Skocz do zawartości
mastefix

Dzieci NEO o PS3:)

Rekomendowane odpowiedzi

jeden z bardziej elokwentnych wypowiedzi na temat PS3 i ogólnie konsol jaką kiedykolwiek widziałem cyt.

"PS3 to produkt robiony pod naiwne dziecko i frajerów :)

Jak można było na to wydać tyle kasy, wierząc jedynie w obietnice, a na ekranie widząc dziadowską grafikę?

Ja zanim kupię kartę grafiki do peceta to patrzę jak gry na tym chodzą w akcji, ale konsolowiec to idiota, już dawno to udowodniono, że konsole są dla blondynek."

link do tej niezwykle "interesujących" konwersacji :) http://gry.onet.pl/2032250,,microsoft_obniza_ceny_xboxa_360,wiadomosc.html

PS: jeżeli to złe miejsce na ten temat to z góry przepraszam:)

Edytowane przez mastefix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie komentarze są na poziomie dziesięciolatków... Pozwólcie iż zacytuję mojego zwycięzce :

XBOX flour live

haha muj kohany xbox arcade jest sto razy leprzy niz najleprze ps3!

~Adii99 , 27.08.2009 20:21

Nic dodać, nic ująć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno przestałem zwracać uwagę na takie komentarze. Zwykle piszą to dzieci +8 lat, choć znam tez parę starszych osób po 20 którzy piszą takie rzeczy. :rofl:

Zawsze mam tylko jeden problem.

Śmiać się z niego?, Współczuć mu? Czy olać go?

Edytowane przez TimanTi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Stary co ty robisz na takim forum? :ninja:

Już po słowie

wedugl
odechciało mi się czytać...

Ekhm... dotarłem do końca. Cytat tygodnia! :D

Lepiej dam cenzure wiecie co grałem padem PS3 biore go do ręki gram pięć minut a tu mi sie wyślizgnął i je*n* o ziemie rozpie*****ł i ku**a gó**o a jak dotknąłem xboxa to normalnie czułem się jak w niebie

Uważajcie co podajcie! Bo zrobi się nam tutaj takie drugie forum jak podane powyżej... A chyba nikt tego nie chce? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie komentarze są na poziomie dziesięciolatków... Pozwólcie iż zacytuję mojego zwycięzce :

XBOX flour live

haha muj kohany xbox arcade jest sto razy leprzy niz najleprze ps3!

~Adii99 , 27.08.2009 20:21

Nic dodać, nic ująć.

Pozostaje nam jedynie ubolewać nad tym iż Microsoft nie przewidział na swoją konsolę SŁOWNIKA ORTOGRAFICZNEGO dla użytkowników typu ADii99 :)

"muj" , "kohany" , "leprzy" , "najleprze"

Ja już dawno przestałem zwracać uwagę na takie komentarze. Zwykle piszą to dzieci +8 lat, choć znam tez parę starszych osób po 20 którzy piszą takie rzeczy. :rofl:

Zawsze mam tylko jeden problem.

Śmiać się z niego?, Współczuć mu? Czy olać go?

A może dać mu w RYJ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to piszą dzieci Neo w wieku od 8 do 13 lat

Żal.pl :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gojdzilla, strona którą podałeś rozwaliła mnie. Po pierwsze - forum. WTF ?? :laugh: Po drugie - ich jakże inteligentna dyskusja :P. A co do onetu. Coś w tym jest. Akurat na onecie zauważyłem największy przejaw fanboy-izmu. Praktycznie zawsdze jak będzie jakiś materiał o PS3 bądź o XBOXie a jeszcze jak napisze to Fidel to w komentarzach jest prawdziwa wojna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A niech se dzieciaki dyskutują, dobrze, że się tu nie zarejestrowały ;)

Ja tam im mniej czytam takich pierdół, tym lepiej się czuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozbroił mnie gość, kórego wypowiedż wygląda tak:

pad od xboxa360 jes tnajlepszy.grakem na ps3 i te spusty i wogule pad jest lipny :? a wiimote to wogule co innego.

A oferuje zakładanie PROFESJONALNYCH stron www :rofl:

Chyba w "Pajączku'...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MYślę że:

"Szkoda strzępić jezyk na strzępione języki" :P :)

Dyskusja o poziomie dyskusji nic nie zmieni ... ale ponabijać się zawsze możemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie to coś i wszedłem na zakładkę home a tam

Dotarłeś na polską stronę poświęconą najbardziej popularnej grze multiplayer dla dzieci - Club Penguin.
nic mi więcej nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że to już total offtop, ale nie mogłem się powstrzymać.

http://forum.clubpen...ead.php?t=54799

sory ze nie do tematu wlasnie przez rock,metal i techno prawdziwa sztuka wygasa hip-hop to prawdziwa sztuka a techno,rock,metal są że sie tak wyraze do du*y

EDIT: Ogólnie chore forum. Ale warto poczytać, bo można mieć niezły ubaw jak np. dzieci rozmawiają o muzyce satanistycznej itd.

Edytowane przez bolek2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ortografia czy ogólny sens wypowiedzi tych ludzi są na najniższym poziomie ale tragiczne jest też to, że ci ludzie kompletnie nie znają się na temacie:/ i mogę się założyć, że w 95% to są to ludzie nie kompetentni, którzy wieszają psy na danym sprzęcie nie mając żadnego porównania lub wiedzy na dany temat. To jest tragedia!!

kolejny genialny post i komentarze:)

http://gry.onet.pl/1,6,8,59949584,160128626,7148081,0,forum.html

Edytowane przez mastefix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nosz (*^*^%&* !

W co ja swoje ciężko zarobione pieniądze włożyłem :D

No nic.... Trzeba będzie za X'em się rozejrzeć jakimś :P

Edytowane przez B!egan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie! Kupilem konsole za 1800pln, a teraz sie okazuje, ze Sony wydalo badziwie pomimo takich wspanialych gier jak lbp, demon's souls, eoj, resistance, motorstormy, gt5, gow3, the last guardian, uncharted, ff14, wkc, ratchety i clanki, agenta, modnationracers, mag, quantow, heavenly sworda, mgs4 i wielu, wielu innych gier ktore zasluguja na miano najlepszych z najlepszych! Co ja poczzne teraz majac takie gry?!?

Heh ci ludzie mogliby sie zajac czyms pozyteczniejszym, a jak naprawde nie maja co robic to mogliby chociazgrac w te swoje gieki, zamiast z zazdrosci pisac takie bzdury :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny powód dlaczego coraz więcej rodzin ucieka z Polski... Chcą uchronić dzieci przed staniem się... tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie czasy... Najgorsze jest to, że wypowiadają się takie dzieciaki co nigdy nie grali w PS3.

A co do wypowiedzi wyżej, i dobrze robią, sam niechciałbym mieć takiego dzieciaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wystarczy tego bezsensownego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×