Skocz do zawartości
Slizer

Singularity

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie na śniadanie :P

Kto pisał hinty na ścianach ? Renko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy gra ktoś jeszcze po sieci ?? Jak by co to PSNid wcis88

PS. W szczególności brakuje 5 osób do trybu Creatures vs Soldiers, bo w ten tryb nie gra nikt :/ do tego by można inne pucharki porobić :)

Edytowane przez wcisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Singularity bo po prostu zapadła mi w pamięć jakas recenzja i co jakiś czas z ciekawością spoglądałem na aukcje z właśnie tą grą. Kilka dni temu idało się wylicytować grę za śmieszne 50zł. Pozostało niecierpliwie odczekać te kilka dni aż gra dojdzie i wrerzcie będę miał okazję ją należycie przetestować...

Doszła i z cieakwością włożyłem płytkę do czytnika. Dziś jestem już po przejściu kampanii na standardowym dla mnie poziomie trudności normal i mogę powiedziec tylko jedno - podobało mi się. Nie wiem jak to możliwe, że gra ta przeszła beż prawie żadnego echa przez światek graczy? Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła i dała mi kilka godzin ciekawego grania. Dlaczego - gra w świetny sposób opowiada średnią historyjkę dając nam możliwość całkiem fajnego strzelania do nieco zbyt małej ilości przeciwników. Daleki jednak jestem od powiedzenie, że jest to jakaś wybitna pozycja. Nie - Singularity jest porządnym FPPkiem i niestety chyba został mocno niedoceniony. OK, zaraz ktoś powie, że to badziewie i ogólnie jest odtwórcza i takie tam frazesy. Nie ma przejmującej, głębokiej ( jasne...) fabuły, która chwyta za serce i daje kopa. Nie jest to Modern Warfare, nie jest to BioShock - ale broni sie ona w mojej ocenie na całej linii. Każda ze wspomnianych w poprzednim zdaniu gier jest na swój sposób światna. MW pomijając moje ogromne ździwienie po zakończeniu singlowej kampanii zdecydowanie zbyt szybko było intensywnym i fajnym doznaniem. Bioshock to inna bajka i tu w zasadzie zacząłem od 2 części i aktualnie po jej ukończeniu zakupiłem jedynkę i wkraczamdo podowdnego świata z huczącymi po ścianach krzykami splicerów. Obie gry były dobre, obie były ciekawe, obie miały swoje wielkie momenty zapadające w pamięć.

Ale Singularity przecież też ma swoje rzemieślnicze bo rzemieślnicze ale zdecydowanie solidne mocne punkty.

- ciekawie opowiedziana, prosta historia

- solidna grafika i fajne dźwięki, specyficzny klimat zdewastowanej wyspy, sowieci i mutanty w połączeniu z florą a'la pierwsze animowany film Final Fantasy (ten z 2002 roku)

- ciekawe pomysły z wykorzystaniem TMS do manipulacji czasem ( zgadzam się, że proste i mogło to zostać rozbudowane - ale zawsze to jakieś nowum)

- światny motyw zatrzymywania czasu i wykańczania przeciwników w slow motion

Ok, powiecie, że to w sumie nic ale ja będę jednak Was przekonywał, że jest to solidny kawałek kodu - zdecydowanie warty tych kilku godzin. Jasne, że może sztuyczna inteligencja nie powala ( i co z tego? ), jasne, że pewnie są gry o lepszej grafice, jasne, że multi w MW2 jest może fajniejszy - ale mi nie o to chodzi.

Singularity - gwarantuje miłe kilka godzin eksploracji i strzelania w ciekawie wykreowanym świecie. Jeżeli nie jest dla Was najważniejsze młócenie dziesiątek przeciwników w multi i skakanie od skrypty do skryptu to w przeciwieństwie do takiego ostatniego Wolfa jest to na serio kawał fajnej gry.

To chciałem napisać - tak mi się właśnie wydaje.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Singularity pogrywam od kilku dni i dziwię się, że kazałem tej grze czekać tak długo. Świetny pomysł z wykorzystaniem TMD, do tego trochę strachów i elementów wymagających uruchomienia choćby kilku szarych komórek składa się na całkiem zgrabnego shootera. Czasami tylko lamentuję, że nie można obniżyć poziomu gry, bo wystartowałem na hardzie :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś nadal gra w multi? Potrzebuję ekipy do pucharków. Tragedia, że trzeba całych 6 osób żeby zagrać mecz online, od kupna nie udalo mi sie zagrac ani razu ;/. Jakby co to PSN Kenny_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję sobie złotą łopatę  ;)

 

Gra ukończona, dużo się nie spodziewałem bo wyciągnąłem ją z jakiejś smutnej półki w empiku za 18 zł nówka sztuka nieśmigana.

Gra bardzo mnie pozytywnie zaskoczyła historią i grywalnością. Fajny setting, taki mix trochę Bioshock, trochę Resistance

Bardzo satysfakcjonujące strzelanie (w końcu to Activision) świetne patenty rzadko spotykane (niszczenie przedmiotów i przywracanie ich do pierwotnej formy)

 

Trochę dziwne że ta gra przeszła bez echa bo jest świetna a pewnie w momencie premiery robiła dużo lepsze graficzne wrażenie.

Jak dla mnie mocne 8+/10 

Chyba staje się fanem retro bo kolejna ok 5 letnia gra, która na starym wysłużonym sprzęcie daje mi masę frajdy za grosze lub friko

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra giera - również wyrwałem nówkę w empiku za jakieś 20 złociszy...

Jeżeli nie grałeś, to zerknij również w stronę Wolfensteina od tych Panów.

 

Offtop: z innych tanich hitów, które przeszły bez echa polecam jeszcze the darkness 2 - zupełnie inny klimat, ale grało mi się wybornie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×