:

LINK ---> http://www.ps3site.pl/forum/topic/9717-fifa09/page__st__2080

Edytowane przez NPK_PACMAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również, ..ale najlepiej by było zebrać 2 drużyny po 10 graczy każda.

Może koledzy nam pomogą ... bo tu juz mamy klub w którym jest nawet więcej niż 10 graczy.

No właśnie zgłaszamy się ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę do wszystkich z klubu, których mam na liście znajomych i może coś się uda zorganizować w ten weekend. Sobota lub niedziela wieczorem, co wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę do wszystkich z klubu, których mam na liście znajomych i może coś się uda zorganizować w ten weekend. Sobota lub niedziela wieczorem, co wy na to?

ja jestem jak najbardziej za ;] z chęcią pomogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się piszę jak najbardziej. Nareszcie będzie można zagrać drużynowo :) a nie o jaaaaaaaa mam piłkę biegnę i kiwam wszystkich sam :P tylko o której i kiedy??

Edytowane przez Deivid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro albo w weekend o 20-22 i ważne robimy aż się uda trafić na 10 osobową drużynę przeciwna no chyba że będą dwie drużyny po 10 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek proponowałbym jutro o 20 jeśli nie no to mi pasuje wtedy w weekend ale o 21. Z tym, że jedno pytanie wystarczy poprostu wbić w zostań gwiazdą szybki mecz?? bo na chwilę obecną tak gram, czy jest jakiś specjalny pokój prywatny czy coś?? A no i pozostaje ustalić jaką ekipą gramy. Ja bym proponował Lech Poznań, a jeśli coś dla każdego to może nasza repprezaentacja (no w końcu Polacy jesteśmy :P ) a i jeszcze jedno :biggrin: gdzieś tam widziałem opcję założenia własnego klubu i mozliwości zebrania znajomych to działa w trybie zostań gwiazdą, bo tak na zdrowy rozsądek to powinno :D

Edytowane przez Deivid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwygodniej to chyba zebrac najpierw 10 osob dopiero pozniej ustalac termin, ja jestem chetny bo przez glupi net wywalilo mnie z szatni, a 3 min pozniej dostali trofeum ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jutro i w sobotę nie mogę zagrać. Pasuje mi za to cała niedziela więc moglibyśmy zagrać wieczorem ok.20-21. Deivid a co do trybu to trofeum wpada po rozegraniu meczu klubowego więc musisz być w klubie. Napisz mi na PSN to przyjmę Cię do naszego klubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chętny, jak juz ustalicie kiedy to dajcie znac, ja sie dostosuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może umówmy się wstępnie na tą niedzielę na 21 co??

emsi jutro wyśle ci to zaproszenie jak tylko będę miał dostęp do konsoli :P czyli wieczorem po robocie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez sie pisze, dajcie znac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sprobuje ale nie jestem na 100% poniewaz router mi nie dziala, ale moze naprawie do jutra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumujmy kto jest chętny dziś na meczyk

-Miszcz

-NPK_PACMAN

-emsi82

-The.YaaHoo

-reno725

-Deivid

-rai

-bany1987

-no i ja

Jest 9 osób btakuje 1 osoby lub 11. Komu udało się kogoś załatwić?

Edytowane przez Ps3_player

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatecznie ktora godz?? ja bym pewnie mogl popoludniu moze 20 ewentualnie 21.-nie na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak odwoluje ;/ Nie uda mi sie naprawic routera bede go mial dopiero za tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie napiszcie mi jak gdzie kiedy co i jak, bo nie gralem jeszcze w fife online... jakies wskazowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×