Skocz do zawartości
Krawiec

Wasza pierwsza konsola

Rekomendowane odpowiedzi

Pegasus (ten orginalny)

Commodore 64 (w zestawie z śrubokrętem :D)

Psx (pirate)

Ps2 (ha pirate)

PsP (haha too)

Ps3 40Gb Fat (original)

Ps3 120Gb Slim (original not to long.. i hope..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pegasus

PSX

PC (nie konsola ale długo traktowany jako platforma tylko do grania)

PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Amiga pożyczona od kogoś tam, wylądowała na śmietniku

2. Pegazusów z 5, wszystkie na śmietniku

3. Psx pożyczony od kogoś tam, nie wiem co z nim

4. Ps3 slim 250 własny, i tu dopiero się tak na prawdę zaczyna konsolowisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... wiec tak:

1.Pegazus

2.Psx

3.Gameboy color

4.Xbox 360

5.Ps2 slim

6.PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy 1 to konsola ale...:

1 pong

2 psx

3 pożyczona sega saturn - nie wiem czy się liczy

5 nintendo 64*

6 psx

7 ps2 slim

8 xbox 360

9 ps3 slim - od 4 dni :)

pc, amig, atari - nie wymieniam - bo to nie konsole

*ważny etap w życiu - okazało się, że mniej gier nie znaczy gorzej, a i przejdzie się je, doceni, nie to co kolejny verbtim w kolekcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pegasus

2. PS1

3. Xbox 360

4. Ps3

5. Ps3 slim

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.pong - pewnie,ze to konsola, to sie nazywało co prawda "gra telewizyjna" , ale sie cięło nie mniej niz na ps3 :)

2. pegasus - i niesmiertelna contra, tanki

3. ps1

4. ps2

5. x360

6. ps3 fat

7. ps3 slim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza konsola.. Niech pomysle:D:D

Ogolnie granie zaczelo sie od ZX Spectrum+. Pozniej pojawilo sie Atari 800XL. Kolejnym krokiem byly juz za moje pieniadze C64, Potem PC. A jesli chodzi o konsole to Pegasus (mam do dzis), Sega Mega Drive, (pierwszy raz sie spotkalem z nieorginalnymi hmmm... konsolami:D Street Fighter chodzil u mnie bez problemu ale ten sam cartridge wsadzony do tych Sejg sprzedawanych w polsce juz nie smigal. Czerwony komunikat o problemie z konsola), PS2 i PS3 (Obie takze mam). Aaa no i w miedzy czasie byl PSX kupiony na szybko tylko dla jednej gry:)

A tak to PC :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze nikt nie miał Nintendo ale nie super tylko to pierwsze, pozniej był PSX, 2 x PS2 z czego jedno rozwaliłem bo mi GT3 nie chciało działać :P, później w Irlandii zakupiłem drugie PS2 Slim zeby było co robić po robocie :) po czym po przyjeździe do Polski sprzedałem i czekałem na PS3 które posiadłem ponad 2 lata temu i gram do dziś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie pamiętam jak to coś się nazywało... były tam pamiętam m.in. czołgi i kowboje... taki old skul, że hu ha

2. Pgasus (Chip i Dale- kosa w plecy)

3. PS2 (mistrz)

4. PS3 Fat

PS3 Slim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę wymieniać wszystkich, tylko tak jak w temacie. Playstation (1) - pamiętam ten dzień jak z tatą grałem w Spyro :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3. Przedtem byłem zbyt mały aby zarabiać, a rodzice byli i są anty-graczami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

1. PSX - kupiony za straszne pieniądze (dla mojej rodzinki, bo wtedy było ciężko), z gier kojarzę Spyro, Vanishing Point (ach, jak bym w to pograł), Wormsy i Die Hard.

2. GBA - znaleziony na ulicy w błocie dwa domy ode mnie. W zestawie Harry Potter i Kamień Filozoficzny, potem na bazarku klasyki z GBC.

(PC)

3. Commodore od sąsiadów co oni chcieli wywalić do śmieci, a my przygarnęliśmy. Telewizorek 7" CRT, morda w ekranik i Contra!

