Skocz do zawartości
Krawiec

Wasza pierwsza konsola

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pierwsza konsola, to była Amiga CD32 i kupiłem ja dla gry Uniwersum lub jakoś tak. Konsola już dawno się rozpadła, ale parę gier mi zostało i dumnie się prężą pod stolikiem :sweat:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza to ta konsolka z pongiem, gdzie zamiast joystick'ów były dwa czarne kontrolery w kształcie pudełka od "plusza" i miały pokrętła, jak się kręciło to paletka-kwadracik się przesuwała. w zestawie był też pistolet i strzelało się do kwadratów :D;

później to ruskie cudo z cartidge'ami po środku - co miało 150 czy ile tam gier;

kilka tych ruski gier typu zbieranie jajek - tylko ja miałem rybki, jakiegoś nurka i coś tam jeszcze;

również tego pierwszego gameboy'a;

później miałem oryginalne nintendo - później były te podróbki pegasus, było to prawie to samo co moje nintendo, z tą róźnicą że na moim oryginalny cartridge z Prince of Persia działał a na pegasus'ie nie :D (był lans wtedy :D);

następnie Amiga CD32, później PSX - ominęły mnie PS2 :/ i xbox;

w chwili obecnej mam PSP, PS3 i jako podstawkę do niej Xbox'a 360 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pegasus był moją pierwszą konsolą, pamiętam jak się w Mario pocinało godzinami (a któż nie w to nie grał?;) ). Jeszcze Contra był wypaśną grą, szczerze mówiąc to nawet teraz chętnie bym w to pograł. Później były handheldy GameBoy zwykły i Advanced, a na nim jakieś Pokemony czy cóś, już nie pamiętam dokładnie. Następnie nadszedł czas na PS2, a po nim na PS3, a później znając życie będzie PS4;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojejku. Nie zapomnę jak wyszła PS1 i dostałem ją od razu w tym samym roku na gwiazdke :) piękna sprawa-niezapomniana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o konsole posiadaną na własność to chyba PSP, 1001, sprowadzone z USA. (tak tak wiele lat bylem piecowym fanem). 

Potem PS2, no i teraz PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza stacjonarna to PONG podłączało się to do TV i nawet multiplayer był - 2 graczy odbijało piłeczkę, co ciekawe zrobił ją dla mnie i brata - tata elektronik. "Tenisistów" na ekranie przesuwało się potencjometrem suwakowym http://obrazki.elektroda.net/18_1240836353.jpg, później to już same wypasy... chyba najpierw portable - ruska gierka "wilk łapie jajeczka", a później to już kompy atari, atari ST, pierwszy PC (386), 2(486), później inne PC, i na koniec jakieś półtora roku temu kupiłem PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pegasus, a później psx (co do tego ostatniego - w stare tytuły, w które z namiętnością się zagrywałem, pograłbym nawet teraz).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku było ATARI 65XE Video Game System,wielkie pudło a w środku magnetofon oraz joystick ATARI+pistolet i DWA cartridge i full gierek na kasetach.Następnie RUSKIE JAJKA tylko ze bez jajek miałem 3 wymienne szybki w zestawie trzeba było rozkręcać konsolkę :)później juz z górki Amiga 500 ( tylko przez 2 czy 3 tygodnie bo ja oddałem gdyż w sklepach zaczęło się pojawiać) ..PS1 prezent chyba na święta(i juz nigdy nie byłem tym samym chłopcem)niezapomniane demo F1,po jakims czasie wyprawa z całą wypłatą ojca do Warszawy sędziwą skodą po DRIMA sssstrasznie drogi(sklep był w jakimś bloku chyba w piwnicy)ale faktem było pudełko na kolanach z niebieską spiralką trzymane przez całą drogę do Lublina.I naturalnie później PS2 i jeszcze jedno bo tamto padło(ISS każda wolna chwila),teraz od półtora roku PS3,i PSP mam ze 3 miesiące.tak to było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. Super Nintendo.
2 .Sega Saturn.
3. Nintendo 64
4. PSX.
5. PS One.
6. PS2 SLIM.
7. PS2 FAT.
8. PS3.

