Skocz do zawartości
KoVaL95

Pad od PS3 na komputer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym podłączyć jakiegoś pada pod komputer. Po pierwsze: czy musi być to pad od PS?? Jeśli tak, to czy jest potrzebny do tegoś jakiś program?? Z góry dzięki :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi to być pad od Playstation. Idź do jakiegoś sklepu komputerowego/MM, pomacaj pady na PC i kup taki który będzie ci leżał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada DS3 można podłączyć do PC. Tylko troche roboty z tym jest. Ja się poddałem, już mnie nerwy łapały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem. Chodziło mi dokładniej o pada do GTA4 na kompa (nie ja ja gram na PS3;P), więc musiałem kupić od xBox'a (bo tylko takie obsługuje...) :sad: Kupiłem ale nie oryginał. A dokładniej pad HAMA X-Style. I teraz problem, bo komputer widzi pada, jest wszystko ok, ale w grze go nie ma :( O co chodzi?? Ktoś podpowie??

Edytowane przez KoVaL95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I teraz problem, bo komputer widzi pada, jest wszystko ok, ale w grze go nie ma :( O co chodzi?? Ktoś podpowie??

Kalibracja, instalacja sterowników producenta. Nawet jak masz fiste, to pad z 12 przyciskami będzie chodził jako joystick z połową działających jeśli nie zainstalujesz tego, co chce wydawca, w tym wypadku HAMA (no chyba że winda już taka sprytna jest...). Pamiętaj też, nie nie wszystkie gry obsługują pad. W gta zawsze trzeba było też ustawić sobie w sterowaniu czym chcesz grać.

ŁAP:

http://www.hama.pl/portal/articleId*142127/action*2598;jsessionid=CE94685EE029D536146B8371FC944980.tomcat_pl_lin28#Sterowniki

Edytowane przez osik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sterowniki są. Wszedłem na stronę poświęconą GTA i tam pisze, że trzeba podmienić takie pliki. Próbuję podmienić (vista) ale jeden z plików nie chcę się skopiować. Pisze, że nie mam uprawnień... A jest jeden użytkownik i to administrator... :rolleyes:

To ta strona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pada DS3 można podłączyć do PC. Tylko troche roboty z tym jest. Ja się poddałem, już mnie nerwy łapały.

Jakiej roboty? 3 słowa do wujka Google i po 5 minutach grałem w PES'a 6 sixaxisem na PC :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadaj sobie uprawnienia

Ale ja jestem administratorem i mam uprawnienia... Ale na wypadek ja się je nadaje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Komputer\Narzędzia\opcje folderów\widok\użyj prostego udostępniania plików to musisz odhaczyć

Prawy klik na plik który cie interesuje \właściwości\ Zabezpieczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Komputer\Narzędzia\opcje folderów\widok\użyj prostego udostępniania plików to musisz odhaczyć

Prawy klik na plik który cie interesuje \właściwości\ Zabezpieczenia

Próbując zmienić uprawnienia dla administratora wyskakuje mi, że nie można tego zrobić... :rolleyes:

PS. Znalazłem jakieś rozwiązanie (chyba) tutaj

Zadziałało!! Dziękuję wszystkim którzy starali się mi pomóc ;) Rozwiązanie znajduje się w linku na górze...

Edytowane przez KoVaL95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×