4. Niedługo PS3 Slim 250

Edytowane przez slababateria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie Jak zaczeliście ? Czyli wasze pierwsze konsole i cały growy świat :)

Gdy miałem kilka lat ojciec przywiózł PONG TV (takie cuś z drążkiem i gałeczką) zagrywałem się

na tym sporo. Następną konsolką był Ruski GameBoY ? z jajkami, i wreszcie coś mocniejszego Pegazus/snes/nes już dokładnie nie pamiętam..

po 2 trzech latach zadzwoniła do mnie ciocia z Niemiec i spytała co chce dostać od nie na komunię Commodore 64 czy Amige 500 nie będąc świadomy co wybrać co leprze wybrałem commodore64 gdyż tylko o tym słyszałem (od kumpli czy w gazecie secret service Wtedy ELITY miały PC heh) ach te giełdy :) oddał bym 3 lata z życia by znowu poczuć zimowe giełdy komputerowe o 7 rano ..

Na Commodore 64 zagrywałem się w Pitstop w którym jak się oponki zmieniły na inny kolor to trzeba było je wymienić w "Pitstop" :D następnie dobrze pamiętam boulder dash GRA WSPANIAŁA DO DZIŚ ! więcej gier nie pamiętam z okresu C64 (kasety) ,po kolejne lata to Już czas Amigi a dokładnie A500+ i A600 (mniejsza wersja)(doskonałe wspomnienia!) mimo tego że od zawsze gram to nigdy nie dochodziło (wtedy) bym siedział cały czas w domu! wychodziłem pograć w kosza ,pojezdzić na desce,czy powydurniać się u kuzyna złote czasy :)

Wkońcu dostałem PSX! to było coś pierwsze co uruchomiłem to Colin Mcrae Rally 1 i kilka innych dem jak Tomb Rider ,niezapomniane GT 1 czy MGS 1 . Zawsze czytając Psx-Extreme od 1 numeru heh :D do dziś was czytam ,i mam nadzieję że internet nie zabije papieru :/ bo już dostać np: S.Kinga w odpowiednim przekładzie dostać jest trudno (sporo błędów w tłumaczeniu jest wydawnictw których wole nie wymieniać)a juz nie wspomnę o Boskiej komedii :/

Potem długo nic nowego aż zakupiliśmy PC na którym jako pierwsze uruchomiłem Hitman codename 47 w tedy jeszcze demko gry :) świetna gra (reszta Hitmanów jakoś mnie nie przykóła tak jak cz.1)

po jakimś czasie RedFaction , Nie było mnie stać na Ps2 a alternatywą okazał się Dreamcast (szkoda że tak szybko zdechł) :( wspaniałe shenmue ,sonic 1 ,garou Mark of The Wolves od SNK wkońcu na konsole :) no nic......Długo grywałem na PC w Baldur's Gate sage czy Neverwinter Nights 1 i oczywiście czekając na nowe produkcję (gry PC) Po jakimś czasie zakupiłem już Xbox 1 na którym jako pierwsze grałem w KotoR 1 potem Kotor 2 itd(nie chce pisać za dużo gier bo mnie od Heretyków wyzwiecie!) :P .W końcu jak zobaczyłem Silent Hill 3 na ps2 który na pc nie był dla mnie taki jak na konsolce sony (nie mając pojęcia że na xbox1 też był?) sprzedałem xbox1 i zakupiłem Ps2(używany) od razu kilka używek=gier (w odstępie czasu) Mgs2,DMC1,RE:Code Veronica X,GT3) do dziś trzymam ps2 dla gier takich jak ICO,Shadow of the Colossus,seria Final Fantasy,Mgs saga...Nadszedł dzień w którym zobaczyłem Doom 3 w CDA pierwsze sceny pierwsze wrażenia z E3? byłem w niebo wzięty (ale portfel już nie był taki szczęśliwy) sprzedałem starą k.graficzną i dołożyłem do nowej potem Ram ,Proc ,HDD,Płyta .Wyszedł Doom3 no i max 20-30 fps hm mało no nic tak go przeszedłem ;) Po kilki grubych latach nie zakupiłem żadnej konsolki bo kasy bylo brak (wcześnie pozbyłem się Dreamcast i innych pruch Ps2) Od ponad trzech lat mam xbox360 (drugi) poprzedni padł i to nie z powodu piractwa ,bo nie było przeróbki ale z powodu wymiany HDD na większy innej firmy (Ban) no hm bywa :( następną konsolą jest PSP(używany) i GameCube(używany) dla gier takich jak Metal Gear Solid: The Twin Snakes,RE zero ,Remake, Super Mario Sunshine,czy Killer 7(ngc). konsole NGC kupiłem bo nie mogłem obrze jej emulowac na PC z odpowiednią prędkością a po za tym to nie to samo ... Aaa od ponad roku mam Ps3 :) bardzo sie ucieszyłem zwłaszcza że wymieniłem PSP na PS3! za pośrednictwem Allegro (kontakt z forum ps3site BAZAR) ;) pierwsza gra to oczywiście Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots uwielbiam tą gre :D choć nie jest to już to co było (sentyment do MGS1)