Edytowane przez Realinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pegazus - contra, to było to :D chociaż byłem ca mały żeby grać :P

2. Playstation 2 - o konsolach marzyłem długo aż kupiłem w końcu ps2 :D jednak pozbyłem sie go szybko bo nie było kasy na kupowanie gier :) (kupiłem za 100zł) :D

3. PSP - zajawke mieliśmy z kumplem na psp to se kupiliśmy :)

4. Xbox 360 premium (20gb) - mam go już 2 lata i nie narzekam :) miło czasem pograć na klocku

5. Nintendo DS - nie przypadł mi do gustu, sprzedany :)

6. Playstation 3 slim 250gb - najnowszy zakup, jak do tąd jestem zadowolony, jeszcze nie mam zbyt wielu gierek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw miałem PSX, później PS2 i teraz PS3. Wszystkie trzy konsole mam nadal i od czasu do czasu gram w te z PSX lub PS2 :] Mam zaufanie do serii PlayStation hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żółty GBC (sprzedane) potem długo nic, PS2(sprzedane), PSP no i w marcu 09 PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pegazus,PSX, i teraz Playstation 3 :)

Contra and Double dragon for4ever =)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku taka klawiaturka na kartridże>Pegazus>PSX>PSX>GameBoyColor>PS2>xBox360(ban :/) >Teraz planuje PS3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją pierwszą konsolą był Pegazuz, ach te gry 8-bitowe ;] Wtedy to była dopiero muzyka :D Potem szedłem od Psx, przez Ps2, po drodze na Xbox 360 i nareszcie doszedłem do Ps3 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynając od początku to było Spectrum, Atari 65XE, Commodore 64, pegasus, Mega Drive, Game Boy, Game boy Pocket, Playstation, Nintendo 64, Dreamcast, pierwszy Pecet, Playstation 2, Xbox 360, Kolejny Pecet, Playstation 3

to chyba wszystko co było w moich 4 ścianach, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynalem moja pzygode od Pegasusa ktorego dostalem na 1 komunie wraz z gra a raczej z kardridzem 168 in 1 :woot: pamietam ze wtedy caly dzien spedzilem przy contrze z moim bratem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista konsol która miałem w kolejności:

1. Sega saturn

2. Pegazus

3. Nintendo 64

4. PSX

5. Xbox

6. PS2

7. Xbox 360 (aktualnie posiadam)

Najprawdopodobniej w tym tygodniu sprzedaje Xbox'a 360 i kupuję PS3 Slim.

Edytowane przez Torczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PEGASUS-> PSP-1000-> PSP-2000 -> Xbox 360 -> PS3 -> PSP-3000 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.amiga-500 ;93r

2. amiga-1200 ;95r

3. snes ;95r

4. psx ;97r

5. gameboy ;około 96-97r

6. dreamcast ; jak wyszedł:P

7. ps2 ; 2001

8. ps3 ; 2008

9. psp ; 2008

Wszystkie konsole dalej w domu oprócz amig(wyzionęły ducha)

Jesli commodore c64 się liczy też gdzieś tam była ale to końcówka lat 80- początek 90-tych...

Edytowane przez xzdunx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą moją konsolą było chyba Atari 2600. Następnie Commodore C64 i ruskie jajeczka;) potem przyszedł czas na "pegazusa":) Kolejno:

Playstation, Playstation 2, Dreamcast, Xbox, Gamecube, PSP, Xbox 360 i PS3.

Nie wiem czy czegoś nie pominąłem. Troszkę się już w życiu nagrałem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! U mnie to wyglądało mniej więcej tak:

#Pegasus (1998r)

#PlayStation - PSone (2001r)

#PlayStation 3 (Lipiec 2008r)

#PlayStation 2 (Styczeń 2009r)

#PlayStation Portable 3004 (Marzec 2009r - Zamieniłem się za PS2...)

#PlayStation Portable 1003 (Kwiecień 2009r)

#PlayStation 2 (Kwiecień 2010r :))

Generalnie było tak, że w 2002r dostałem PC i tak to na nim grałem do 2008r więc przespałem całą erę PS2 i wszystkie gry jakie na nią wyszły, w styczniu tamtego roku kupiłem PS2 ale pograłem chwile, miałem parę gier i zamieniłem się za PSP (ale ja durny...) później sprzedałem PSP 3004 i kupiłem model 1003 (wiadomo o co chodzi) aż w końcu sprzedałem PSP i kupiłem parę nowszych gier PS3 min. Uncharted 2:) I tak zostało aż do wczoraj kiedy kupiłem sobie ponownie PlayStation 2 i teraz będę na spokojnie nadrabiał wszystkie tytuły, już mam u siebie w pokoju LCD to obraz jest piękny, wcześniej miałem PS2 do kineskopu podłączone i za cholerę nie mogłem przetrawić tego obrazu po grze na PS3.

Edytowane przez EvilGucio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza oczywiscie była poczciwa Playstation 1 ale przed nią było jeszcze sporo pegazusów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×