Skocz do zawartości
Fayabusa

Call of Duty 4 online umarlo!

Rekomendowane odpowiedzi

A Xbob maniacy też dostają bana 4 life, za granie na kopiach. Z tego co słyszałem można dostać Bana na Live nawet jeśli sie gra na oryginałach, i ma się nieprzerobioną konsole. Dlaczego ? W Pl nie ma Live! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem można dostać Bana na Live nawet jeśli sie gra na oryginałach, i ma się nieprzerobioną konsole. Dlaczego ? W Pl nie ma Live! ;]

To źle słyszałeś. Nie ma takiej opcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To źle słyszałeś. Nie ma takiej opcji

jest, teoretycznie bany za to powinny lecieć i kiedyś było kilka ekstremalnych przypadków w PL ale teraz nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zwiazane z tematem "Call of Duty" ale ci odpowiem

Bill Gates przyjezdza do Polski i zabiera ze sobą xboxa 360 bo lubi grać i co ? dostaje bana ?

Weź teraz po uwagę wszystkich turystów, którzy przyjeżdzają do Polski i zabieraja ze soba x360 a mieszkają w krajach gdzie jest "xbox live" Tez mogą dostać bana ?

Wiesz jakie by to miało konsekwencje ?

Musi byc wykryta przeróbka to wtedy tak. Chodz ludzie graja od poczatku na przerobionych to trzeba miec pecha aby dostać bana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zwiazane z tematem "Call of Duty" ale ci odpowiem

Bill Gates przyjezdza do Polski i zabiera ze sobą xboxa 360 bo lubi grać i co ? dostaje bana ?

Weź teraz po uwagę wszystkich turystów, którzy przyjeżdzają do Polski i zabieraja ze soba x360 a mieszkają w krajach gdzie jest "xbox live" Tez mogą dostać bana ?

Wiesz jakie by to miało konsekwencje ?

Musi byc wykryta przeróbka to wtedy tak. Chodz ludzie graja od poczatku na przerobionych to trzeba miec pecha aby dostać bana

policz teraz ilu turystów przejeżdża do polski teraz odejmij od tego 50% bo połowa nie ma x0 i 45%, bo nie zabrała x0 :D nie no to byłoby ekstremalne, że turysta przjedzie i dostanie banana :) ja tylko sygnalizuję że pamiętam jak były takie akcje że ktos dostał bana, a miał legalnie wszystko noo oprócz tego live'a :D ja gram od 2 lat na XBL (tylko nikomu nie mowcie :rolleyes:) i nie miałem kłopotów z tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zupełny off-top:

Był przypadek odmowy naprawy Xbox-a 360, który po wielu staraniach o uzasadnienie, został wyjaśniony w ten sposób, że "konsola była używana niezgodnie ze swoim przeznaczeniem, poprzez korzystanie z usługi Xbox Live, która na terenie RP jest nielegalna". Przypadek ekstremalny, ale niestety prawdziwy. Konsola nie przerobiona, o właściciel rzeczywiście grał po sieci i płacił za to. Microsoft z sobie tylko znanego powodu nie chciał naprawić konsoli i nawet nie chciał ujawnić powodu odmowy. Po wielu interwencjach poinformował j.w. Tak więc pamiętajcie Xbox Live w RP jeszcze nielegalny, co nie przeszkadza Microsoftowi w dystrybucji zdrapek na terenie RP do opłacania za korzystanie Xbox Live. Absurd.

Pozdrawiam.

RedAxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RedAxe

Jeszcze jedno zdanie i kończymy ten offtop

xboxa 360 wysyła się do naprawy bez dysku więc jakim sposobem stwierdzili że grał na xbox live ?

Chyba że wysłał z dyskiem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatni off-top:

Konsola Xbox 360 musi być zarejestrowana i taka była. Prawdopodobnie sprawdzając logi do Live, raczej konsola posiada swój unikalny numer i po nim i logach. Sytuacja niestety autentyczna, dla mnie absurdalna i śmieszna, dla osoby, której nie naprawiono sprzętu już nie śmieszna.

Pozdrawiam.

RedAxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając do tematu to ja, mam problem z prywatnym meczem online mianowicie. Chcemy sobie razem z kumplem pograć, ale ani ja ani on nie możemy się ze sobą połączyć. Co może być tego powodem, może coś w ustawieniach trzeba zmienić. Neta obydwaj mamy szybkiego. Jakieś pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zwiazane z tematem "Call of Duty" ale ci odpowiem

Bill Gates przyjezdza do Polski i zabiera ze sobą xboxa 360 bo lubi grać i co ? dostaje bana ?

Weź teraz po uwagę wszystkich turystów, którzy przyjeżdzają do Polski i zabieraja ze soba x360 a mieszkają w krajach gdzie jest "xbox live" Tez mogą dostać bana ?

Wiesz jakie by to miało konsekwencje ?

Musi byc wykryta przeróbka to wtedy tak. Chodz ludzie graja od poczatku na przerobionych to trzeba miec pecha aby dostać bana

Z banami za kraj chodzi o sytuację, gdy rejestrujesz się i podajesz nieprawdziwe dane dotyczące swojego miejsca zamieszkania, czyli de facto cała polska grająca na X360 robi to "nielegalnie", gdyż wszyscy zarejestrowani są na UK albo USA. I za to MS daje bany, a nie za granie na terytorium jakiegoś kraju... '-_-

A co do "pechowego bana": MS banuje falami, ostatnia fala była ok. końcówki zeszłego roku.

Anyway, wracając do tematu: Chciałem kupić COD4 ze względu właśnie na granie online, ale na razie mi się odechciało, poczekam na rozwinięcie sytuacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anyway, wracając do tematu: Chciałem kupić COD4 ze względu właśnie na granie online, ale na razie mi się odechciało, poczekam na rozwinięcie sytuacji...

To kupuj, bo to KRÓL!!! ;)

Temat jest juz nieco czerstwy, a sytuacja dawno wrocila do normy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że umarło już "star dobre" CoD4 a nie noworodek MW2... Oczywiście lepiej zapobiec śmierci obu, ale MW2 będzie świeższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słyszeliście o tym że da się z hakować prestiż? Mam w znajomych typa który ma w 3 dni 10 prestiż, napisałem do niego i przekierował mnie na youtuba gdzie znalazłem co i jak, jednak nie mam zamiaru z tego badziewia korzystać( i tak to chyba już z paczowali).

PS. Gra ktoś S&D na wawie albo 4? Chętnie bym pograł z polakami, zmieniłem name więc niemam za dużo polskich znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z banami za kraj chodzi o sytuację, gdy rejestrujesz się i podajesz nieprawdziwe dane dotyczące swojego miejsca zamieszkania, czyli de facto cała polska grająca na X360 robi to "nielegalnie", gdyż wszyscy zarejestrowani są na UK albo USA. I za to MS daje bany, a nie za granie na terytorium jakiegoś kraju... '-_-

A co do "pechowego bana": MS banuje falami, ostatnia fala była ok. końcówki zeszłego roku.

Anyway, wracając do tematu: Chciałem kupić COD4 ze względu właśnie na granie online, ale na razie mi się odechciało, poczekam na rozwinięcie sytuacji...

Przepraszam za przedłużanie offtopu, ale chciałbym wiedzieć jak Sony reaguje na taki proceder (nie wydaje mi się, żeby w ogóle reagowało, ale nie jestem pewien)? Jestem zarejestrowany w USA tylko z powodu sytuacji w polskim PSS, a stracić możliwości grania MP nie chcę. Proszę o odpowiedź, czy w temacie, czy na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×