Niedawno ściągłem Demo Heavy Rain ( o które walczyłem z rejestracją ledwo działającą ale udało się) i już wiem że jak tylko będzie kasa to kupie ja na allegro (czemu allegro? często jest taniej i szybciej od np: POLSKIEGO EMPIKA:/ i ich cen zaaa komuny :/ ) dziś zagrywam się W Demon's Souls bardzo hardcorowa gra (przypomina mi czasy PSX poziom trudności i klimat ) no i tyle :)

Wiem że jestem uzależniony od grania bo wychodzę z domu tylko ze śmieciami ,mam zapuszczony kucyk (Broda) długie włosy i przygarbiłem się od czasy jazdy na deskorolce ... już nie ma tego uśmiechu i tego czegoś w oczach (,może to przychodzi z wiekiem ?, a może z graniem ? hehe.

Że by nie było od razu napisze że jestem na bezrobociu ! W poniedziałek mam rozmowe w sprawie pracy tak że jestem dobrej myśli :D (oczywiście poprzednio pracowałem ale jak kto w nagraniu Konsolidacja_28_Hobby_czy_życie ktoś powiedział można się tak zatracić by stracić prace ,a ja dodam że można stracić i przyjaciół ,dziewczynę czy zaufanie innych ... od czasu do czasu staram się sprzedać coś co namaluję ale kto dziś kupuje obrazy i to od amatora? HA!

Pozdrawiam wszystkich i życzę (więcej świeżego powietrza)

ps.za błędy ortograficzne przepraszam ...jak i za zgubione literki :) za ciemno w pomieszczeniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sebol - nie bądź taki, kolega opisał historię życia, a ty krótkim FAIL sprowadziłeś to do miernej błahostki. Bądź wyrozumiały na przyszłość :rolleyes:

A tak poważnie to owszem kolego, temat już istnieje i lekki fail zaliczyłeś. Ale to było dobre, ale żeś URWAŁ! :biggrin:

Edytowane przez SouL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Sebol wydaje mi się, że temat, który podałeś w linku jest o historii konsol, na których grałeś ;D A tu pan opisał całe swoje (no) życie z grami i konsolami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko połączyłem te tematy. Historia ciekawa ale "moja pierwsza" czy "jak to się zaczęło", można uznać za synonimy.

@Vaderous

Jesteś graczem z przeszłością, wiec pewnie masz wyrobiony smak i styl, potrafiąc spojrzeć na grę z perspektywy czasu a nie tylko postrzępionych krawędzi. Niestety wciąż za mało takich osób na Forum, wiec zapraszam cię do aktywnego udzielania się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pong (z dwoma "padami" i pistoletem)

2. Commodore 64 (ach... te czasy river ride i inne hity )

długo nic... (komp i kilka modernizacji)

3. Gameboy classic (kupiony za 3zł na bazarze:D dokupiłem gierkę ale to już mnie nie kręci)

4. PS3 już ponad rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Pegazus

2. PS One i równoczesnie z ps1 kupilem sege, ale nie wiem jaki to model (wrzucalo sie do niej takie male dyskietki jakby ;d)

3. xbox 360

4. no i jutro zamierzam zakupic ps3, mam nadzieje, że dozyje jutra i uda mi sie zakupic ;)

Witam wszystkich na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Pegazus

2.PsOne (sprzedane )

3.Sega (sprzedane)

4.GameCube (sprzedane)

5.xbox (sprzedane)

6.Ps2 zepsute , nie moge teraz grać w mgs3 :(

7.PSP fat (sprzedane)

8.PSP slim (sprzedane)

9.xbox 360 premium (sprzedany)

10.xbox 360 elite (sprzedany)

11.Playstation 3 80GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×