Skocz do zawartości
kill

Fat Princess

Rekomendowane odpowiedzi

jak macie jakieś ekipy już to mogę dojść jak znajdzie się miejsce najlepiej w piątki i weekendy się gra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez jestem chetny do gry, zapraszajcie: wow1q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze zrobimy jakąs stałą ekipę? Nie wiem moze pierwsze spotkanie w sobotę wieczorkiem, albo w piątek ?

No i jeśli ktoś chce pograć tam we 2 czy w 3 to piszcie;] HS czeka w pogotowiu :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jest wielu chętnych a bynajmniej ich było. Standardowo o 20.00 w poniedziałki gra 6 osób z innego forum. Może chcecie do nas dołączyć ? Im więcej tym lepsza zabawa. Planowana też jest zabawa Polacy kontra inne społeczności :) Co Wy na to ? Jak coś to zajrzyjcie tu. Jestem w stanie hostować max 32 osoby, więc nie jest źle :) Mam nadzieję, że nikt nie usunie tego posta a umożliwi zebranie grupki osób, którzy będą się dobrze bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSN ID: Labuda

Chętnie pogram w fat princessbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

dzisiaj o 20 partyjka w fat princes, zapraszamy :)

Edytowane przez filut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj o 20 partyjka w fat princes, zapraszamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ze odgrzebuje temat pewnie tez lece w offtopa. Ale nie moge nigdzie znalesc daty wydania dodatku Fat Roles. Na E3 pisali, ze available now, ale nigdzie tego nie ma. (mam na mysli PSS). Jakas data? Cena? Ktos cos wie? A moze nie planuja wydac na PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam temat bo doszła super aktualizacja!!! sciągajcie upgrade (3 nowe postacie) i dodawajcie do frendsów !!!

teehee.gifthumbsup.gifPSN ID: Labuda

Chętnie pogram w fat princessbiggrin.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fat Roles jest moim zdaniem świetny, 3 nowe klasy są wypasione. Warto.

Chętnie zagram, ale nie mam jeszcze mikrofonu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fat Roles jest moim zdaniem świetny, 3 nowe klasy są wypasione. Warto.

Chętnie zagram, ale nie mam jeszcze mikrofonu...

Nie posiadam dodatku ale posiadam hs i podstawke :) Chetnie zagram (healer)

PSN HotJohnny007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać że nie dość że gra otrzymała darmowy patch dodający gre lokalna (chyba można nawet uderzyć z kumplami online tak) to jeszcze gra otrzymała STAŁĄ zniżkę cenową teraz kosztuje 36 zł czyli tyle co przeciętna gra z PSN a Fat Princess jak wiadomo jest nie przeciętna i ma duży potencjał. Grę kupiłem przed chwilą ale zniechęciłem się dużym chaosem i nie wiedziałem za bardzo co robić xD... ale myślę że jeśli zrobimy ustawkę to będzie ok. wprawdzie nie mam headseta ale mam mikrofon od singstara a HS może niedługo zakupie jak znajdę gdzieś tani ;-). Więc w wyniku ww. aktualizacji na PSN związanych z FP liczę na to że ten temat odżyje... ;P jak ktoś ma czas to może napisać do mnie na GG (7427792) i wytłumaczyć jak się gra xD bo ja lubię w całości ogarniać mechanikę gier a nie tylko częściowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś chciałby może mnie dodać do znajomych żebyśmy mogli sobie pograć online w Fat Princess?

PS (pytam tych którzy mają bądź wiedzą) gdzie można dostać/zrobić sobie tzw przenośny identyfikator?

Edytowane przez azawadow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za odkopanie, ale dlaczego w FP (FR) mogę zrobić grę tylko na 6 graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze tu Dib0n !

W Fat Princess pykam już chyba 8 miesiąc, za sobą mam już ponad 500h przy grze. Należę do klanu "Broccoli Crew" jak narazie jesteśmy niepokonani ;) Szukam stałych i dobrych graczy z headsetem. Mogę śmiało pomóc każdemu podnieść jego umiejętności. Jak na razie jestem 23 na 230 tys osób, mogłoby być wyżej ale już nie gram dla pkt. Byłoby miło gdyby zgłaszały się osoby w wieku 17 lat i powyżej To chyba byle, sam gram codziennie, więcej jeżeli uzależniłeś się od księżniczki, to często mnie znajdziesz na polu bitwy :) Mój PSN ID to Dibon87

Odnośnie Fat Princess to stroną godną polecenia jest stronka cakelair.net - to taki facebook dla graczy fp :D

Na pożegnanie załączam moje statystki są pod adresem poniżej.

"http://yfrog.com/n1fatprincessj"

Pozdrawiam.

Edytowane przez Dib0n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też mogę pograć, choć do końca nie wiem o co w tej grze biega :D

PSN ID: Pavos90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niedawno zakupiłam Fat Princess ze względu na możliwość gry na dwa pady. Moje pytanie brzmi: czy jest możliwe żeby grać w dwie osoby, tak jak to jest w Little Big Planet? tzn. włączam grę na jednym koncie, a następnie uruchamiam drugiego pada i mogę sobie wybrać drugiego użytkownika konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Niedawno zakupiłam Fat Princess ze względu na możliwość gry na dwa pady. Moje pytanie brzmi: czy jest możliwe żeby grać w dwie osoby, tak jak to jest w Little Big Planet? tzn. włączam grę na jednym koncie, a następnie uruchamiam drugiego pada i mogę sobie wybrać drugiego użytkownika konsoli.

Jasne ! Jest możliwość gry w trybie Co-op jeśli masz dodatek, lub zakupiłaś od razu wersję z dodatkiem. O ile się nie mylę można grać nawet do 4 osób na raz ! Tylko wtedy trzeba się trzymać blisko siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×