Skocz do zawartości
sndwwa

Znikające pieniądze z PsStore usa

Rekomendowane odpowiedzi

mam nietypowy problem , dwa razy ( z powodu błędu) chciałem zakupić wipeout fury , podczas zakupu wyskoczył mi błąd nie sprawdzałem cyferek bo niby po co , myślałem ze to komunikat o nie wystarczających środkach na koncie ale o dziwo dwukrotnie sklep pobrał mi pieniądze z konta i nie uzupełnił portfela kwotą 20 usd , napisałem już do działu obsługi klientów w usa ale pytam się czy ktoś miał już taką sytuacje i czy pieniądze zostały mu zwrócone czy niestety przepadły bez śladu ? w historii transakcji mam tylko informacje ze były dwie próby doładowania konta i obydwie były nieudane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nietypowy problem , dwa razy ( z powodu błędu) chciałem zakupić wipeout fury , podczas zakupu wyskoczył mi błąd nie sprawdzałem cyferek bo niby po co , myślałem ze to komunikat o nie wystarczających środkach na koncie ale o dziwo dwukrotnie sklep pobrał mi pieniądze z konta i nie uzupełnił portfela kwotą 20 usd , napisałem już do działu obsługi klientów w usa ale pytam się czy ktoś miał już taką sytuacje i czy pieniądze zostały mu zwrócone czy niestety przepadły bez śladu ? w historii transakcji mam tylko informacje ze były dwie próby doładowania konta i obydwie były nieudane .

kod błędu jednak by się przydał :) Czy masz tą kartę dodaną na stałe do jakiegoś konta, które z kimś dzielisz? Może ktoś po prostu pożyczył sobie gotówke... ? :) Jak wygląda historia tranzakcjii na stronie Twojego banku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kod błędu jednak by się przydał :) Czy masz tą kartę dodaną na stałe do jakiegoś konta, które z kimś dzielisz? Może ktoś po prostu pożyczył sobie gotówke... ? :) Jak wygląda historia tranzakcjii na stronie Twojego banku?

mogę się mylić ale kod błędu to były właśnie niedostępne środki na koncie dlatego te komunikaty mam przy nie udanych transakcjach , kartę mam na stałe dodaną do 2 kont mojego i tego z usa które współdziele ale z zaufanymi osobami , poza tym moje sub konto jest w mbanku i za ile je uzupełnię tyle mogę wydać , i robiłem to po około 10 sekundach od uzupełnienia konta wiec nie ma możliwości zęby ktoś za mnie na coś zakupił bo od razu bym dostał maila z tranzakcją i była by ona w dziale download , a historie transakcji będę miał dopiero po 24h mogę się mylić ale mam wrażenie ze to przez aktualizacje sklepu w usa bo chwile po próbie zakupu sklep się zaktualizował , zobaczę co sony na to odpisze , temat założyłem po to żeby zapytać czy ktoś miał podobną sytuacje bo np. przy błędnych transakcjach pieniążki na konto wracają i zastanawia mnie to czy tak tez może być w tym przypadku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×