Skocz do zawartości
Krawiec

Wasza pierwsza konsola

Rekomendowane odpowiedzi

SNES ! Wcześniej oryginalny NES ale byłem za mały żeby tak pamiętać i wkręcić się w granie, Snes to całe dzieciństwo !

Street fighter 2 gdzie było 8 zawodnikow do dziś jest najlepszy z serii, najwolniejszy i można w nim najwięcej kombosów ukręcić. Rodzin Adamsów, wszystkie częśći Mario, Alladyn, Król Lew itd. SNES jest najlepszą konsolą na świecie. Wiadomo że później szarak zjadał go na śniadanie ale to właśnie SNES siedzi w mojej głowie jako "pierwszy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jak comodore c 64 się liczy jako konsola to ta w około 1989 roku, potem przyjęcie do komuni i amiga, 2 lata potem snes, potem gameboy, następne 2 i psx potem n64, dreamcast, ps2, gacek, psp, xbox, ps3 i wii (może coś po drodze przeoczyłem)... jakoś dalej poleciało....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza konsola jaką dostałem to Gameboy z jakąś castlevanią w zestawie :) Oderwać się nie mogłem tak wciągało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameboy i gra na niego sonic ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

PS2 Slim a w zasadzie pegasus

Edytowane przez Number1998

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"pegazynka" -> Gambe Boy -> itp itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Gra telewizyjna'' czyli po prostu podróbka nesa/pegasusa:

5.jpg

ach, miałem takich z 6 gdyż cholernie szybko się psuły (padów zaś z 30 ^^). Piękne czasy

Później już PSX, PS2, GameCube (krótki romans z nintendo dla RE Remake, Zero, 4 i MGS The Twin Snakes), PSP i PS3 ;)

Co ciekawe, wszystkie konsole Sony, które kupowałem były w wersji slim, nigdy nie mogłem sobie pozwolić na konsolę w dzień/okolicach premiery. Być może przy PS4 sie przełamię i będzie to moja pierwsza nie-slimka ;)

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taką podróbkę, tylko, że Segi Mega Drive. Kształt tego wejścia na catrdridge był z takim ząbkiem i ja na marne się łudziłem, że odpalę Mortal Kombat z Segi lub inne zacne tytuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. "Pegasus" z bazaru x3

2. PSX

3. Xbox

4. X360

5. PSP

6. PS3

4,5,6 posiadam do dziś :)

Edytowane przez Frycekz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pegazus,psx,xbox360,ps3,3ds (dwie ostatnie mam do dzis)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka gierka z ryneczku ala pegasus tylko że handheld z 999grami typu tetris,snake itp itd potem był ukochany pegasus potem długo długo nic i dopiero pod koniec gimnazjum udało mi się odłożyć na ps2...potem już tylko ps3 które dostałem od brata ponieważ jemu się znudziło i nds...trzy ostatnie konsole mam do dziś i dalej działają idealnie :biggrin:

4419148_700b.jpg

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Gdy miałem 8 lat dostałem na gwiazdora (Najpierw rózgą w d**ę! 3 razy od pseudo gwiazdora a pod brodą sąsiada kurna rozpoznałem z mieszkania obok :/ :/ ) Commodore 64 :D

I chyba miałem szczęście bo ja otrzymałem wraz ze stacją dyskietek 5,25" oraz ok 200stu dyskietek z grami :D

2. Gdy miałem lat 13 lat Dostałem PCta :D (No konsolą tego nazwać nie można ale wtedy używałem mojego Celerona 400 plus nVidia Riva TnT 16MB do gier :D )

3. Potem (nie pamiętam już ile miałem lat) Gameboy Advance

4. Playstation 2

5. X-Box 360

6. Playstation 3

A na Super Nintendo i Pegasus giercowałem u kumpli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, kiedyyyyś dawnoooo miałem chyba z 6 Pegasusów jeden po drugim, bo dziadostwo się strasznie szybko psuło, ale i strasznie wciągało :D (Ahh te wspomnienia: po 100 gier na katridżu i każda prawie taka sama, ale sama świadomość że ma się 100+ gier była super :) ) No i ostatnio zakupiłem PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Markus1985 tym tekstem o commodore przypomniałeś mi że jeszcze miałem amige 600 xd ale nie wiem czy to się łapie pod konsole czy już pod pierwszy komputer xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. 2 x oryginalny pegasus + kilka podróbek z bazaru

2. Amiga 500 Gold (jeśli można ją zaliczyć do konsol

~ dłuższy okres czasu przegrany na pc'etach

3. Xbox360 (sprzedany - po za Gears'ami jakoś za mało się nim "jarałem" i tylko zbierał kurz)

4. PS3 - szczęśliwy posiadacz od tygodnia i póki co nie mogę się oderwać, szczególnie pierwsze odpalenie LBP 2 w sieci ubawiło mnie tak, jak nie ubawiła mnie żadna inna gra od bardzo dawna ;p

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pegazus pamiętam to zagrywanie w batmana z ojcem :biggrin: potem PSX PS2 no i w końcu PS3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilkanaście lat temu Pegasus :laugh: No i od 2011 roku PS3 :happy:

Edytowane przez Skyrimers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także Pegasus, zaraz potem Psx, następnie Ps2 no i potem wymarzone Ps3,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C64 > Amiga jakaś > znowu C64 > ORI PEGAZUS!!!!! > PSone > Game Boy czarno-biały (a raczej zielono-czarny) > PS2 FAT> Nokia N-GAGE > PSP 1004 > PS2 Slim > Gamecube > PS2 Slim > PS3 Slim 160GB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pegasus! Pamiętam jak za stówkę tata kupił mi na jakiejś giełdzie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×