Skocz do zawartości
kill

Zapraszamy do pogaduszek :P

Rekomendowane odpowiedzi

Dajcie SB pod logiem, a nie w osobnej zakładce (chyba wiecie o czym pisze). Wtedy większość ludzi będzie pisała. Możliwość pisania podczas przeglądania tematów itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie SB pod logiem, a nie w osobnej zakładce (chyba wiecie o czym pisze). Wtedy większość ludzi będzie pisała. Możliwość pisania podczas przeglądania tematów itd...

Mimo wszystko tak by bylo najwygodniej :) wtedy wiele osob by sie udzielalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało ten SB popularny. Jak kilka osób coś napisze w ciągu jednego dnia to jest sukces...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo od shouta się posty nie nabijają. Jeszcze gdyby był na głównej to ludzie by sobie coś krzyknęli przy okazji, ale tak to nie dziwię się, że nie ma tłumów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ większość nawet nie wie o jego istnieniu :) Wrzucić jakąs notkę na czerwono albo Shoutbox napisać na czerwono. Zawsze ktoś zauważy. Lecz jednak dalej jestem za tym aby wrzucić SB pod logo forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również wolałbym SB pod logiem PS3SITE , a nie jako karta. To by napewno przyniosło większą popularność shout'owi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po przeczytaniu tego posta już wiem gdzie jest :) Fajna sprawa jak mam byc szczery to jest chyba moje pierwsze forum ever na ktore loguje sie dzien w dzien i nawet cos pisze od prawie roku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda że na SB nikt (prawie) ni piszę, miejmy nadzieje że to się zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również proponuje shoutbox na widoku.

Po wybraniu opcji Shoutbox a następnie Forum, Shoutbox ląduje na stronie głównej, na samym dole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i bardzo dobrze ! Tylko było by jeszcze lepiej, gdyby jednak SB było na górze. W tedy każdy by je zobaczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato jest, upały, ludki wolą nad wodę pojechać niż przed ekranem siedzieć ;P

Zresztą ja też zaraz wybywam :]

Pozatym jak już ktoś wspomniał pisanie w SB nie wlicza się do napisanych postów... Dlatego niektrórzy tam nie piszą :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozatym jak już ktoś wspomniał pisanie w SB nie wlicza się do napisanych postów... Dlatego niektrórzy tam nie piszą :whistling:

Ale za to jest Top Shouter i nasz bezkonkurencyjny Lodecki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgadanego lodeckiego nikt nie przebije :P Niech arab się wypowie czy można wsadzić SB na górę forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie umiem nic napisac na SB :/ W ogole nie widze zadnego miejsca gdzie moglbym wpisac jakis text :/ Tylko czyjes rozmowy.... Czy to wina ze jestem nowym userem i musze miec jakas liczbe napisanych postow czy co jest grane ? A co do tego ze malo kto pisze na SB bo tam sie nie naliczaja posty to ja jestem zdania ze w ogole na forum tez powinan zniknac ta opcja liczby postow, bo po co to komu do szczescia a przynajmniej wlasnie uniknie sie takiego pędu nabijaczy tych postow....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do tego ze malo kto pisze na SB bo tam sie nie naliczaja posty to ja jestem zdania ze w ogole na forum tez powinan zniknac ta opcja liczby postow, bo po co to komu do szczescia a przynajmniej wlasnie uniknie sie takiego pędu nabijaczy tych postow....

Ilość postów przydaje się kiedy robisz transakcje w dziale Black Market bo jak widzisz, że ktoś ma 0 postów to nabierasz podejrzeń i tym samym unikasz potem nieprzyjemnych sytuacji... Oczywiście nie mówię, że każdy nowicjusz to od razu oszust ale dzieci Neo wciąż się rodzą i coraz więcej będzie ich tu pewnie przybywać...

Edytowane przez Wronator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO tak, do marketu to napewno sie przydaje. Z sShoutboxem juz sobie poradzilem takze nie ma sprawy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×